ketvirtadienis, liepos 9 d.
Lietuva
Grožio salono "Coco" kolektyvas labdaringo renginio metu surinko įspūdingą sumą
Grožio salono "Coco" kolektyvas pakvietė mergaites į labdaringą renginį: mažosioms klientėms suko plaukučius, lakavo nagučius ir darė viską kas tik įmanoma, kad mielosios princesės liktų patenkintos.
Lietuva
Renginys Utenoje užbaigė šių metų JKLB projektą „Iš širdies į širdį"
Renginio dalyviai sulaukė ir netikėtų svečių: Lietuvos policijos atstovų bei dainininkų Mino ir Monique!
Pramogos
May pritarė sankcijoms Rusijos verslininkams
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May pritarė šalies specialiųjų tarnybų sudarytam sąrašui, pagal kurį šešiems stambiems Rusijos verslininkams Londonas ketina įvesti apribojimus dėl Solsberio incidento, skelbia britų dienraštis „The Daily Telegraph“.
Aktualijos
Rusijai svyla padai, naujos detalės apie Skripalius
Didžiosios Britanijos policija išplatino naujų vaizdo stebėjimo kamerų įrašų, kuriuose matyti, kaip du įtariami rusų žvalgybos agentai eina prie Sergejaus Skripalio namų tą dieną, kai buvęs šnipas buvo apnuodytas kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga.
Pramogos
Londonas pasisakė dėl galimo bendradarbiavimo su Rusija
Didžiosios Britanijos vidaus reikalų ministerija pareiškė, kad viena Rusijos bendrovė, kuriai patikėta rinkti prašymus dėl vizų suteikimo Maskvoje, „neturi absoliučiai jokios įtakos vizų išdavimo procesui“.
Aktualijos
Skripalių apnuodijimas: aiškėja nauji faktai, atsirado dar vienas įtariamasis
Pagaliau paaiškėjo, ką Didžioji Britanija ketina įvardyti kaip Aleksandro Petrovo ir Ruslano Boširovo bendražygį, tvirtina Rusiško portalo „Fontanka“ leidėjai. GRU užsakomų nunuodijimų koncepciją, anot jų, idealiai atitinka 45-erių metų pilietis Sergejus Fedotovas.
Aktualijos
Skripalių apnuodijimu įtariamą asmenį buvo apdovanojęs Putinas
Žurnalistinių tyrimų grupė „Bellingcat“ antradienį paskelbė, kad antrajam įtariamajam, siejamam su buvusio rusų dvigubo agento Sergejaus Skripalio ir jo dukros apnuodijimu Didžiojoje Britanijoje, 2014 metais Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas įteikė aukščiausią jo šalies apdovanojimą – Rusijos didvyrio medalį.
Aktualijos
Solsberio restorane apsinuodijo rusų manekenė
Modelis Ana Šapiro, kuri drauge su vyru atsidūrė ligoninėje dėl sunkaus apsinuodijimo viename Anglijos Solsberio miesto restoranų, incidentą pavadino Rusijos specialiųjų tarnybų įvykdytu pasikėsinimu ją nužudyti, rašo britų bulvarinis laikraštis „The Sun“.
Aktualijos
JK koronerių prašoma atnaujinti prieš 6 metus mirusio vyro mirties priežaščių tyrimą
Prieš šešerius metus savo namuose Londone mirusio Rusijos verslininko Aleksandro Perepilično gyvybės draudimo kompanija prašo koronerių nustatyti, ar vyras nebuvo nunuodytas.
Aktualijos
Solsberyje įtariamas dar vienas apsinuodijimas „Novičiok“
Anglijos pietvakariuose esančiame Solsberyje, kur kovą nervus paralyžiuojančia medžiaga buvo apnuodyti buvęs Rusijos šnipas ir jo dukra, sekmadienį vakare policija atitvėrė dalį miesto, kai vietos restorane prastai pasijuto du čia vakarieniavę žmonės.
