antradienis, sausio 19 d.
Pramogos
Paaiškėjo, kas yra tikroji serialo „Draugai“ žvaigždė
Jei esate kultiniu tapusio serialo „Draugai“ gerbėjas, tikriausiai bent kartą pagalvojote, kuris iš šešių veikėjų yra pagrindinis? Nors serialo kūrėjai teigia, kad Fibė, Reičel, Čandleris, Džo, Rosas ir Monika yra vienodo svarbumo, „Data Scientist Yashu Seth“ atliko tyrimą ir išsiaiškino tikrąją tiesą.
Pramogos
Ar M. Markle galės atsiimti prestižinį apdovanojimą?
Paskelbusi apie sužadėtuves su princu Harry, Meghan Markle buvo priversta atsisveikinti su aktoryste ir vienu iš labiausiai žinomų savo vaidmenų seriale „Kostiumuotieji“. Nepaisant to, jog Sasekso hercogienė nebesirodo TV ekranuose, ji vis dar gali laimėti prestižinį „Emmy“ apdovanojimą.
Pramogos
Liepa pristatė naują vasaros hitą?
Vasarišku ritmu skambančioje dainoje slypi meilės paieškos ir užklumpančios problemos.
Pramogos
Serialo „Choras“ žvaigždė rastas negyvas
JAV aktorius Markas Sallingas rastas negyvas netoli savo namų Los Angele. Mirties aplinkybes kol kas gaubia paslaptis.
Pramogos
Skaudi žinia „Sostų karų" gerbėjams
Serialas „Sostų karai“ (Game of Thrones) daro metų pertrauką, ketvirtadienį paskelbė JAV kabelinė televizija HBO.
Pramogos
Aktorė prabilo apie naujus santykius ir buvusius vyrus
Vienos populiariausių Lietuvos teatro ir televizijos aktorių Ingos Norkutės juoką ir skardų balsą ekrane TV žiūrovai atpažįsta iš karto. Sunku patikėti, tačiau dabar energinga, žodžio kišenėje neieškanti aktorė vaikystėje buvo vadinama tikra tylos karaliene.
Pramogos
Gerbėjai eina iš proto dėl to, ką padarė du „Sostų karų“ aktoriai
Emilia Clarke vaidina Deineris Targarian, o Jasonas Momoa seriale įkūnija Khalą Drogą. Pirmame serialo sezone jie buvo pora, kol Khalas Drogas tragiškai nemirė.
Pramogos
Širdis srūva krauju: „Kortų namelio“ gerbėjai nebeišvys
Kitas „Netflix“ pagrindinio serialo „Kortų namelis“ (House of Cards) sezonas bus paskutinis, pirmadienį paskelbė televizijos atstovas, šiam apdovanojimų pelniusiam serialui patyrus smūgį dėl netinkamo seksualinio elgesio įtarimų jo žvaigždei Kevinui Spacey.
Pramogos
Paaiškėjo kruopščiai slėpta Kardashian šeimos paslaptis
Jau dešimtus metus rodomas Kardashianus išgarsinęs televizijos realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ - neatspindi realaus šeimos gyvenimo, kaip ilgą laiką manė fanai ir buvo skelbiama pačių serialo kūrėjų. Tai smūgis žemiau juostos visai šios šeimos gerbėjų kariaunai.
Pramogos
Susižadėjo „Sostų karų“ žvaigždės
Susižadėjo Kitas Haringtonas ir fantastikos seriale „Sostų karai“ jo simpatiją vaidinusi Rose Leslie.
Pramogos
Drakonai, vilkai ir kardai: mokslo staigmenos „Sostų karuose“
Bene populiariausio serialo šiuolaikinės televizijos istorijoje scenarijuje toli gražu ne viskas yra fantazija
Pramogos
„Sostų karų" kūrėjai naują serialą filmuos Lietuvoje
Televizija HBO, kurie sukūrė kultiniu tapusį serialą „Sostų karai" (angl. Game of Thrones), patvirtino, kad kitais metais pradės kurti miniserialą apie Černobylio branduolinę katastrofą.
Pramogos
Lietuvė tapo viena pagrindinių prancūziško serialo herojų
„Meilės paslaptys“ – kultinis prancūzų serialas, populiarumu šioje šalyje prilygstantis amerikietiškajai „Santai Barbarai“. Skirtingais pavadinimais šis serialas transliuojamas jau beveik dvidešimt metų, o jo aktoriai – tikros žvaigždės. Viena jų – lietuvė Miglė Rimaitytė.
Pramogos
O. Pikul-Jasaitienė paragavo aktorės duonos
Dainininkė ir makiažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė – veikli moteris. Ji ne tik spėja pasirūpinti šeima, suorganizuoti grupės „Olialia Music Group“ koncertus, užsiimti vizažu, bet ir nusifilmuoti lietuviškame seriale.
Aktualijos
Žodžiais Rusijos nesulaikysime
Vis dar per mažai žmonių suvokia tikrąją Rusijos keliamą grėsmę tarptautinei saugumo tvarkai. Metas įsisąmoninti, kad Vakarų ir Rusijos santykiai yra kardinaliai priešiški, ir nustoti kalbėti apie dialogo su Maskva būtinybę, kuri tapo savotišku naujuoju opijumi Vakarų politinei klasei. Tai žurnalui IQ teigė Vilniuje viešėjęs prestižinės Jungtinės Karalystės idėjų kalvės „Chatham House“ analitikas Jamesas Sherras. Su juo kalbėjosi Simas Čelutka ir Teodoras Žukas.
Pramogos
Atskleistas mylimiausias serialo „Draugai“ herojus
Serialas „Draugai“ buvo transliuojamas net 10 sezonų, o šeši pagrindiniai herojai greitai tapo žiūrovų numylėtiniais. Bet kuris gi herojus buvo mylimiausias Jungtinėje Karalystėje?
Pramogos
Atskleista, kada pasibaigs serialas „Sostų Karai“
Amerikos transliuotojos HBO programų direktorius Casey Bloysas naujieną pranešė Televizijos Kritikų Asociacijos Konferencijoje.
ŽYMA
JAMESAS SHERRAS