ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pasaulis
Kova
Senatas pradeda D. Trumpo kandidatės į Aukščiausiąjį Teismą svarstymus
JAV Senatas pirmadienį pradeda teisėjos Amy Coney Barrett kandidatūros į Aukščiausiojo Teismą teisėjus, kurią prezidentas Donaldas Trumpas pasiūlė nepaisydamas demokratų pasipriešinimo, svarstymą. 
Pasaulis
Krizė
JAV imsis didžiausių istorijoje šalies ekonomikos gaivinimo priemonių
JAV Senatas vėlai trečiadienį priėmė didžiausią per šalies istoriją ekonomikos gaivinimo paketą, kuriuo numatoma skirti 2 trln. (1,84 trln. eurų) nuo koronaviruso krizės nukentėjusiems amerikiečiams, išteklių stokojančioms ligoninėms ir paralyžiuotam verslui.
Pasaulis
JAV prezidento apkalta
JAV Senatui neleidus kviesti liudytojų D. Trumpas veikiausiai bus išteisintas kitą savaitę
JAV Senatas penktadienį atmetė demokratų raginimus išklausyti naujus liudytojus prezidento Donaldo Trumpo apkaltos byloje, paruošdamas dirvą piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi ir trukdymu Kongresui kaltinamo valstybės vadovo išteisinimui ateinančią savaitę.
Pasaulis
JAV prezidento apkalta
D. Trumpo advokatai: prezidento apkalta – „pavojingas JAV Konstitucijos iškraipymas“
Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo advokatai pirmadienį pateikė jo bylos santrauką, kurioje jo apkaltą Atstovų Rūmuose vadina „pavojingu JAV Konstitucijos iškraipymu“ ir reikalauja nedelsiant jį išteisinti Senate.
Pasaulis
JAV
D. Trumpo apkalta: straipsniai, kuriais prezidentas kaltinamas piktnaudžiavimu, perduoti Senatui
Du Donaldo Trumpo apkaltos straipsniai, kuriais prezidentas kaltinamas piktnaudžiavimu įgaliojimais ir trukdymu Kongreso tyrimui, trečiadienį buvo perduoti Senatui, taip inicijuojant
Aktualijos
Iš Vilniaus į Londoną skrendantis lėktuvas pusiaukelėje leidosi avariniu būdu (atnaujinta)
Pirmadienį vakare priverstinai nutrauktas skrydis iš Vilniaus į Londoną – orlaivis avariniu būdu nutupdytas pusiaukelėje.
Aktualijos
Sunku nepasimesti, ir vėl keičiasi oro bendrovės bagažo reikalavimai
„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, primena, kad po savaitės, nuo 2018 m. lapkričio 1 d., toliau lengvinant įlaipinimo procesus ir siekiant mažinti su bagažu susijusius skrydžių vėlavimus, įsigalios nauja rankinio bagažo politika.
Pramogos
Oro linijų bendrovė paskelbė neįtikėtiną bilietų išpardavimą
Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ skelbia 20 proc.* pigesnius šiandien (liepos 15 d.) užsakytus skrydžius. Pasiūlymas galioja daugiau nei 30 proc. bendrovės vykdomų skrydžių iki rugsėjo 16 dienos.
Aktualijos
„Wizz air“ toliau žaidžia su keleiviais. Vėl keičiasi bagažo taisyklės
Prieš kelis mėnesius pakeistos ir sugriežtintos orlaivių bagažo taisyklės nepasiteisino. Bendrovė priversta atleisti diržus.
Aktualijos
„Wizz Air“ ruošiasi „Brexit“
Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ trečiadienį pranešė, jog kreipėsi dėl Britanijos skrydžių operatoriaus licencijos, kad būtų pasirengusi Britanijos išstojimui iš Europos Sąjungos.
Aktualijos
Naujas FTB direktorius žada nepaklusti politinėms įtakoms
JAV Senatas antradienį beveik vienbalsiai pritarė Christopherio Wray'aus kandidatūrai į Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus postą. Naujo direktoriaus teko ieškoti prezidentui Donaldui Trumpui prieš tris mėnesius atleidus Jamesą Comey.
Pasaulis
„Wizz Air“ pokyčiai įsigalios nuo rudens
Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ pranešė, kad nuo šių metų spalio 29 dienos keleiviams nebereikės mokėti papildomo mokesčio nešantis didelį rankinį bagažą į orlaivio saloną.
Pasaulis
„Ryanair“ ir „Wizz Air“ keičia bagažo politiką
Pigių skrydžių oro linijų bendrovės – „Ryanair“ ir „Wizz Air“ paskelbė naujieną, kuri keleiviams sukels nemažą galvos skausmą. Bendrovės teigia, kad naujus reikalavimus bagažui nuo šiol taikys griežtai.
Pasaulis
„Wizz Air“ per savo gimtadienį dovanoja nuolaidas bilietams
„Wizz Air“ savo klientams penktadienį, gegužės 19 dieną, pasiūlė nuolaidas kompanijos parduodamiems bilietams 141 kryptimi. Nuolaidos galios iki vidurnakčio.
Aktualijos
Nepraleiskite progos šiandien įsigyti itin pigius aviabilietus į Lietuvą
Pigių oro skrydžių kompanija „Wizz Air” gruodžio 27-29 dienomis surengė metų pabaigos pigių bilietų išpardavimą, kurio metu skrydžius įvairiomis kryptimis įsigysite net 30 proc. pigiau.
Lietuva
„Wizz Air“ pradėjo ilgai lauktą skrydžių kryptį
Žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pradėjo skrydžius iš Vilniaus dar viena kryptimi. Naujausias aviakompanijos maršrutas nuo šiol tiesiogiai, du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais – jungs Lietuvos sostinę su Reikjaviku Islandijoje.
Lietuva
Iš Vilniaus skraidins dar viena kryptimi
Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ tęsia skrydžių plėtrą Lietuvoje. Šią savaitę buvo pristatytas nauja maršrutas. Vilnius – Grenoblis (Prancūzija) bendrovė keleivius skraidinti planuoja jau nuo nuo ateinančių metų sausio, o bilietus galima įsigyti jau dabar.
Aktualijos
„WizzAir” skelbia neįtikėtiną akciją
Antradienį, balandžio 12 d. „Wizzair” skelbia neįtikėtiną akciją – du bilietai už vieno kainą.
Aktualijos
Nauja „Wizz Air“ kryptis iš Londono - Kaunas
„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, plėsdama savo Lietuvai siūlomą žemų sąnaudų skrydžių asortimentą, žengia į Kauno oro uostą. Nuo kitų metų kovo 29 dienos avialinijų bendrovė iš Kauno į Londono Lutono oro uostą pradės skraidyti penkis kartus per savaitę.
Lietuva
„Ryanair“ pagrasino nutraukti skrydžius
„Ryanair“ supyko dėl galimai naujos mokesčių politikos ir pagrasino pasitraukti iš Kauno. Tokia žinia pasklido šį penktadeinį. Pigių skrydžių bemndrovė, kuri šiuo metu vykdo skryddžius į Europos miestus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų taip pareiškė po to, kai Lietuvos Susisiekimo ministrerija pranešė, kad ketinama naikinti mokesčių lengvatas.
ŽYMA
JAV SENATAS