trečiadienis, sausio 27 d.
Aktualijos
Londono meras prieš šventes siekia padaryti gerą darbą
Londono meras Sadiqas Khanas prašo iš įkalinimo įstaigos paleisti labdaros organizacijos darbuotoją Nazanin Zaghari-Ratcliffe.
Lietuva
Nelegaliai šunimis Britanijoje prekiavusių lietuvių laukia kalėjimas
Du lietuviai, nelegaliai pardavinėję šunis ir iš to uždirbę daugiau nei 300 tūkst. svarų sterlingų, bus pasodinti į kalėjimą, praneša Dailymail.co.uk.
Aktualijos
Internete kaliniai giriasi prabangiu gyvenimu
Socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje plinta vaizdo įrašas, darytas iš vieno Jungtinėje Karalystėje esančio kalėjimo. Vaizdo įraše, darytame mobiliuoju telefonu, įamžinti laiką leidžiantys nusikaltėliai.
Aktualijos
Britas vyko atostogauti, o pateko į kalėjimą
Iš Britanijos kilęs 68-erių senolis atskleidė, kodėl jis net aštuonias dienas praleido uždarytas Ispanijos kalėjime. Pasirodo, kad vyrą užsienio šalies pareigūnai palaikė narkotikų baronu, rašo Dailymail.co.uk.
Pramogos
Suimtas žinomas aktorius
Holivudo aktorius Alecas Baldwinas buvo suimtas ir apkaltintas užpuolimu po incidento, kai jis esą smogė kumščiu į veidą 49 metų vyrui, kilus ginčui vienoje Niujorko automobilių stovėjimo aikštelėje, nurodė policija.
Aktualijos
Neatskleidė savo „Facebook“ slaptažodžio – atsidūrė kalėjime
Penktadienį Jungtinėje Karalystėje paskelbtas analogų neturintis teismo sprendimas – jaunas vyras laisvę prarado dėl to, kad policijai neatskleidė savo paskyros socialiniame tinkle slaptažodžio.
Aktualijos
Teroristai nusitaikė į princą, iki nelaimės buvo vos vienas žingsnis
Džihadistų judėjimą „Islamo valstybė“ (IS) palaikantis Didžiosios Britanijos pilietis, prisipažinęs, kad planavo ataką prieš princą George'ą buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos.
Pramogos
Savaitės filmas: „Pabėgimo planas 2 “ N-16
Praėjus penkeriems metams, Silvestras Stalone grįžta su filmo „Pabėgimo planas“ tęsiniu, kuriame dar kartą įrodys, jog neįveikiami kalėjimai šiame pasaulyje neegzistuoja.
Lietuva
Lietuva įtariamam teroristui išmokės didžiulę kompensaciją
Europos Žmogaus Teisių Teismui (EŽTT) paskelbus, kad Lietuvoje buvo neteisėtai kalinamas asmuo, kuris įtariamas prisidėjęs prie Rugsėjo 11-osios išpuolių JAV.
Pasaulis
Lytį pakeitusi moteris vyrų kalėjime išprievartauta nedelsiant
JAV ieškinį prieš valstybę pateikė translytis kalinys – jis buvo išsiųstas į vyrų kalėjimą ir jau pirmosiomis nelaisvės akimirkomis patyrė kitų nuteistųjų seksualinę prievartą. Nukentėjusiojo manymu, kaltę už jo kančias turėtų prisiimti ir nelankstūs biurokratai.
Pasaulis
Tėvas silpnaprotį sūnų daugiau kaip 20 metų laikė uždarytą narve
Vakarų Japonijoje buvo suimtas tėvas, kaip įtariama, ilgiau kaip du dešimtmečius laikęs psichikos liga sergantį savo sūnų nedideliame narve, pranešė policija ir žiniasklaida.
Aktualijos
Pirkėjų akivaizdoje žiauriai nužudyta kasininkė, aiškėja motyvai
„Šaltakraujiu žudiku“ pramintas 44-erių Nevillis Hord‘as nuteistas kalėti mažiausiai 30 metų už tai, kad siekė sukelti kuo didesnį skausmą, siaubą ir šoką aplinkiniams bei nužudė niekuo nekaltą kasininkę sėdėjusią už prekystalio „Aldi“ parduotuvėje.
Pramogos
Verslas Arabijos pusiasalyje baigėsi kalėjimu iki mirties
Turtingiausioje pasaulio šalyje veiklą pradėjęs britų verslininkas tikina susidūręs su nesąžiningais partneriais ir dėl to ilgam atsidūrė kalėjime, iš kurio nesitiki išeiti gyvas.
Aktualijos
Garsusis prievartautojas kalėjime rastas negyvas
Mažas mergaites ir moteris greta Londono prievartavęs ir už tai iki gyvos galvos įkalintas vyras kalėjime rastas negyvas.
Aktualijos
Praėjus 25 metams po nusikaltimo pateko už grotų
Didžiojoje Britanijoje prievartautoją pasodino į kalėjimą, praėjus 25 metams po jo įvykdyto nusikaltimo. Kaip informuoja leidinys „Metro“, 58 m. Marką Hemmingsą sulaikė, nes jis užpuolė policijos šunį. Atliktas DNR tyrimas davė rezultatų.
Aktualijos
JK lietuvis sutalžė buvusį mokytoją taip, kad jį sunku atpažinti
Lukui Mikoliūnui pareikšti kaltinimai už tai, kad jis sumušė savo buvusį mokytoją taip, jog jį sunku buvo atpažinti net artimiesiems.
Aktualijos
Didžioji Britanija sukelta ant kojų: iš kalėjimo pabėgo lietuvis
Kembridžšyro pareigūnų duomenimis 51-erių Gintautas Urbonas yra nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme, kurią atlieka Peterboro kalėjime.
Aktualijos
Motina kūdikio su sulaužyta ranka tris dienas nevežė į ligoninę
Gemma Warne iš Lincolnshire‘o atsidūrė už grotų, kur praleis keturis mėnesius dėl vaiko nepriežiūros, nusprendė teismas.
Pasaulis
Nekaltas vyras kalėjime praleido 45 metus
Trečiadienį iš kalėjimo išleistas vyras, kuris prieš kelias dešimtis metų buvo nuteistas už nusikaltimą, kurio iš tiesų nepadarė.
Aktualijos
Policija paviešino šokiruojančią medžiagą (VIDEO)
Mančesterio policija paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip vaikinas yra nuspiriamas ant bėgių prieš atvažiuojantį traukinį.
ŽYMA
JUNAS GABRIELIS BORKMANAS