antradienis, rugpjūčio 11 d.
Lietuva
Kokia eglutė geriau – gyva ar dirbtinė?
Kokią kalėdinę eglę rinktumėtės savo namams – gyvą ar dirbtinę? IKEA užsakymu atliktas tyrimas rodo, kad lietuviai mėgsta jas vienodai.
Aktualijos
JK Kalėdas gatvėje sutiks 131 tūkst. vaikų
Jungtinėje Karalystėje šiuo metu siaučianti būsto krizė palies ir jaunąją kartą. Kaip teigia naujausi labdaros organizacijų atliktų apklausų duomenys, be namų liekančių žmonių, tuo tarpu ir vaikų skaičius vis didėja.
Aktualijos
Buvęs FTB vadovas: D. Trumpas nereikalavo nutraukti tyrimą dėl Rusijos
Ketvirtadienį Vašingtoną sukrėtė buvusio JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus Jameso Comey liudijimas apie įtariamas prezidento Donaldo Trumpo pastangas paveikti tyrimą dėl numanomo Rusijos kišimosi į 2016 metais vykusius valstybės vadovo rinkimus.
Aktualijos
Donaldas Trumpas kaltinamas daręs spaudimą nutraukti tyrimą dėl Rusijos poveikio
Donaldas Trumpas kaltinamas raginęs nutraukti tyrimą dėl Michaelo Flynno numanomų ryšių su Rusija.
Pasaulis
Gruodis nuvylė vokiečių prekybininkus
Vokietijos prekybininkai nusivylę pačiu aktyviausiu metų mėnesiu – gruodžiu. Kalėdinė pirkimo karštinė, panašu, aplenkė Vokietiją. Kaip pranešė portalas thelocal.de, paskutinį 2013-ųjų metų mėnesį mažmeninės prekybos rezultatai nuvylė prekybininkus, ir nustebino analitikus.
Pramogos
Kalėdų džiaugsmas tautybės neturi
Dovanas vieni kitiems per didžiąsias metų šventes perka daugelis. Ir jaudulį sutikti seniai matytus artimuosius jaučia kone kiekvienas. Bet kopūstienę per Kūčias valgo tikrai ne visi. O ką jau kalbėti apie balandėlius! Apie skirtingas tradicijas sėdant prie Kūčių ir Kalėdų stalo „Tiesa“ kalbėjosi su slovake Katarina, Milanu, turinčiu serbų ir bulgarų kraujo, ir, žinoma, lietuviu Jonu.
Lietuva
Vilnius spindi magiška kalėdine dvasia
Britai Lietuvos sostinę Vilnių įvardijo kaip vieną gražiausiai pasipuošusių miestu šių metų kalėdiniu laikotarpiu. Kelionių tinklapis nesikuklindamas gyrė sostinę ir taip pritraukė dar daugiau pasaulio dėmesio.
ŽYMA
JAMESAS COMEY