ketvirtadienis, sausio 21 d.
Pasaulis
Interneto sensacija: pasaulis negali atsidžiaugti mamos asmenuke iš gimdymo kambario
Nauja mama užfiksavo asmenukę, sveikindama savo kūdikį atėjus į pasaulį. Tiesa, vaikelio tėtis šios akimirkos neprisimins - apsuptas trijų gydytojų komandos vyras kiek ilgas tįso ant žemės.
Pramogos
Internete rasta nuotrauka atskleidė vyro neištikimybę: nustebino šmaikšti išduotosios reakcija
Internete galima rasti gausybę informacijos, o viena amerikietė per atsitiktinumą net sužinojo apie vyro neištikimybę. Ieškodama rekomendacijų, kur pavalgyti, moteris internete rado savo vyro nuotrauką. Tiesa, šis joje buvo užfiksuotas su kita moterimi.
Sveikata
Medikai: šios priemonės padės apsisaugoti nuo peršalimo ir gripo
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai ragina per šventes neprarasti budrumo ir primena, kad prevencinės priemonės gali padėti apsisaugoti nuo peršalimo ligų ir gripo.
Sveikata
Vargu ar susimąstėte – štai 8 klaidos, kurias vonioje daro beveik kiekvienas
Prausimasis labai karštu vandeniu ir naudojant agresyvias priemones gali sunaikinti odos natūralią apsaugą, sukelti odos sausumą, trūkinėjimą ir net infekcijas.
Gyvenimas
Atvira meilužės išpažintis: neištikimybė gali šeimai atnešti ir naudos
Sakoma, jog nėra namų be dūmų, turint omeny, jog kiekvienoj šeimoje yra savi sunkumai, išbandymai, kurie poras sustiprina ar išskiria. Štai meilužės ar meilužio atsiradimas šeimoje gali porai gali būti ir naudingas, nors toli gražu ne visada.
Pasaulis
Pavydo apimta moteris išskobė jaunėlės sesers akis ir nukirto jos ausis
22 metų amžiaus Elizaveta Dubrovina kaltinama nužudžiusi savo jaunėlę, septyniolikos metų amžiaus seserį, dirbusią modeliu. Tris metus praleidusi psichiatrinėje ligoninėje moteris stos prieš teismą.
Pramogos
5 Zodiako ženklai, kuriems lengva pasiryžti skyryboms
Jeigu staiga tarp jūsų ir partnerio kils konfliktas, reikia susimąstyti, ar jūsų mylimasis nėra vienas iš tų penkių Zodiako ženklų, kurie ilgai nekentės. Galite visai netikėtai prarasti artimą žmogų. Kokie tie 5 Zodiako ženklai, kurie gali greitai išsiskirti?
Pramogos
Ekspertas: kodėl vienoms vyrai pasiperša labai greitai, o kitoms tenka imtis iniciatyvos pačioms
Ar žavitės panašiomis istorijomis, kai vyras iš pirmo žvilgsnio supranta sutikęs savo būsimą žmoną ir vaikų motiną? Ką ypatingo turi tokio įvertinimo sulaukusi moteris? Juk vienoms vyrai pasiperša laba greitai, o kitos taip ir pasensta neišpildę svajonės oficialiai įteisinti santykius. Nors santuoka vis dažniau pavadinama nereikalinga atgyvena, šiandien norinčių ištekėti nemažėja. Jei mylimasis niekaip nesiperša, naudingų įžvalgų pateiks sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas Romualdas Mačiulis.
Pramogos
Atlikėja Mia papasakojo apie nesėkme pasibaigusią santuoką: vyro išlaikymas kainavo 100 tūkst. eurų
Šiandien atlikėjos Mios gyvenime pokyčių netrūksta. Pasikeitė ne tik jos gyvenimo filosofija, išvaizda, tačiau ir asmeninis gyvenimas. 2015-ųjų birželio 3-ąją ištekėjusi už verslininko Nerijaus Antanavičiaus net nenutuokė, kokia gyvenimo drama jos laukia.
Pasaulis
Tėvo širdį sudaužė mažametės dukrytės mirtis: „ją nužudė jos mama” 
Nathan Katterns vos trejų metų dukrytę Iyla prarado itin skausmingai: po dukrytės mirties buvo sulaikyta ir nužudymu apkaltinta jos pačios mama.
Gyvenimas
Gydytoja pasakė, kur namuose geriausia užsiimti seksu: tai nėra miegamasis
Dr. Shahzadi Harper teigia, kad iškelti intymias glamones iš miegamojo aplinkos yra labai naudinga, tačiau tai neturi nieko bendra su pasitenkinimu. 