Aktualijos
Britų žvalgyba ieško dviejų įtariamųjų: vienas gydytojas, kitas - „ambasados“ darbuotojas
Didžiosios Britanijos žvalgyba ieško dar dviejų asmenų, įtariamų padėjus Aleksandrui Petrovui ir Ruslanui Boširovui, kuriuos Londonas kaltina apuodijus buvusį dvigubą rusų šnipą Sergejų Skripalį ir jo dukrą, sekmadienį pranešė leidinys „The Sunday Mirror“, remdamasis šaltiniu iš vyriausybės.
Aktualijos
Mirtinus nuodus paskleidę vyrai tikina atvykę tik atostogų
Dviejų buvusio Rusijos šnipo Sergejaus Skripalio apnuodijimu kaltinamų vyrų pareiškimas, kad jiedu atvyko į Angliją turistiniais tikslais, penktadienį ne tik sukėlė Didžiojoje Britanijoje pašaipų bangą, bet ir nustebino paprastai patriotiškai nusiteikusią Rusijos žiniasklaidą.
Pramogos
Londono ir Rusijos santykiai toliau kaista: neleista organizuoti itin svarbaus renginio
Londone kasmet rengiamas pokylis karjerą norintiems padaryti rusams, organizuojamas carų šeimos palikuonių, šiais metais buvo atšauktas, smarkiai pašlijus Didžiosios Britanijos ir Maskvos santykiams.
Pramogos
Britanija kaltina Rusiją „melu“ dėl Skripalių apnuodijimo
Didžioji Britanija trečiadienį apkaltino Rusiją „klaudinimu ir melu“, šios šalies prezidentui Vladimirui Putinui paneigus, kad du vyrai, įtariami buvusio dvigubo šnipo Sergejaus Skripalio apnuodijimu nervus paralyžiuojančia medžiaga, yra rusų karinės žvalgybos pareigūnai.
Aktualijos
JK ambasada kaltina Rusiją skleidžiant „dezinformaciją“ apie Skripalius
Didžiosios Britanijos ambasada Maskvoje apkaltino Rusiją skleidžiant „dezinformaciją“, Londonui pateikus dviem Rusijos piliečiams kaltinimus dėl buvusio šnipo Sergejaus Skripalio ir jo dukros Julijos apnuodijimo Anglijoje nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“.
Aktualijos
Maskva apkaltino Londoną ruošiant provokaciją dėl cheminio ginklo
Maskva įsitikinusi, kad išvakarėse Londono paskelbta ataskaita apie buvusio Rusijos šnipo Sergejaus Skripalio apnuodijimą siejama su ruošiama provokacija, per kurią Sirijos Idlibe bus panaudotas cheminis ginklas, ketvirtadienį pareiškė Rusijos ambasadorius prie Jungtinių Tautų Vasilijus Nebenzia.
Pramogos
Nepaisant įrodymų, Rusija atmetė kaltinimus dėl šnipų apnuodijimo
Maskva ketvirtadienį pareiškė, kad Didžiosios Britanijos kaltinimai, jog Kremliui tenka galutinė atsakomybė už buvusio šnipo apnuodijimą Anglijoje panaudojant nervus paralyžiuojančią medžiagą, yra „nepriimtini“.
Pasaulis
JAV paskelbė sankcijas Rusijai dėl Skripalių apnuodijimo JK
JAV nutarė įvesti naujas sankcijas Rusijai dėl buvusio šnipo Sergėjaus Skripalio ir jo dukros Julijos Skripal apnuodijimo Jungtinėje Karalystėje šių metų kovo mėnesį.
Aktualijos
Patvirtino, kaip niekuo dėti britai apsinuodijo „Novičiok“
Charlie Rowley, apsinuodijęs kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“ ir likęs gyvas, papasakojo, kaip jo partnerė užsipurškė šios medžiagos ant riešų, manydama, kad tai kvepalai, ir po keliolikos minučių susmuko.
Aktualijos
Paaiškėjo, kaip „Novičiok” buvo apnuodyti niekuo dėti britai
Britas, apsinuodijęs Sovietų Sąjungoje sukurta nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“, keturiais mėnesiais anksčiau taip pat panaudotą prieš buvusį rusų dvigubą agentą, ją rado kvepalų buteliuke, pranešė jo brolis.
ŽYMA
JKLB