šeštadienis, balandžio 10 d.
Anglijoje
Po žinios apie princo Charleso COVID-19 diagnozę, liga nustatyta ir Camillos buvusiam vyrui Andrew Parkeriui-Bowlesui
Buvusiam Kornvalio kunigaikštienės Camillos vyrui Andrew Parkeriui-Bowlesui (80 m.) pasireiškė kvėpavimo takų ligos požymiai ir buvo nustatytas koronavirusas. Jis kaip
Gyvenimas
Britanijoje per parą mirusių nuo COVID-19 pacientų skaičius pirmąkart viršijo 500
Jungtinė Karalystė trečiadienį pranešė apie 563 per pastarąją parą mirusius pacientus, kuriems buvo nustatyta koronavirusinė infekcija COVID-19. Kaip rodo oficialių šaltinių
Anglijoje
Vis labiau kritikuojama JK vyriausybė žada daugiau testų dėl koronaviruso
Jungtinė Karalystė trečiadienį paskelbė, kad netrukus pradės dėl COVID-19 testuoti 25 tūkst. žmonių per dieną, vyriausybei sulaukiant vis daugiau kritikos
Anglijoje
JK sodininkystės sektoriui gresia sunaikinimas
Jungtinės Karalystės sodininkystės industriją koronaviruso pandemija galėtų sunaikinti per kelias savaites, o milijonai neparduotų augalų būtų išmesti, antradienį perspėjo ekspertai. Sodininkystės
Anglijoje
JK koronaviruso aukų skaičius sparčiai kyla, mirė dar 180 užsikrėtusių žmonių
Didžiojoje Britanijoje per pastarąją parą mirė 180 žmonių, užsikrėtusių naujuoju koronavirusu, pirmadienį pranešė televizija „Sky News“. Remiantis pateiktais duomenimis, mirčių skaičius
Anglijoje
Dėl koronaviruso tiriami tūkstančiai JK gyventojų
Tūkstančiai britų susiduria su masiniais koronaviruso tyrimais pas bendrosios praktikos gydytojus – kaip pranešama vyriausybės „blogiausio atvejo“ pranešime, perspėjama, kad 80 proc. JK gyventojų gali užsikrėsti, o net 500 000 gali mirti.
Pramogos
Emigrantės istorija – nuo morkų pakuotojos iki nekilnojamojo turto agentės
Užsispyrimas siekti tikslo, net jeigu bus labai sunku – tokia taisykle vadovaujasi rytų Londone įsikūrusi Raimondos ir Donato Majauskų šeima, į Jungtinę Karalystę išvykusi 2006-aisiais. Daug sunkumų emigracijoje įveikę lietuviai įsitikinę kad, jei nors akimirkai būtų atsipalaidavę, gražiuose namuose šiandien negyventų ir savo vaikams negalėtų suteikti tai, ką turi dabar. Vienas iš lietuvių poros vaikų, pirmagimis Aras, Londone laikomas vienu talentingiausių lenktynininkų kartingo sporte.
Anglijoje
Užsienio bendrovės dėl „Brexito“ perkelia biurus iš JK į Nyderlandus
Besitęsiantis neapibrėžtumas dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos (ES) padarinių vis daugiau užsienio bendrovių skatina savo biurus perkelti į Nyderlandus, rašo agentūra „MarketWatch“, remdamasi Nyderlandų vyriausybės pareiškimu.
Anglijoje
Prancūzai perspėja JK neturėti iliuzijų: kibsime vieni kitiems į gerkles
Prancūzija perspėjo Jungtinę Karalystę (JK) dėl sunkios kovos su ES derybose dėl prekybos po „Brexit“, praneša BBC.
Pramogos
JK ketina steigti „pirmąją interneto kontrolierę“
Jungtinės Karalystės vyriausybė trečiadienį pranešė ketinanti leisti savo ryšių reguliavimo institucijai stebėti interneto turinį ir skirti dideles baudas socialiniams tinklas, nesugebantiems šalinti „žalingos“ medžiagos.