Pasaulis
Mama, kurios palaikus rado lagamine, sakė draugei: „ jei man kas nutiks - žinai, kas tą padarė”
Kai Elana Fric-Shamji nusprendė nutraukti santykius su savo smurtauti linkusiu vyru, šis jai atsakė pačiu žiauriausiu būdu. 
Pasaulis
82 m. močiutė per savaitę nueina į tris pasimatymus ir tvirtina, kad joks jaunesnis vyras dar nėra jos atstūmęs
82 m. Niujorko gyventoja Hattie Retroage džiaugiasi aistringomis kūniškų malonumų naktimis su trisdešimt metų jaunesniais vyrais ir užtikrina, kad gyvenime nebuvo atstumta jaunesnio vyro. Garbaus amžiaus moteris tapo tikra socialinių tinklų sensacija po to kai atvirai prabilo apie pasimatymus su gerokai jaunesniais vyrais, rašoma dailymail.co.uk.
Pramogos
Rihanna atvirai papapsakojo apie santykius su milijardieriumi Hassanu Jameeliu: labiau už viską trokšta tapti mama
Rihanna garsėja ne tik dainomis, bet ir didėjančia mados ir grožio imperija, vaidmenimis kine kartu su garsiomis aktorėmis – Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway. Šių metų vasaros „Interviw magzine" numeriui Rihanną kalbino aktorė, prodiuserė Sarah Paulson, kuri kartu su Rihanna vaidino filme „Oušeno 8", informuoja dailymail.co.uk.
Gyvenimas
Nekontroliuojamas orgazmas – tikrai ne tai, apie ką pagalvojote
Perskaitę sąvoką „nekontroliuojamas orgazmas“ pirmiausia, matyt, pagalvojote apie nežemiškos palaimos būseną – stiprius, be to, būtinai (!) malonius pojūčius? Deja! Tiesos tokiame spėjime tėra tik tiek, kad apimantis pojūtis išties stiprus. Bet ar jis malonus? Anaiptol.
Gyvenimas
4 blogiausios priežastys užsiimti seksu
Aistra, susijaudinimas ir fizinis potraukis žmogui – adekvati, bet ne vienintelė priežastis, dėl kurios moteris nusprendžia užsiimti seksu. Išvardysime keturis blogiausius pretekstus permiegoti su vyru.
Lietuva
Kaip sugyventi su neidealiu vyru
Bet kokie romantiški santykiai pradiniame etape teikia tik džiaugsmą. Kaip kitaip? Juk jūs sutikote savo svajonių vyrą! Bet pamažu pradeda aiškėti, kad jūsų idealas visai nėra idealus.
Pramogos
Pažėrė įrodymų, kad Meghan Markle vis tik naudojasi ir rašo į „Instagram“
Meghan Markle ir princo Harry „Instagram“ paskyra teikia begalę džiaugsmo britų karališkosios šeimos gyvenimo stebėtojams. Juk dabar šitiek galima padaryti: peržiūrėti niekad nematytas nuotraukas, įsitikinti, kokie ištikimi ir palaikantys yra poros gerbėjai. Ką jau kalbėti apie suvokimą, kad gali tiesiogiai pabendrauti su karališkosios šeimos nariais, nors ką tik tai atrodė neįmanoma.
Pramogos
Monika Šedžiuvienė apie naują savo šeimą, meilę ir Šedžiaus santykius su Erdvile: juokinga, kai slepia tai, kas akivaizdu
Neseniai vykusiame Vilniaus „Akropolyje“ esančios „Guess“ parduotuvės pristatyme su bičiule apsilankė ir atlikėja Monika Šedžiuvienė. Jau beveik dvejus metus skyrybų dramą išgyvenanti žinoma moteris sakė, kad skandalingų buvusio mylimojo bei verslininko Andriaus Šedžiaus ir menamos jo širdies draugės Erdvilės Pilvinytės pasisakymų spaudoje neseka. Jai atrodo juokinga, kad slepiama tai, ką ji mato jau ilgą laiką.
Pramogos
Niekad krepšininkų dėmesio nesiekusi Oksana Pikul – apie pažintį su dar vedusiu Simu Jasaičiu ir draudimus, kurių nepaisė
„Iš tikrųjų tai yra žvėriškai sunkus darbas ir didelis moters pasiaukojimas, pasiryžimas, absoliutus atsidavimas šeimai ir vyrui“, – apie krepšininko Simo Jasaičio karjerą pasakoja Oksana Pikul.
ŽYMA
JIS IR JI