trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pramogos
A. Jagelavičiūtė atvira – išvaizda per mėnesį atsieina kelis tūkstančius eurų
Neseniai mados žurnalo „L'officiel mada“ vyr. redaktore tapusi Agnė Jagelavičiūtė neslepia – jos daili išvaizda per mėnesį atsieina kelis tūkstančius eurų. Tiesa, Agnė socialiniuose tinkluose turi per 170 tūkst. sekėjų, todėl daugybę kosmetikos, drabužių ir procedūrų ji gauna už gražią žinutę internete.
Pramogos
Agnė Jagelavičiūtė sukritikavo Meghan Markle įvaizdį: pasimatė visi suknelės trūkumai
Savaitgalį įvykusios karališkosios princo Harry ir buvusios aktorės Meghan Markle vestuvės – iki šiol aktuali tema. Aptarinėjama ne tik pati ceremonija, etiketo taisyklės, bet ir nuotakos suknelė, o ji patiko ne visiems. Žurnalo „Aš Ikona“ vyr. redaktorė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė nepabijojo viešai pasakyti, kad jaunosios suknelė jai pasirodė negraži.
Pramogos
Agnė Jagelavičiūtė: nemeluosiu, man svarbu patikti vyrams, tik ne visiems iš eilės
Itin moteriška, su ilgų plaukų šukuosena – tokią Agnę Jagelavičiūtę galima sutikti šiomis dienomis. 37-erių Agnė neslepia, kad išvaizdos pokyčiai – neatsitiktiniai, bėgant metams ji ima jaustis moteriška ir seksuali.
Pramogos
Agnė Jagelavičiūtė: „Visi, kurie garantuoja už savo antras puses, yra tiesiog kvailiai“
Agnė Jagelavičiūtė šiais metais pateko į įtakingiausių Lietuvos pramogų pasaulio žmonių dešimtuką, kuriame buvo vienintelė moteris. Ji populiari nuo dvidešimt vienerių, yra laimėjusi ne vieną televizijos projektą ir papuošusi tikriausiai visų įmanomų Lietuvos žurnalų viršelius.
Kultūra
VPT suabejojo J.Basanavičiaus skulptūros sostinėje gamybos konkursu
Bronzinį paminklą signatarui Jonui Basanavičiui Vilniuje už beveik 100 tūkst. eurų ėmėsi gaminti įmonė, iki šiol nuliejusi tik vieną skulptūrą. Vilniaus savivaldybės rengto konkurso sąlygomis suabejojo Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), o savivaldybės vadovai neatmeta, kad jau sudaryta sutartis gali būti nutraukta.
Pramogos
Agnė Jagelavičiūtė pasimokė, kad ambicijos griauna šeimą
Verslininkė ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė neseniai įsikūrė stilinguose namuose, kuriuose yra šeši kambariai, trys vonios kambariai ir visų moterų svajonė – drabužių kambarys, kuriame vos telpa visas Agnės Jagelavičiūtės garderobas.
Pramogos
Agnė Jagelavičiūtė pristato naują verslo projektą
Stilistė, žurnalo „Ikona“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė neria į naujus verslo vandenis. Prieš kelerius metus įkūrusi stiliaus konsultacijų portalą Stiliusos.lt šiandien Agnė pristato Lietuvoje dar nematytą projektą – prekybos centrą internete.
Pramogos
A. Jagelavičiūtė kovoja su polinkiu į anoreksiją
Nedaugelis pagalvotų, kad 35-erių, vos 52 kilogramus sverianti stilistė Agnė Jagelavičiūtė nuėjo ilgą kovos su antsvoriu kelią. „Būdama devintoje klasėje, pasiekusi pusantro metro ūgį, svėriau 65 kilogramus“, – LNK pasakojo Agnė.
Pramogos
Agnė Jagelavičiūtė viešai apsinuogino
Šeštadienį aštrialiežuvė stilistė Agnė Jagelavičiūtė nustebino net ir daug mačiusius savo „Facebook” pasekėjus. Moteris nusprendė viešai nusimesti drabužius ir įsiamžinti asmenukėje.
Lietuva
Socialiniuose tinkluose pagalbos prašiusią mamą užsipuolė komentatoriai
„Tiesa" savaitgalį rašė apie televizijos laidų vedėjos ir stilistės Agnės Jagelavičiūtės socialiniuose tinkluose organizuotą neįprastą paramos akciiją. Ji skatino duoti darbo sunkiai Lietuvoje besiverčiančiai keturių vaikų mamai, kuri per mėnesį turi išgyventi vos už porą šimtų eurų. Tačiau iš internautų mama susilaukė itin neigiamos reakcijos.
Pramogos
Lietuvos įžymybės per vakarėlius rems keturių vaikų mamą
Televizijos laidų vedėja ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė, pati auginanti sūnų, socialiniuose tinkluose ėmė organizuoti neįprastą paramos akciją. Ji skatina duoti darbo sunkiai Lietuvoje besiverčiančiai keturių vaikų mamai, kuri per mėnesį turi išgyventi vos už porą šimtų eurų.
Pramogos
Stilistė kovoja su dirbtinio grožio kultu
Aštrialiežuvė stilistė Agnė Jagelavičiūtė socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje kovoja su dirbtinio grožio kultu, kuris šiuo metu ypatingai populiarus ir pastebimas ne tik tarp Lietuvos scenos žvaigždžių, bet ir gatvėse.
ŽYMA
J.BASANAVIČIAUS PAMINKLAS