trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pasaulis
Uždarius JAV vyriausybę, vėl bandoma tartis dėl biudžeto
Tūkstančiai JAV federalinio sektoriaus darbuotojų nežino, ar pirmadienį jiems reikės dirbti – nesusitarus dėl biudžeto ir uždarius vyriausybę, nėra aišku, kada jos funkcijos bus atnaujintos.
Pramogos
„ON€CARD“ – geriausia Kalėdų dovana jūsų artimiesiems Lietuvoje ar verslui
Artėjant bene svarbiausioms metų šventėms daugelis susimąsto, kokia dovana galėtų ne tik maloniai pradžiuginti artimuosius Lietuvoje, tačiau ir būtų tikrai naudinga. Norint išvengti nemalonios situacijos išrinkus netinkamą dovaną, daugelis jau seniai pamėgo Kalėdų proga dovanoti pinigų. Tačiau gyvenant Jungtinėje Karalystėje tokia dovana gali tapti itin brangi dėl tarptautinių pervedimo mokesčių.
Verslas
Uragano „Harvey“ padariniams likviduoti skiriami milijardai
Po apsilankymo gamtos stichijos nuniokotame Teksase JAV prezidentas Donaldas Trumpas pateikė įstatymų leidėjams prašymą skirti 7,9 mlrd. dolerių uragano „Harvey“ padarinių likvidavimo pirminiam etapui.
Pramogos
Prekybos centras iš žmonių sąskaitų nuskaičiuodavo dvigubai daugiau
Šį mėnesį prekybos centruose „Aldi“ apsipirkę žmonės už prekes sumokėdavo dvigubai daugiau nei jos vertos, tačiau apie tai nieko nežinojo.
Aktualijos
Laiškas iš JAV Kongreso: raginama stabdyti Sporto rūmų rekonstrukciją
12 Jungtinių Amerikos Valstijų Kongreso narių pasirašė laišką, raginantį stabdyti Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos projektą.
Aktualijos
Atsargiai: populiarėja naujo tipo sukčiai prie bankomatų
Vienas didžiausių Jungtinės Karalystės bankų savo klientus perspėjo dėl naujo ir sparčiai populiarėjančio būdo apgauti iš bankomato pinigus imančius asmenis.
Aktualijos
Klasta iš banko kortelės pasisavinti tūkstančiai
Jungtinės Karalystės (JK) policija perspėja, kad šalyje daugėja sukčių, kurie apsimetę banko darbuotojais, iš nieko neįtariančių asmenų klasta pasisavina tūkstančius. Iš pensininkės išvyliojus didžiulę sumą pinigų Metropoliteno policija prašo liudininkų pagalbos.
ŽYMA
JAV KONGRESAS