penktadienis, vasario 26 d.
Pramogos
Paaiškėjo 76 mln. aukso puodo laimėtojas
Po ilgų šešių savaičių paaiškėjo, kam atiteko 12-as didžiausias aukso puodas Britanijoje, skelbia Dailymail.co.uk. Bostone, Lincolnshire gyvenantis 51-erių Andrew Clarkas laimingąjį bilietą buvo palikęs savo automobilyje. Laimei, jo artimieji įtikino vyrą surasti jį ir patikrinti, ar jis nėra tas asmuo, kuriam nusišypsojo sėkmė.
Pramogos
Vis dar ieškomas 76 mln. eurų laimėtojas
Vis dar aktyviai ieškomas asmuo, laimėjęs 76 mln. eurų „EuroMilloions“ loterijoje. Jei turite nepatikrintą bilietą – skubėkite tai padaryti iki gruodžio 2 dienos. Vėliau prizas bus anuliuotas.
Pramogos
JK vis dar neatsiimtas 76 mln. vertės aukso puodas
Praėjo savaitė po to, kai buvo paskelbtas 76,3 mln. svarų sterlingų aukso puodo laimėtojas, tačiau įspūdingo dydžio loterijos „EuroMillions“ prizas vis dar neatsiimtas. Kaip skelbia portalas Metro.co.uk, laimėtojas – tik vienas. Jis laimingąjį bilietą įsigijo britiškoje parduotuvėje.
Pasaulis
Laimėtas ypač didelis loterijos prizas
Kažkas laimėjo ilgai brendusį ir iki pusantro milijardo JAV dolerių išaugusį loterijos piniginį prizą.
Pramogos
Loterijos milijonai – su suklastotu bilietu
Teisme pasirodė anglas, kuris su neva suklastotu loterijos bilietu pasisavino per 2,5 mln. svarų sterlingų vertės didįjį prizą.
Pramogos
Prisijuokavo: pokštai apie laimėtus milijonus išsipildė
Savo vyrą dėl laimėto didžiojo prizo ne kartą juokais apgavusi jauna britė iš Rytų Anglijos po kelių savaičių išties laimėjo milijoną, tačiau ja niekas nepatikėjo.
Pramogos
Milijonų vertės loterijos bilietas – suplėšytas ir išmestas
Pora pensininkų iš Škotijos nacionalinėje loterijoje laimėjo beveik 60 milijonų svarų sterlingų nepaisant to, kad laimingasis bilietas buvo suplėšytas ir išmestas į šiukšliadėžę kaip nieko vertas.
Pramogos
„Loterijos angelas“ paliko šį pasaulį
Minios žmonių gedi praėjusią savaitę mirusios Barbaros Wragg – kelis milijonus loterijoje laimėjusi britė didžiąją dalį pinigų skyrė labdarai išdalijo nepasiturintiems.
Pasaulis
Vyras dukart per savaitę laimėjo loterijoje
Vienas Sidnėjaus gyventojas, džiūgavęs dėl nelauktos sėkmės Australijos loterijoje, negalėjo patikėti sužinojęs, kad nepraėjus nė savaitei jam vėl nusišypsojo fortūna.
Pramogos
Ieškomas antradienį loterijoje £121,3 mln laimėjęs asmuo (laimingi numeriai)
Antradienį vykusio „EuroMillions” žaidimo metu, vienas žaidėjas iš Jungtinėes Karalystės susišlavė visą loterijos aukso puodą – net 121,3 mln. svarų sterlingų.
Pramogos
Šis tas įdomaus apie loterijas
Loterijos jau daugybę metų žaidžiamos visame pasaulyje – turbūt vargiai rastum bent vieną žmogų kuris nebūtų išbandęs nė vienos loterijos rūšies. Loterijas supa ne tik įvairiausi mitai, bet ir įdomiausi faktai.
Pasaulis
Dešimtys darbininkų per vakarą tapo milijonieriais
Mažo Kanados miestelio gyventojai, iš kurių dauguma yra giminės ir bendradarbiai, susimetė pinigų loterijos bilietams ir netrukus savo sąskaitas papildė septyniaženklėmis sumomis.
Pramogos
Dėdės dovanotas bilietas atnešė milijoną
Jaunas futbolininkas iš Airijos 2017 metus prisimins kaip kol kas geriausią gyvenimo etapą: iš pradžių jis pasirašė sutartį su pajėgiu Anglijos klubu, o šventiniu laikotarpiu loterijoje laimėjo pagrindinį prizą.
Pasaulis
Kalėdų loterijoje laimėtas didžiausias pasaulyje prizas
Ispanijoje penktadienį įvykus burtų traukimui dėl didžiausio pasaulyje loterijos „El Gordo“ („Storulis“) prizo, paaiškėjo, kad per 10 mln. eurų pasidalys vienų slaugos namų darbuotojai.
Pramogos
Vokietis žaisdamas lošimų automatu laimėjo daugiau nei 4 milijonus eurų
Apie įvairias loterijas sklando daugybė nuomonių. Kai kurie žmones teigia, jog tai paprasčiausiai pinigų išmetimas į balą, kadangi šansai laimėti paprasčiausiai per maži. Kiti, priešingai, perka loterijos bilietus, bando laimę kito pobūdžio azartiniuose žaidimuose, kadangi tiki, jog galiausiai jiems nusišypsos sėkmė.
Lietuva
Lietuvoje pradedama čekių loterija, kurioje išloš visi šalies gyventojai
Lietuvoje antradienį prasidėjusi pirmoji šalies istorijoje nacionalinė čekių loterija, tikimasi, padės mažinti šešėlinę ekonomiką. Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko pavaduotojas Artūras Klerauskas sako, jog šioje loterijoje laimės visi valstybės piliečiai.
Pasaulis
Loterijoje laimėjusi moteris: į darbą negrįšiu
Daugiau nei pusę milijardo svarų sterlingų sumą loterijoje laimėjusi moteris naują gyvenimą pradės nuo to, kad negrįš į darbą medicinos centre.
Verslas
JAV auganti skalūnų dujų gavyba neparanki Rusijos energetikos sektoriui
Jungtinėse Valstijose augančios skalūnų dujų gavybos apimtis daro šalį didesne gamtinių dujų eksportuotoja, ir tai gali mesti iššūkį Rusijos pozicijoms Europos rinkoje.
Pramogos
Loterijos laimėtojų sūnus iš tėvo pinigų daugiau negaus
Teismas nusprendė, kad prieš kelis metus įspūdingą sumą loterijoje laimėjęs vyras neprivalo duoti pinigų suaugusiam sūnui, kuris per trumpą laiką sugebėjo iššvaistyti daugiau nei pusantro milijono svarų sterlingų.
ŽYMA
JAV SANKCIJOS RUSIJAI