šeštadienis, spalio 31 d.
Pasaulis
Aljansas
Juodkalnijoje tūkstančiai opozicijos šalininkų išėjo švęsti „pergalės“ rinkimuose
Juodkalnijoje keli tūkstančiai proserbiškų ir prorusiškų partijų šalininkų pirmadienį išėjo į gatves švęsti, teigdami, kad opozicija per savaitgalį vykusius rinkimus laimėjo prieš šalį 30 metų valdžiusią provakarietišką partiją.
Pasaulis
Ar protestų krečiama Juodkalnija paseks Baltarusijos pavyzdžiu?
Baltarusija šiuo metu nėra vienintelė Europos šalis, kurioje aistros dėl rinkimų kelia masinius protestus. Sekmadienį Juodkalnijoje vyksiantys parlamento rinkimai grasina
Pasaulis
Rinkimų aistros
Ar Juodkalnija seka Baltarusijos pavyzdžiu? Artėjant rinkimams šalyje nesiliauja protestai
Baltarusija šiuo metu nėra vienintelė Europos šalis, kurioje aistros dėl rinkimų kelia masinius protestus. Sekmadienį Juodkalnijoje vyksiantys parlamento rinkimai grasina
Aktualijos
Juodkalnija
Tikėjimo perversmas: Juodkalnija nori pasekti Ukrainos pėdomis
Juodkalnijos laisvė neįmanoma be jos Bažnyčios nepriklausomybės, nes Serbija ir toliau naudoja tikėjimą kaip minkštąją galią, siekdama susigrąžinti įtaką Balkanuose 2020-ieji
Politika
JUODKALNIJA
Tikėjimo perversmas
Juodkalnijos laisvė neįmanoma be jos Bažnyčios nepriklausomybės, nes Serbija ir toliau naudoja tikėjimą kaip minkštąją galią, siekdama susigrąžinti įtaką Balkanuose
Aktualijos
Juodkalnijos teritorijoje gali įsikurti dvi NATO bazės
NATO gali sustiprinti savo pozicijas Viduržemio jūros regione. Juodkalnijos opozicinės Demokratinės liaudies partijos lyderis Milanas Kneževičius atskleidė, kad šalyje artimiausiu metu įsikurs dvi karinės NATO bazės.
Aktualijos
Kremlius gąsdina, bet rusai vis tiek plūsta į Juodkalniją
Juodkalnijos turizmo organizacija sekmadienį pranešė, kad per pirmuosius šešis šių metų mėnesius rusų turistai daugiau kaip 179 tūkst. kartų buvo apsistoję šios nedidelės šalies, įsikūrusios ant Adrijos jūros kranto, viešbučiuose. Pernai per tą patį laikotarpį šis skaičius buvo keturiskart mažesnis.
Aktualijos
Juodkalnija: Rusijos draudimas importuoti vyną yra susijęs su NATO
Juodkalnija trečiadienį pareiškė, kad Rusijos sprendimas uždrausti importuoti didžiausios šios Balkanų valstybės vyndarystės įmonės produkciją yra politiškai motyvuotas ir susijęs su šalies stojimo į NATO procesu.
Aktualijos
Rusija kritikuoja JAV poziciją dėl Juodkalnijos ir NATO
Rusijos užsienio reikalų ministerija ketvirtadienį JAV pritarimą Juodkalnijos stojimui į NATO pavadino „labai klaidingu“, Europą skaldančiu žingsniu.
Aktualijos
JAV Senatas neprieštarauja Juodkalnijos stojimui į NATO
Juodkalnija dar labiau priartėjo prie galimybės tapti naujausia NATO nare, kai šios nedidelės Balkanų valstybės stojimui į Aljansą pritarė Jungtinių Valstijų Senatas.
Aktualijos
Juodkalnijoje prabilta apie rusų rengtą perversmą
Vienas Juodkalnijos prokuroras sekmadienį pareiškė, kad „Rusijos valstybės subjektai“ yra susiję su mėginimu per spalį vykusius rinkimus surengti perversmą, turėjusį užkirsti kelią šios Balkanų šalies įstojimui į NATO.
Pramogos
Savaitės filmas: „How I Spent My Summer Vacation“ (video)
Svarbiausias dalykas, kurį privaloma paminėti, kalbant apie šį filmą – Melas Gibsonas. Šiame trileryje jis išlaiko charakterį, bet ir atskleidžia dar nematytų sugebėjimų.
ŽYMA
JUODKALNIJA