antradienis, rugpjūčio 11 d.
Anglijoje
Paaiškėjo, kada bus priimtas sprendimas dėl „Brexit“
Didžioios Britanijos parlamentas gruodžio 11 dieną surengs itin svarbų balsavimą, lemsiantį, ar su Europos Sąjungos lyderiais suderinta „Brexit“ sutartis bus priimta, ar atmesta, pirmadienį pranešė Jungtinės Karalystės ministrė pirmininkė Theresa May.
Pramogos
JK parlamente debiutavusi robotė, išprovokavo juokelių apie Th.May bangą
Didžiosios Britanijos parlamente antradienį pirmą kartą pasirodė vaikštantis ir kalbantis robotas, suteikęs progą socialinio tinklo „Twitter“ vartotojams vėl pasišaipyti iš ministrės pirmininkės Theresos May.
Aktualijos
Paaiškėjo, kas surengė teroro aktą prie Parlamento rūmų
Didžiosios Britanijos žiniasklaida trečiadienį pranešė, kad įtariamasis, ankstesnę dieną Londone automobiliu pramušęs apsaugines užtvaras prie parlamento rūmų ir sužeidęs tris žmones, yra iš Sudano kilęs 29 metų Jungtinės Karalystės pilietis Salihas Khateras (Salihas Chateras).
Aktualijos
Incidentas prie Britanijos parlamento laikomas teroro aktu (naujausia informacija)
Ginkluoti policijos pareigūnai apsupo Jungitnės Karalystės Parlamenta po to, kai ankstyvą antradienio rytą automobilis rėžėsi į pėsčiuosius.
Anglijoje
Th. May per plauką išvengė triuškinamo pralaimėjimo dėl „Brexit”
Įtempto balsavimo Parlamente metu, Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May vos per plauką išvengė triuškinamo pralaimėjimo.
Anglijoje
Th. May pasiekė istorinę pergalę „Brexit“ procese
Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May atlaikė dar vieną įtemptą parlamento balsavimą dėl „Brexit“, bet Europos Sąjunga padidino spaudimą, ragindama paspartinti derybas dėl išstojimo iš Bendrijos.
Pramogos
Užkirto kelią „žvalgymosi po sijonais“ įstatymui
Įstatymo projektą, numatantį baudžiamąją atsakomybę už slaptą fotografavimą po moterų sijonais ir suknelėmis, blokavęs Jungtinės Karalystės parlamentaras teigia esąs už šią iniciatyvą.
Anglijoje
JK parlamentas balsuos dėl svarbaus „Brexit” įstatymo projekto
Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės Theresos May antradienį laukia įtemptas balsavimas parlamente dėl itin svarbaus teisės akto projekto, susijusių su „Brexit“.
Anglijoje
Greitai vyks lemtingas balsavimas dėl „Brexit“
Britų parlamentarai kitą savaitę balsuos dėl virtinės su „Brexit“ susijusių pataisų, pirmadienį atskleidė vyriausybė ir perspėjo JK išstojimui iš ES nepritariančius įstatymų leidėjus nesinaudoti šia galimybe, siekiant mesti iššūkį vyriausybės strategijai Europos Sąjungos atžvilgiu.
Anglijoje
Th. May įspėta: jos Vyriausybė žlugs
Theresa May buvo perspėta, kad jos vyriausybė žlugs, jei ji neatsisakys planų po Brexit dėl muitinės partnerystės su ES.
Anglijoje
Balsavo už įstatymą dėl „Brexit” sustabdymo
Didžiosios Britanijos Lordų Rūmai pirmadienį balsavo dėl leidimo parlamentui sustabdyti šalies pasitraukimą iš Europos Sąjungos (ES) tokiu atveju, jei susitarimo nebus pasiekta.
Aktualijos
Metro stotyje rastas vyro kūnas
Westminsterio metro traukinių stotyje buvo rastas vyro kūnas be gyvybės ženklų, atvykus medikams jo atgaivinti nepavyko.
Aktualijos
Parlamente rastas „įtartinas" paketas
Jungtinės Karalystės sostinės Londono centre antradienį per pietus sujudimas - Parlamento koridoriuose rastas įtartinas paketas. Policija patvirtino, kad dalis Parlamento - uždaryta.
Anglijoje
Th. May stovykloje ir vėl nesutarimai
Briuselyje tebesitęsiant „Brexit“ deryboms, Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May Konservatorių partiją antradienį sukrėtė nauji nesutarimai: viena proeuropietiškų pažiūrų parlamentarė paragino lyderę išvaryti iš partijos griežto kurso euroskeptikus.
Aktualijos
Britų parlamentarai ragina šalyje įvesti „latės mokestį“
Didžiosios Britanijos parlamentarai penktadienį paragino vyriausybę įvesti mokestį vienkartiniams kavos puodeliams ir nustatyti terminą iki 2023 metų, kad visi jie būtų perdirbami. Priešingu atveju siūloma juos visai uždrausti.
Anglijoje
Th. May pralaimėjo svarbų balsavimą dėl „Brexit“
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May pareiškė, kad „nusivylė“ pralaimėjusi svarbų balsavimą dėl „Brexit“, tačiau tikino, jog tai nepakenkė deryboms dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos.
Anglijoje
Parlamentas pasipriešino Th. May „Brexit” klausimu
Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybė sulaukė skaudaus smūgio iš savo kolegų. Vėlų trečiadienio vakarą Parlamente vyko balsavimas dėl vieno iš esminių „Brexit” aspektų, kurio metu premjerė Theresa May patyrė triuškinamą pralaimėjimą.
Aktualijos
Parlamento nariai iš darbinio kompiuterio 130 kartų per dieną bando pasiekti porno tinklapius
Visas pasaulis sujudęs dėl seksualinio priekabiavimo skandalų, o Jungtinės Karalystės (JK) Parlamento narių kompiuterių duomenys atima žadą.
Aktualijos
Parlamente kyšo Rusijos ausys
Didžiosios Britanijos kompiuterinio saugumo tarnybos dar kartą perspėja apie riziką, kylančią naudojant Rusijoje sukurtas antivirusines programas.
Pramogos
Lietuvos ambasadorius JK Parlamente palietė tautiečiams aktualius klausimus
Jungtinės Karalystės (JK) Parlamente vyko posėdis, kuriame svarstyti JK ir Europai svarbūs klausimai. Čia sprendėsi „Brexit“ situacija, JK ateitis, o Lietuvos ambasadorius Renatas Norkus prakalbo apie mūsų šalies situaciją.
ŽYMA
JUHA SIPILA