Lietuva
JK priklausomybę įveikęs vyras gelbėja likimo brolius
„Alfa centru“ vadinamame name, nutolusiame 90 kilometrų nuo Londono, gyvena vyrai, kuriuos čia atvedė noras pagyti nuo priklausomybės alkoholiui ar narkotikams. Tarp bandančiųjų grįžti į normalų gyvenimą – ir vyrai iš Lietuvos. Kadaise šiame nedideliame reabilitacijos centre nuo priklausomybės gydėsi ir Aurimas, kuris dabar pats padeda savo likimo broliams.
Anglijoje
Beveik 40 tūkst. lietuvių jau užpildė prašymus likti gyventi Londone
Naujausi statistiniai duomenys rodo, kad jau beveik 1 mln. europiečių Londone užpildė prašymus nuolatinio gyventojo statusui gauti, iš jų šiek tiek mažiau nei 40 tūkst. yra lietuviai.
Aktualijos
Nuo 11 metukų JK gyvenęs jaunas tėtis ištiktas stabo: jį deportuos
Reshawnas Davisas, su savo žmona ir dukra gyvenąs Londone, bus deportuotas į Jamaiką dėl prieš 10 metų įvykdyto smulkaus nusikaltimo.
Pramogos
Anglijoje įkurtas verslas lietuvės gyvenimą apvertė aukštyn kojomis: klientai – pasaulinio garso žvaigždės
Rodos, dar visai neseniai grožio paslaugų ir prabangių SPA procedūrų kompanijos „Blossom and Jasmine“ savininkės 37-erių Gintarės Lisauskienės sėkmės istorija šmėžavo televizijoje ir spaudoje. Visgi pastaruosius metus verslininkė atkakliai dirbo, bet apie save atviravo vis rečiau. „Išgyvenau nelengvą metą asmeniniame gyvenime, tačiau dabar visu pajėgumu judu į priekį“, – prisipažįsta ji.
Anglijoje
„Brexit“: aktuli informacija Jungtinės Karalystės piliečiams, gyvenantiems Lietuvoje
Nuo 2020 m. vasario 1 d. (1 val. nakties Lietuvos laiku), įsigaliojus Europos Sąjungos (ES) ir Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo susitarimui, ES ir JK piliečių bei jų šeimos narių statusas išliks nepakitęs – iki „Brexitʼo“ turėta teisė atvykti dirbti ir gyventi galios iki pereinamojo laikotarpio pabaigos (2020 m. gruodžio 31 d.).
Anglijoje
Brexit: pereinamasis laikotarpis - kas tai?
Sausio 31 dieną Jungtinei Karalystei (JK) išstojus iš Europos Sąjungos (ES), įsigaliojo Išstojimo susitarimas ir nuo vasario 1 dienos prasidėjo pereinamasis laikotarpis, truksiantis iki 2020 metų gruodžio 31 dienos. Iki 2020 metų pabaigos JK bus traktuojama kaip ES narė, išskyrus tai, kad ji nebebus atstovaujama ES institucijose ir negalės dalyvauti sprendimų priėmime.
Anglijoje
„Brexit“: aktuali informacija Jungtinės Karalystės piliečiams, gyvenantiems Lietuvoje
Nuo 2020 m. vasario 1 d. (1 val. nakties Lietuvos laiku), įsigaliojus Europos Sąjungos (ES) ir Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo susitarimui, ES ir JK piliečių bei jų šeimos narių statusas išliks nepakitęs – iki „Brexitʼo“ turėta teisė atvykti dirbti ir gyventi galios iki pereinamojo laikotarpio pabaigos (2020 m. gruodžio 31 d.).

Pasaulis
„Brexitas“
Jungtinė Karalystė traukia atsisveikinimo nosinaitę
Įstatymas, atveriantis Jungtinei Karalystei kelią šio mėnesio pabaigoje išstoti iš Europos Sąjungos, trečiadienį sulaukė galutinio parlamento pritarimo, Lordų Rūmams atsisakius mėginimų priversti pakeisti šį istorinį teisės aktą.
ŽYMA
JK