sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pramogos
Naujas princo George‘o hobis laužo seniai nusistovėjusius stereotipus
Karališkosios šeimos nariai yra gerokai paprastesni žmonės, nei daugelis įsivaizduoja. Dienos, kai juos matydavome tik mojuojančius balkonuose, jau seniai praeityje. Dabar nemažai jų atstovų naudojasi socialiniais tinklais, kaip tai daro princesė Eugenie, kuriuose pasakoja apie savo laisvalaikį, mėgstamus serialus ir maistą.
Pramogos
Princesė Charlotte jau turi antrininkę: susipažinkite su 3-ejų Scarlett
Trejų metų mažylę Scarlett Evered gatvėje stabdo žmonės ir su ja fotografuojasi. Net žiūrėdama televizorių mergaitė teigia, jog jo ekrane mato pačią save. Kodėl?
Pramogos
Nuo vištų auginimo iki jodinėjimo pamokų: ką kasdien veikia princas George’as ir princesė Charlotte?
Kol jauniausias princo Williamo ir Kate Middleton sūnus princas Louisas mėgaujasi nerūpestinga kūdikyste, jo vyresnis brolis ir sesuo vis dažniau pasirodo viešumoje, demonstruoja savo charakterio savybes ir neleidžia laiko veltui. Daugelis žino, ką veikia jų tėvai, bet ar kada nors susimąstėte, kaip laiką leidžia jaunieji karališkosios šeimos atstovai?
Pramogos
Gimus broliukui, Britanijos princesė Charlotte pakeistų šalies istoriją
Princo Williamo ir hercogienės Catherine dukters Charlotte vieta eilėje į karališkąjį Jungtinės Karalystės (JK) sostą nepasikeis, net jei visai netrukus pasaulį išvysiantis kūdikis bus vyriškos lyties.
Pramogos
Princesė Charlotte pradėjo lankyti darželį (hercogienės Kate nuotraukos)
Pirmadienį Kembridžo hercogas princas Williamas ir hercogienė Catherine viešai pasidalino džiaugsmu, kad jų mažoji dukrelė princesė Charlotte pradėjo lankyti darželį.
Aktualijos
Meksikos futbolo rinktinės kapitonas siejamas su narkotikų karteliu
JAV Iždo departamentas pareiškė, kad Meksikos nacionalinės futbolo rinktinės kapitonas, buvęs klubo „Barcelona“ žaidėjas Rafaelis Marquezas yra didžiulės narkotikų prekyba užsiimančios nusikalstamos organizacijos „nominalus vadovas“.
Pramogos
Britanijos princas Williamas ir jo šeima pradeda vizitą Vokietijoje
Britų princas Williamas, jo žmona Kate ir vaikai, princas George‘as ir princesė Charlotte, trečiadienį atvyko į Berlyną pratęsti savo kelionės Europoje, kuri buvo surengta Didžiajai Britanijai derantis dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.
Pramogos
Princas George’as ir princesė Charlotte atvyko į Lenkiją
Mažieji britų karališkosios šeimos atstovai princas George’as ir princesė Charlotte, kartu su tėvais atvyko į Lenkiją. Mažyliia kartu su motina hercogienę Catherine bei tėvu princu Williamu savaitę praleis lenkijoje ir Vokietijoje.
Pramogos
Princas George’as ir princesė Charlotte aplankė močiutės Dianos kapą
Praėjus dvidešimt metų nuo tragiškos princesės Dianos mirties, minint jos 56-ąjį gimtadienį, prie princo Williamo ir Harry motinos kapo buvo surengta uždara minėjimo ceremonija.
Pramogos
Paviešinta nauja princesės Charlotte nuotrauka
Artėjant antrąjam princesės Chartotte gimtadieniui, hercogienė Catherine bei princas Williamas pasidalino miela dukrytės nuotrauka.
Pramogos
Princas George’as ir princesė Charlotte atliks svarbius vaidmenis tetos vestuvėse
Oficialiai patvirtinta, kad Princas George’as ir princesė Charlotte savo tetos Pippos Middleton vestuvėse atliks svarbius vaidmenis.
Pramogos
Princesė ir princas kartu pirmą kartą išvyko į oficialų vizitą
Praėjusį savaitgalį Didžiosios Britanijos princas Williamas kartu su žmona hercogiene Catherine išvyko į oficialų vizitą Kanadoje.
Pramogos
Princesės gimtadienio proga – naujos nuotraukos
2016-ųjų gegužės 2-ąją Anglijos princesė Charlotte švenčia savo pirmąjį gimtadienį. Šia svarbia proga karališkoji šeima pasidalino naujomis ir dar nematytomis mažylės nuotraukomis.
Pramogos
Karališkoji šeima pasidalino pirmųjų žiemos atostogų įspūdžiais
Princas Williamas, Kembridžo hercogienė Kate ir jų mažieji vaikai princesė Chartolle bei princas George’as pasidalino smagiomis šeimos akimirkomis žiemos įamžintomis žiemos atostogų metu.
Pramogos
Princas Williamas: tapęs tėvu tapau jautresnis
Kembridžo kunigaikštis princas Williamas prisipažino, kad tapęs tėvų tapo daug jautresniu žmogumi. Pasak dviejų mažų vaikų tėvo, tėvystė jį pavertė „keistai” emocionaliu, o kartais net linkstančiu susigraudinti.
Pramogos
Paviešintos Kate darytos princesės Charlotte nuotraukos
Oficialiai paviešintos princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Kate dukros nuotraukos, darytos lapkričio pradžioje. Šiuo metu princesei Charlotte yra šeši mėnesiai.
Pramogos
Mažoji Charlotte Anglijai sukrovė milijardus
Sakoma, kad tėvų ir vaikų meilė vieni kitiems yra neišmatuojama jokiais pinigais. Tačiau jei kalbame apie Jungtinės Karalystės mylimiausią brolį ir sesutę – princą George’ą ir princesę Charlotte – tai – ne visai taip. Mat mažojo princesė Anglijos ekonomikai atnešė trijų milijardų naudą, o kartu su broliu jie verti mažiausiai 5,3 milijardų svarų. Pagimdžius du tokius „brangius” vaikus, išaugo ir mamos Kate Midleton ekoniminė vertė.
Pramogos
Paskelbtos oficialios princesės krikštynų nuotraukos
Paviešintos oficialios Kembridžo kunigaikščio, princo Williamo ir kunigaikštienės Katherine dukros Charlotte krikštynų nuotraukos, - skelbė standard.co.uk naujienų portalas.
Pramogos
Akimirkos iš princesės Charlotte krikštynų (video)
Mažoji princesė Charlotte buvo pakrikštyta kuklioje ceremonijoje bažnyčioje, esančioje jos prosenelės karalienės Elizabeth II Sandringamo rūmuose Norfolko grafystėje. Visuomenei antrąjį kartą buvo suteikta galimybė išvysti Charlotte.
ŽYMA
JAV IŽDO DEPARTAMENTAS