trečiadienis, balandžio 14 d.
Pramogos
Karštą Jazzu koncertą prestižinėje Londono salėje stebėjo ir įtakingi britų pramogų verslo atstovai
Londono „Troxy“ salė yra prestižinių apdovanojimų, didžiųjų verslo asociacijų renginių ir pasaulinių žvaigždžių koncertų vieta. Ten pasirodymus rengė „Garbage“, Patti Smith, „The Jesus and Mary Chain“, Robby Williamsas. Richardas Bransonas ten pristatė savo antrąją biografinę knygą. O praėjusį sekmadienį „Troxy“ salėje koncertavo lietuvių atlikėja Jazzu.
Pramogos
Jazzu kartu su žymiais Latvijos ir Estijos atlikėjais sukūrė dainą, skirtą Baltijos kelio minėjimui
Baltijos šalių muzikantai – Latvijos grupė Instrumenti, lietuvių dainininkė Jazzu ir Estijos grupės Ewert ir the Two Dragons lyderis Ewertas Sundja (Ewert Sundja) – susivienijo, kad įrašytų naują dainą, skirtą Baltijos kelio 30-osioms metinėms, kurios bus minimos 2019 m. rugpjūčio 23 d. Nors ši daina įrašyta 2019 m. liepos viduryje, plačiajai visuomenei ji bus pristatyta ypatingame renginyje rugpjūčio pabaigoje, kai bus atskleistas ir paskutinis paslaptingasis šio projekto partneris.
Pramogos
Po skandalo – nauja Jazzu intriga: pristato dar vieną dainą
Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu praėjusią savaitę su trenksmu pristatė kūrinį „Wild“ ir Almerijos dykumoje nufilmuotą jo vaizdo klipą. Visus rekordus sumušusi Jazzu šiandien meta dar vieną kortą: pristato dainą „Dumblas“ iš naujojo albumo. „Žmonės susipažino su mano pokyčiais, dabar gali susipažinti su mano šių dienų kūryba lietuvių kalba“, – sako Jazzu.
Pramogos
Naujas skandalas? Grupė „Skamp“ sukūrė necenzūrinę dainą pagal aštrius Jazzu komentarus
Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose užvirė skandalas dėl atlikėjos Jazzu vaizdo klipo „Wild“ ir vėliau atsiradusių neigiamų komentarų bei įvertinimų. Grupė „Skamp“ pasidalijo necenzūriniu kūriniu, paremtu Jazzu komentarais
Pramogos
J. Arlauskaitė-Jazzu stoja į kovą su komentatoriais: koks tu turi būti durnius, kad taip parašytum?
Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu – viena iš nedaugelio Lietuvos atlikėjų, kuri rengia turus per didžiausias šalies arenas, jos koncertai būna sausakimši klausytojų, o privatūs koncertai įkandami tik patiems turtingiausiems. Tačiau sėkmė neapsaugo nuo kritikos ir nuo skandalų, pavyzdžiui, tokio, kuris kilo dainininkei pristačius naujausią savo vaizdo klipą „Wild“.
Lietuva
A. Tapinas pamokė gerbėjus neva išplūdusią Jazzu: situaciją pakomentavo ir atlikėjos vadybininkas
Pastarosios dienos Justei Arlauskaitei-Jazzu – kupinos įtampos. Trečiadienį atlikėja pristatė pasaulinei rinkai skirtą kūrinį „Wild“, kuris pirmą kartą gyvai nuskambės M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose. Tiesa, dainos ir vaizdo klipo premjera sulaukė internautų kritikos. Komentatoriams „YouTube“ kanale aštriai atsikirtinėjusi Jazzu nepraslydo žurnalistui Andriui Tapinui pro akis ir gavo gerą gyvenimo pamoką: „Tu nesipiktini tais, kuriems tavo kūryba nepatiko taip, kaip tau pačiam.“
Pasaulis
Per mokyklos autobuso avariją žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys vaikai
Teksaso šiaurėje per mokyklinio autobuso avariją žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys vaikai, pranešė švietimo pareigūnai.
Pasaulis
Mirė įkaitusiame mikroautobuse palikta darželinukė
Tailando pietinėje Patanio provincijoje trejų metų darželio auklėtinė mirė palikta saulės prikaitintame mokyklos mikroautobuse, ketvirtadienį pranešė policija ir pridūrė, kad transporto priemonės vairuotojas buvo sulaikytas.
Aktualijos
Susidūrus dviems mokyklos autobusams, sužeista apie 30 vaikų
Susidaužus dviems dviaukščiams mokyklos autobusams, sužeista apie 30 į kelionę vykti turėjusių mokyklinukų. Aštuoni vaikai ir vairuotojas skubiai nugabenti į ligoninę.
ŽYMA
JAZZU