penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Anglijoje
Prireikė vos pusdienio, kad ES atmestų Boriso Johnsono pasiūlymą
Europos Sąjunga ir Didžioji Britanija antradienį atrodė vis labiau artėjančios prie galinčio brangiai kainuoti ir sukelti didelę sumaištį „Brexit“ be sutarties, šią intensyvių diplomatinių kontaktų savaitę pradėjusios dar griežtesniais pareiškimais, atspindinčiais jų nesutaikomas pozicijas.
Gyvenimas
Antro gyvenimo bandymo nebus! 10 principų, kurių reikia laikytis dabar
Norite būti laimingi? Tada nepamirškite priimti dešimties labai svarbių sprendimų.
Gyvenimas
Du gyvenimo keliai. Jūsų teisė rinktis
Gyvenime yra du keliai – meilės kelias ir baimės kelias. Šie du keliai – tai visiškai skirtingi pasauliai. Tai – atskaitos taškas, padedantis išsiaiškinti, kuo paremtas mūsų gyvenimas, kas mums svarbu ir kur mes einame. Tokio atskyrimo reikia mūsų logiškai mąstančiam protui, kad jam būtų lengviau suprasti įvykius ir bent kažkiek paaiškinti mūsų sprendimus.
Pramogos
Tikroji Meghan Markle istorija
Meghan Markle vyrui Didžiosios Britanijos princui Harry ir jo šeimai buvimas dėmesio centre yra įprastas dalykas. Jo velionė mama gal ir buvo vadinama žmonių princese, tačiau jis su broliu Williamu taip pat tikrai gali pretenduoti į sąžiningą pasakos dalį. Pirma, Williamas vedė nekilmingą Kate Middleton, kuri po vestuvių tapo Kembridžo kunigaikštiene. Pora turi tris vaikus ir pateko į istoriją, nes jų vaikai pretenduoja į Didžiosios Britanijos sostą ne pagal savo lytį, o pagal gimimo eiliškumą, rašo portalas „Nicki Swift".
Pramogos
B. Spears vis dar persekioja praeities šešėliai
36-erių metų dainininkė socialiniame tinkle „Instagram“ ką tik paviešino dar vieną savo šeimos nuotrauką, kurioje pati pozuoja su sūnumis – dvylikamečiu Seanu Prestonu ir metais jaunesniu Jaydenu Jamesu, informuoja portalas „People“.
Gyvenimas
Ar kada pagalvojote, kad norėtume turėti instrukciją gyvenimui? Daugiau ieškoti nebereikia
Ar kada pagalvojote, kad Jums reikia gyvenimo instrukcijos? Štai ji, visa prieš Jus.
Gyvenimas
Penkios taisyklės pakeisiančios jūsų gyvenimą
Žodis „atsinaujinimas“ mums dažniausiai asocijuojasi su atgimimu: kažkas sena numiršta, o vietoj to gimsta kažkas nauja. Orams pavasarėjant, metas pagalvoti apie tai, ką galėtume padaryti, kad atsinaujintume ir tarsi pradėtume naują gyvenimą. Patarimais dalijasi psichoterapeutė, knygų autorė Abigail Brenner, kurios rašinys skelbiamas žurnale „Psychology Today“.
Gyvenimas
Mes patys nepastebime kaip pralaukiame gyvenimą
Dabar aš žinau, kad įdomiausi ir skaniausi momentai įvyksta tik ČIA ir DABAR, bet anksčiau gyvenau taip, kaip dauguma žmonių, vis atidėliodama gyvenimą ateičiai ir nežinia ko laukdama. Girdėjau gražiai skambančius žodžius “būk čia ir dabar, gyvenk šioje akimirkoje”, bet man vis nepavykdavo. Protas nepasidavė įkalbinėjimams ir arė įprastą vagą.
Gyvenimas
Ar gebate sau atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus?
Užsisukę kasdienybės rutinoje, mes dažnai pametame tai, kas mums yra svarbu iš tikrųjų. Protas, pasinėręs į rūpesčius ir nepasitenkinimus, kuriantis nuolatines dramas, supakuoja mus į įsivaizduojamai saugią dėžutę. Tik gaila, kad iš tiesų svarbūs mums dalykai ne visada telpa į ją ir lieka “už borto”.
