pirmadienis, sausio 18 d.
Pramogos
JK policija tiria įtariamus politikų „antisemitinius neapykantos nusikaltimus“
Didžiosios Britanijos policija penktadienį pranešė tirianti įtariamus „antisemitinius neapykantos nusikaltimus“ pagrindinėje opozicinėje šalies Leiboristų partijoje, remdamasi gautais vidiniais partijos dokumentais.
Pramogos
Nepaisant nesutarimų dėl „Brexit", J. Corbynas ir toliau siekia valdžios
Didžiosios Britanijos opozicinės Leiboristų partijos lyderis Jeremy Corbynas trečiadienį pareiškė, kad būtų tinkamiausias šalies atstovas įtemptuose derybose su Briuseliu dėl šalies išstojimo iš bloko, ir paragino vyriausybę pagalvoti apie pirmalaikius visuotinius rinkimus.
Anglijoje
J. Corbynas ragina pakeisti „Brexit“ kryptį
Didžiosios Britanijos opozicijos lyderis Jeremy Corbynas pirmadienį paragino po „Brexit“ sukurti „naują visapusišką Jungtinės Karalystės (JK) ir Europos Sąjungos (ES) muitų sąjungą“.
Pramogos
Theresos May reitingai pasiekė rekordines žemumas
Penktadienį paviešinti nacionalinės apklausos rezultatai atskleidė, kad Jungtinės Karalystės (JK) premjerės Theresos May reitingai šiuo metu yra žemiausi iki šiol, ir tik trečdalis visuomenės yra patenkinti premjerės valdymu.
Aktualijos
5 žymiausi seksualinio priekabiavimo atvejai Lietuvoje
Per pasaulį ritantis kaltinimų seksualinio užpuolimais bangai, ji užliejo ir vieną žymų Lietuvos kūrėją. Per kelias dienas žinomą režisierių Šarūną Bartą seksualine prievarta apkaltino dvi su juo dirbusios menininkės.
Pramogos
Paskutinis ministrų kabineto susitikimas: aistros dėl „Brexit” ir demonstracija Parlamente
Ministrų kabinetas išeina ne trumpoms, daugiau kaip mėnesį truksiančioms vasaros atostogoms, tačiau panašu, kad neišspręstų klausimų lieka labai daug. Paskutiniame susitikime karščiausias diskusijas sukėlė premjerės Theresa May ir Leiboristų lyderio Jerremy Corbyno pasisakymai.
Anglijoje
„Brexit”: jei referendumas vyktų dabar, žmonės norėtų likti ES
Naujausia kompanijos Wsurvaition” atlikta JK gyventojų apklausa atskleidė idomų faktą. Jei referendumas dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) vyktų dabar, šalies gyventojai balsuotų už pasilikimą Sąjungoje.
Pramogos
Rinkimai JK – be laimėtojų
Rinkimai Jungtinėje Karalystėje baigėsi. Daug kalbų, nuomonių ir visuomenės dėmesio sulaukusi politinė atomazga dar kartą parodė, kad aklai pasitikėti išankstinėmis apklausomis neverta, o norint laimėti rinkėjų simpatijų reikia nertis iš kailio.
Pramogos
Internautai leipsta juokais: J.Corbynas viešai palietė kolegės krūtį (video)
Leiboristų lyderis Jeremy'is Corbynas laikomas malonia ir linksma asmenybe, bet jo šmaikštumas rinkimų naktį atsisuko prieš jį patį.
Pramogos
Rinkimai JK: laimėjo konservatoriai, tačiau partija prarado daugumą parlamente
Baigiant skaičiuoti Jungtinėje Karalystėje balsavusiųjų balsus aiškėja, kad išankstinius 2017-ųjų Parlamento rinkimus ir vėl laimės valdantieji konservatoriai, tačiau jie gali netekti absoliučios daugumos.
Pramogos
Išaušo išankstinių rinkimų diena: laimėjimas prognozuojamas Th.May
Ketvirtadienį, birželio 8 d. milijonai Jungtinės Karalystės (JK) gyventojų balsuos išankstiniuose rinkimuose.
Anglijoje
Išankstiniai rinkimai JK - antrasis referendumas dėl „Brexit”?
Niekam nepaslaptis, kad svarbiausias šių dienų klausimas prieš ketvirtadienį Jungtinėje Karalystėje (JK) vyksiančius išankstinius rinkimus bei ateinančius kelis metus – „Brexit”.
Aktualijos
Politikai: dėl teroristinių atakų JK kalta Th.May
Jungtinės Karalystės (JK) opozicijos lyderis Jeremy Corbyn’as pareiškė, kad dabartinė šalies vadovė Theresa May turėtų atsistatydinti dėl to, kad yra atsakinga už sumažintą policijos finansavimą.
Pramogos
Theresa May nepasirodė rinkiminiuose debatuose
Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May trečiadienį nepasirodė tiesioginiame BBC eteryje vykusiuose priešrinkiminiuose debatuose. Šalies vadovei pasipylė kritikos banga.
Anglijoje
„Brexit“: siekia uždrausti laisvą žmonių judėjimą
Jungtinės Karalystės (JK) Leiboristų partijos lyderis Jeremy'is Corbynas pareiškė, kad po „Brexit“ laisvo gyventojų judėjimo nebebus. Politikas tikina, kad migracija bus kontroliuojama ir sąžininga, tačiau dabartinės teisės, keliauti, kur nori Europoje be vizų, gyventojai, esą, nebeteks.
Aktualijos
Politiko ekipažas pervažiavo BBC operatoriui koją
Leiboristų lyderio Jeremy'io Corbyno ekipažas, važiuojant pasirašyti rinkiminės kampanijos manifesto, pervažiavo BBC operatoriaus koją.
Pramogos
Nutekėję dokumentai atskleidė tikruosius rinkiminius planus
Įsibėgėjant riniminei kampanijai Jungtinėje Karalystėje (JK), ketvirtadienį ryte pasirodė į žurnalistų rankas nutekėjusio darbo partijos rinkiminių pažadų juodraštis, kuris oficialiai turi būti patvirtintas tik vėliau šią savaitę.
Pramogos
Rinkimai: Th.May žada sugrąžinti lapių medžioklę, o leiboristai panaikinti mokesčius už mokslą
Įsibėgėjant išankstinių Jungtinės Karalystės (JK) rinkimų agitacinei kampanijai, šalies premjerė Theresa May patvirtino, kad ją ir vėl išrinkus vadove, ji pasirūpins, kad būtų atšauktas draudimas tradicinei, daug kur žiauria laikomai lapių medžioklei.
Pramogos
Th. May partija nebuvo apkaltinta pažeidus rinkimų išlaidų taisykles
Trečiadienį oficialiai paskelbta, kad Jungtinės Karalystės (JK) valdančiojo konservatorių partijai nebus pateikti baudžiamieji kaltinimai dėl tariamai pažeidus rinkimų išlaidų taisykles praėjusių rinkimų 2015-iais metu.
Aktualijos
J. Corbynas: imigracija JK nėra per didelė
Jungtinės Karalystės (JK) leiboristų partijos lyderis Jeremy’is Corbynas pareiškė vis dar manąs, kad imigracijos lygis į šalyje toli gražu nėra per didelis.
ŽYMA
JULIJA STEPONAITYTĖ