šeštadienis, spalio 31 d.
Pasaulis
Gydytojas prievartavo raminamaisiais prislopintą pacientę
Ligoninėje gydomos ir raminamaisiais vaistais paveiktos moters bejėgiška būkle pasinaudojęs gydytojas pacientę išprievartavo.
Verslas
Mašina prie vairo: kur mus nuveš dirbtinis intelektas?
Savivaldžiai automobiliai jau šiandien visus eismo dalyvius veža į ateitį, kurioje dirbtinis intelektas gali gauti specialų statusą bei savitų teisių
Gyvenimas
Blogiausios Anglijos ligoninės: kur pagalbos laukti reikia ilgiausiai
Nėra nieko blogiau, kaip bėdai ištikus laukti ir nesulaukti pagalbos ligoninės priimamajame. Anglijoje ši problema – itin aktuali, o specialaus tyrimo metu nustatyta, kuriose šalies ligoninėse padėtis šiuo metu prasčiausia.
Gyvenimas
Perpildytoje ligoninėje mirė pagalbos nesulaukęs vyras
Iš Jungtinės Karalystės ligoninės nutekėjęs elektroninis laiškas atskleidė, kad jos laukiamajame miręs vyras – įstaigos perpildymo pasekmė.
Gyvenimas
Rado naują priežastį užsipulti imigrantus
Pasitraukimo iš Europos Sąjungos šalininkai vėl pirštu baksnoja į šalyje gyvenančius kitų šalių piliečius – šįkart dėl to, kad brangiai kainuoja vertėjavimo paslaugos sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigose.
Gyvenimas
Pacientai iš užsienio NHS skolingi įpūdingą sumą
Pacientai iš užsienio Nacionalinei Sveikatos sistemai yra skolingi 30 milijonų svarų per metus.
Gyvenimas
Ligoninėje neišnešiotas naujagimis paliktas mirti
Paaiškėjo, kad ligoninės darbuotojai neišnešiotą kūdikį prausykloje paliko vieną mirti, o kito nelaimingo atvejo metu nesugebėjo teisingai diagnozuoti kondicijos moteriai, kuri mirtinai nukraujavo.
Gyvenimas
Pacientas lovos ligoninėje laukė beveik dvi dienas
Vienoje iš Londono didžiausių greitosios pagalbos skyrių pacientas buvo paliktas vežimėlyje ligoninės lovos laukti beveik dvi dienas.
Gyvenimas
Moterį chemoterapija gydė per klaidą
Britė ruošiasi duoti į teismą dvi Jungtinės Karalystės ligonines, kurių medikai visiškai be reikalo ją gydė chemoterapija ir dviejų vaikų moters vos nepražudė.
Gyvenimas
Anglijos ligoninės namo išsiunčia vis dar sergančius pacientus
Naujausia nepriklausoma ataskaita atskleidė, kad Anglijos ligoninės pacientus išrašo per anksti. Namo siunčiami vis dar ligoti ir dėl savo būklės išsigandę ligoniai.Tokia išvada pateikta išnagrinėjus 211 praėjusiais metais gautų skundų dėl NHS veiklos.
Gyvenimas
Neatsakingus pacientus siūlo auklėti baudomis
Pacientus, piktybiškai praleidžiančius paskirtą, bet praleistą priėmimą ligoninėse, siūloma bausti piniginėmois baudomis. Toks jų elgesys ne tik kainuoja milžiniškus pinigus, bet ir trukdo kitiems žmonėms patekti pas medikus.
ŽYMA
JOHNAS STEWARTAS GORDONAS