Gyvenimas
Norite, bet negalite pradėti keistis? Štai keli būdai, kaip
Jaučiatės nusivylę savo gyvenimo situacija? Per daug jėgų išeikvojate ir per mažai džiaugsmo patiriate? Gana dejuoti ir gailėtis savęs. Ryžkitės permainoms!
Gyvenimas
Norite gyventi paprasčiau? Štai atsakymas, ką daryti
Dažnai dalykai, kuriuos mes įpratę daryti, mus uždaro į spąstus ir įšaldo mūsų gyvenimą. Mokydamiesi naujų įpročių, savybių, požiūrių, mes išsilaisviname ir suteikiame gyvenimui daugiau spalvų. Kai mes išmokstame kažką naujo, tai mus pagauna ir neša gyvenimo upe pirmyn. Ko vertėtų pasimokyti, kad gyventi būtų smagiau ir paprasčiau?
Pramogos
Kodėl Rūta Ščiogolevaitė su scenos kolegomis bičiuliaujasi retai?
Dainininkė atskleidė savo repeticijų užkulisius.
Sveikata
Taisyklės tam, kad miegotumėte geriau
„Atsimiegoti“ už naktis, kai miegojote mažiau, gal ir įmanoma, tačiau tai vėliau gali sukelti sunkumų užmiegant, todėl miego režimą reikėtų palaikyti ir savaitgaliais, sako Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų neurologė, miego sutrikimų specialistė Raminta Masaitienė. Anot jos, jei žmogus nuolat neišsimiega, jam gali išsivystyti lėtinė nemiga, todėl būtina vadovautis keliomis paprastomis taisyklėmis.
Pramogos
Prieš darydami pagalvokite: žmogaus veiksmų atoveiksmis jo gyvenime
Daugelis žmonių stebisi, kodėl jiems atsitinka vieni ar kiti nemalonūs ar malonūs dalykai. Štai žmogus gyvena ir staiga jam nutinka nelaimė. Jis stebisi, kodėl tai nutiko, lyg ir nieko blogo nepadarė. Pamėginkime išanalizuoti šį reiškinį.
Gyvenimas
Gyvenimo naudojimosi instrukcija
1. Tu gausi kūną. Jis gali tau patikti arba ne, tačiau jis bus vienintelis kuo tu tikrai galėsi savarankiškai naudotis visą savo gyvenimą.
Aktualijos
Artėjant rinkimams, skirtingas požiūris į „Brexit“
Prieš birželį įvyksiančius visuotinius rinkimus Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May ir leiboristų lyderis Jeremy Corbynas dalyvavo tiesioginėje televizijos laidoje. Partijų lyderiai demonstravo skirtingus požiūrius į „Brexit“ derybas.
Pramogos
Kur ir kodėl dingo populiarumo viršūnėje buvusi atlikėja Geltona?
Populiarios atlikėjos Edilijos Nikartaitės-Geltonos dainas prieš dešimtmetį dainavo kone visa Lietuva, tačiau kaip žaibiškai ši atlikėja išpopuliarėjo, taip ir dingo iš pramogų pasaulio. Prieš dešimt metų iš viešumos pasitraukusi dainininkė laidai „Raudonas kilimas“ atvėrė savo namų duris ir papasakojo apie užgriuvusią šlovę, su kuria jai nepavyko susidoroti.
Gyvenimas
Išmintingos moters gyvenimo pamokos
Regina Brett, du kartus Pulicerio premijos laureatė, išgarsėjo visame pasaulyje dėl savo skleidžiamų minčių apie gyvenimą. Ji žino, ką kalba: gyvenime ši moteris patyrė visko.
Gyvenimas
Už mus jau viskas nuspręsta...
Mūsų gyvenimo žemėlapis jau sudarytas, tačiau ne toks, kokį įsivaizduojame mes. Kaip elgsenos prognozavimo algoritmai susiaurina mūsų perspektyvą ir, atitinkamai, pasirinkimo laisvę ir kaip galime neleisti algoritmams nulemti mūsų sprendimų, portale bbc.com dėsto lyderystės ekspertas ir knygų šia tema autorius Sydney Finkelsteinas.
ŽYMA
J. CORBYN