pirmadienis, liepos 13 d.
Aktualijos
Antisemitizmas
Pasaulyje auganti neapykanta daugeliui žydų kelia nerimą
JAV ir Europoje neapykanta žydams nuolat keičiasi. Bet blogis niekur nedingsta.
Aktualijos
JAV atidarė ambasadą Jeruzalėje, per protestus žuvo 37 palestiniečiai
Jungtinės Valstijos pirmadienį oficialiai atidarė savo ambasadą Jeruzalėje, o per atidarymo ceremoniją buvo parodytas iš anksto įrašytas prezidento Donaldo Trumpo kreipimasis.
Anglijoje
Edgaras Chudoba: „Emigracija mane pavertė grojančiu verslininku mados industrijoje”
Sėkmingai Jungtinėje Karalystėje įsikūręs buvęs muzikantas, verslininkas ir mados fotografas Edgaras CHUDOBA, dalydamasis gyvenimo patirtimi, atskleidžia visai kitą emigracijos pusę.
Aktualijos
Sunkūs kaltinimai: D.Trumpo žentas siekė įkurti slapto ryšio liniją su Maskva
JAV prezidentas Donaldas Trumpas po varginančios pirmosios kelionės į užsienį grįžo į Vašingtoną, dūzgiantį dėl penktadienį vakare dienraščio „The Washington Post“ paskelbto pranešimo, jog Jaredas Kushneris, bene artimiausias D.Trumpo patarėjas Baltuosiuose rūmuose ir šalies vadovo vyriausios dukros Ivankos vyras, prieš inauguraciją Rusijos ambasadoriui pateikė pasiūlymą įkurti slaptą, nuo pasiklausymo apsaugotą ryšio liniją su Kremliumi.
Pramogos
NICO pristato naują, Londone sukurtą video klipą
Lietuvoje populiarus Naujų idėjų kamerinis orkestras (NICO) neseniai viešėjo Londone. Viešnagės metu NICO ne tik spėjo surengti koncertą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga pačiame Londono centre, tačiau ir sukurti net tris naujus vaizdo klipus.
Aktualijos
Šeimos vertybės
Rinkimų kampaniją Donaldas Trumpas organizuoja kaip šeimos verslą.
Pasaulio lietuviai
Niujorke įsitvirtinusi lietuvė: grįžti į Lietuvą? Kodėl ne?
Po bakalauro ir magistro studijų Lietuvoje lietuvaitė Ina Marija Ubaitė ėmėsi užkariauti pasaulį ir iškeliavo siekti aukštumų muzikos industrijos pasaulyje į daugelio išsvajotąjį Niujorką.
Pramogos
Princas apdovanojo talentingą lietuvaitę
Smuikininkė Agata Daraškaitė į Jungtinę Karalystę atvyko vienui viena, būdama vos 14-os metų. Jauna lietuvaitė nepalūžo – anaiptol, baigė mokslus vienoje iš nedaugelio talentingiems muzikantams skirtų mokyklų, o po jų tęsė studijas prestižiniame Karališkajame muzikos koledže.
Pramogos
Lietuviui – prestižinis muzikos įrašų kompanijos kontraktas
Akordeonistas Martynas Levickis ir toliau sėkmingai lipa karjeros laipteliais Jungtinėje Karalystėje ir už jos ribų. Britanijos žiniasklaidoje nuvilnijo žinia apie lietuvio pasirašytą kontraktą su prestižine įrašų kompanija „Decca Classics“.
Pramogos
Gražūs lietuvės prisiminimai iš Londono – ateičiai
Prestižinėse Londono salėse koncertuojanti lietuvė pianistė Evelina Puzaitė mano, jog visada reikia pasinaudoti suteiktomis galimybėmis ir labai svarbu jų nepražiopsoti. Pati mergina ne tik tiki šia taisykle, bet ir jos laikosi: ji nuolat stengiasi pasinaudoti progomis išbandyti save mažiau pažįstamose srityse ir sėkmingai krauna vertingų patirčių bei smagių prisiminimų bagažą.
Pramogos
M. Levickio koncertas Londone baigėsi tarptautinės publikos ovacijomis
Jungtinėje Karalystėje sparčiai kopiantis karjeros laipteliais į priekį, akordeonistas Martynas Levickis praėjusįjį savaitgalį turėjo išskirtinę galimybę pasirodyti „Londono Royal Festival Hall“ koncertų salėje.
ŽYMA
JAREDAS KUSHNERIS