šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Verslas
Šaltesnis dūmas: į elektronines cigaretes pasaulyje žiūrima skirtingai
Į elektroninių cigarečių erą žengianti tabako pramonė ne visose šalyse pasitinkama tik įtariais žvilgsniais
Aktualijos
Rytų Anglijoje lietuvis sukėlė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos
Iš Norwicho kilęs lietuvis, sukėlęs eismo įvykį, kurio metu žuvo jaunas vyras, ir apie tai melavęs savo viršininkui, atsidūrė už grotų, rašo Edp24.co.uk.
Aktualijos
Bostone prievartautojas sulaikytas prie savo aukos (vaizdo įrašas)
Išprievartautos mergaitės pagalbos skambučio sulaukę Rytų Anglijos policijos pareigūnai jos buvimo vietą ir įtariamąjį sulaikė panaudoję droną.
Aktualijos
Rytų Anglijos fabrike – darbuotojų mirtys
Ketvirtadienio naktį netoli Norwicho esančiame paukštienos fabrike aptikti dviejų negyvų darbuotojų kūnai, aiškinamasi jų mirties priežastis.
Aktualijos
Tragedija prie Anglijos krantų pareikalavo užsieniečių gyvybių
Savaitgalį jūroje netoli Rytų Anglijos krantų sudužo žvejų laivas, kelis žmones pavyko išgelbėti, tačiau aukų išvengi nepavyko. Visi į nelaimę patekę žmonės – užsieniečiai.
Pramogos
Rytų Anglijos ūkyje – pasibaisėtinas darbuotojų elgesys
Slapta darytas vaizdo įrašas viename kiaulių auginimo ūkyje atskleidžia itin žiaurų elgesį su gyvūnais ir verčia abejoti, ar prekybos centrams tiekiama mėsa atitinka jai keliamus standartus.
Aktualijos
Anglijos lietuviai kaltinami nežmonišku elgesiu
Teisme pradėjus nagrinėti imigranto nužudymo bylą aiškėja, kad kaltinamieji – tarp kurių ir keli lietuviai – savo auką ne tik žiauriai mušė, bet ir išsityčiojo: fotografavo leisgyvį vyrą ir šlapinosi ant jo.
Pramogos
Rytų Anglijoje – milijono vertas žaibo smūgis
Rytų Anglijoje esančiame vėjo jėgainių parke po žaibo smūgio nepataisomai apgadinta vienas įrenginys, kurio kaina vertinama septynženkliu skaičiumi.
Aktualijos
Avariją sukėlęs girtas imigrantas po įvykio užsimanė alaus
Rytų Anglijos miesto bendruomenę šokiravo imigranto elgesys – sėdęs prie vairo neblaivus jis sukėlė avariją, kurios metu apgadino kelis automobiliu ir iš karto po to ėmė gerti alų.
Pramogos
Rytų Anglijos pakrantėje tyko pabaisa?
Jau kurį laiką Rytų Anglijos paplūdimiuose aptinkami įrodymai liudija, kad į šią pakrantę gali užklysti vienas iš nuožmiausių žemės plėšrūnų – „baltąja mirtimi“ vadinamas didysis baltasis ryklys.
Aktualijos
Kvailiausias pasiteisinimas – iš lietuvio lūpų
Rytų Anglijoje policijos pareigūnams neblaivus prie vairo įkliuvęs lietuvis pateikė tokį pasiaiškinimą, kuris jau vadinamas beviltiškiausiu ir niekingiausiu pasiteisinimu.
Pramogos
Rytų Anglijoje neatsiranda laimėtų milijonų savininkas
Jau kurį laiką neatsiliepia asmuo, kuris nacionalinėje loterijoje laimėjo beveik 10 milijonų svarų sterlingų – laimingasis bilietą pirko Rytų Anglijoje.
Aktualijos
Rytų Anglijos darbdaviai skundžiasi: lietuviai mus palieka
Pramonės įmonės, žemės ūkio sektoriaus bendrovės, slaugos ir rūpybos paslaugas teikiančios kompanijos bei kiti darbdaviai Rytų Anglijoje su liūdesiu žvelgia į ateitį: imigrantai išvyksta palikdami juos su galvos skausmu dėl darbo jėgos.
Aktualijos
Rytų Anglijos kaime – masinė namų griūtis
Rytinėje šalies pakrantėje ant jūros kranto įsikūrusiame kaime iš savo namų buvo priversti išsikraustyti žmonės – pastatai dėl gamtos šėlsmo pradėjo griūti, jie iki Velykų greičiausiai bus sulyginti su žeme.
Aktualijos
Lietuvių gauja veikė gudriai, JK policininkai – dar gudriau
Rytų Anglijoje policijai įkliuvo tarptautinės narkotikų prekeivių grupuotės nariai, iš kurių dauguma – lietuviai. Jais susidomėta kai į pareigūnų akiratį pateko iš Kinijos atsiųsta reta medžiaga, naudojama kvaišalų gamybai.
Aktualijos
Girtas avariją sukėlęs lietuvis policiją pasitiko klūpėdamas
Neblaivus prie BMW vairo sėdęs, jo nesuvaldęs ir Rytų Anglijos miesto gatvėje avariją sukėlęs lietuvis po įvykio rastas atsiklaupęs ir maldaujantis neatimti iš jo teisės vairuoti.
Aktualijos
Naujieji – kalėjime: už prievartavimus lietuvis ilgai nematys laisvės
Rytų Anglijoje už moters išprievartavimus griežtai nubaustas lietuvis, kuris į laisvę turėtų išeiti tik ketvirtajame šio amžiaus dešimtmetyje.
Aktualijos
Anglai lietuviams siūlo fantastišką darbą
Lincolnshire’o grafystės, kurioje naujus namus atrado itin daug imigrantų, policija siūlo atsakingą, tačiau gerai apmokamą darbą žmonėms, galintiems be kliūčių susikalbėti su atvykėliais.
Aktualijos
Staigią Anglijos lietuvio mirtį galėjo lemti steroidai?
Teismui pagarsinus Rytų Anglijoje gyvenusio lietuvio mirties tyrimo detales daroma prielaida, kad ją galėjo lemti ir vyro vartoti anaboliniai steroidai.
ŽYMA
JAMESAS VAN LOONAS