pirmadienis, gegužės 17 d.
Anglijoje
Iš pareigų pasitraukęs Bercow: „Brexit“ yra didžiausia klaida nuo karo
Iš pareigų pasitraukęs buvęs Didžiosios Britanijos Bendruomenių Rūmų pirmininkas Johnas Bercow griežtai pasmerkė planuojamą savo šalies išstojimą iš ES. „Aš manau, kad „Brexit“ yra didžiausia užsienio politikos klaida nuo karo laikų“, - sakė jis.
Anglijoje
Užimti JK Bendruomenių Rūmų pirmininko postą kandidatuos 7 politikai
Septyni britų parlamento nariai varžosi dėl Bendruomenių Rūmų pirmininko posto, iš jo pasitraukus Johnui Bercow, atlikusiam vieną pagrindinių vaidmenų „Brexit“ sagoje.
Anglijoje
Didžiosios Britanijos Bendruomenių rūmai rinks parlamento pirmininką
Didžiosios Britanijos Bendruomenių rūmai pirmadienį rinks naują parlamento pirmininką, kuris šiame poste pakeis praėjusią savaitę atsistatydinusį Johną Bercow.
Pramogos
Bercow pasitraukė iš JK Bendruomenių Rūmų pirmininko posto
Johnas Bercow ketvirtadienį pasitraukė iš Jungtinės Karalystės Bendruomenių Rūmų pirmininko posto, kuriame jis dirbo 10 metų.
Anglijoje
Johnsonui nepavyko: Bercow neleido dar kartą balsuoti dėl „Brexit“ sutarties
Iki „Brexit“ liko dešimt dienų. Bet iki tol šalis privalės dar šį tą nuveikti. Pirmadienio vakarą Borisas Johnsonas kreipėsi į Bendruomenių rūmų vadovą, siūlydamas dar vieną balsavimą dėl anksčiau suderintos „Brexit“ sutarties. Johnas Bercow neleido vykdyti dar vieno balsavimo.
Pramogos
Bendruomenių Rūmų pranešėjas John Bercow prarado balsą - video tapo šiandienos hitu
Balsą prarandantis Bendruomenių Rūmų pranešėjas John Bercow, kalbėdamas bendruomenių rūmuose, neprarado humoro jausmo, o vaizdo įrašas, užfiksavęs, kaip kalbėtojas „iškarksi”: „tvarkos, tvarkos” tapo šiandienos hitu.
Pramogos
Į Lietuvą atvyksta Rita Ora
Po šešių savaičių, rugpjūčio 3 d., Lietuvoje pirmąsyk koncertuos britų popžvaigždė Rita Ora. Dainininkė pasirodys muzikos festivalyje „Granatos Live“, kuris jau šeštą kartą vyks Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Nors ryški ir įspūdinga atlikėja muzikos pasaulyje – ne naujokė ir dažnas žino jos hitus „R.I.P“, „How We Do (Party)“, „Your Song“ ar „Anywhere“, siūlome susipažinti su Rita Ora iš arčiau.
ŽYMA
JOHN BERCOW