pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Pramogos
J. Statkevičius: galiu prisipažinti – aš žaidžiau su lėlėmis
Jau šiandien, ketvirtadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Skyrybos“ bus kalbama apie žmones kiršinančią netoleranciją. Vedėja Agnė Grigaliūnienė aiškinsis, ar įmanomos lietuviams skyrybos su negatyviais, rasistiniais vertinimais vieni kitų atžvilgiu.
Pramogos
J. Statkevičius: visi norėtų mane matyti pasenusį, pavargusį, bet manęs nepaimsite
„Aš visada sakau: nesvarbu, kas, svarbu, kad mano nuotrauka pirmame puslapyje. Kokių tik dalykų apie save neišgirstu: kad esu toks anoks, visas persiūtas. Man tas taip neįdomu... Pasakysiu – mane tai veikia kaip telefono įkrovimas. Aš kaip dirbau savo darbus, taip dirbu. Ir knygą išleidau storiausią, ir dar vieną netrukus išleisiu, ir naujų kvepalų porcija bus. Vėl visi sakys, kad Statkevičius giriasi. Kuo daugiau jūs mane peikiate, tuo aš daugiau darbų padarau“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, kaip visada nevyniodamas žodžių į vatą, rėš dizaineris Juozas Statkevičius.
Pramogos
Nepatogus interviu su Juozu Statkevičiumi: sulaukė klausimų apie mylimą vyrą, plastines operacijas, skandalus ir Algį Ramanauską
„Mada – labai gražu, bet ir labai negailestinga“, – laidoje „Nepatogūs klausimai su Radistais“ sakė vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Juozas Statkevičius.
Pramogos
J. Statkevičius: kol jaunas ir gražus, daryk viską, ką nori
Šiandien TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ viešės garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, o kitas svečias – dainininkas Jurijus Veklenko – pristatys naują dainą.
Pramogos
Filme apie E. Johną vaidinantis J. Statkevičius: nepaprastai didžiuojuosi savo debiutu Holivude
Garsiausiu Lietuvos dizaineriu laikomas Juozas Statkevičius atvirauja visuomet svajojęs išbandyti jėgas filmavimo aikštelėje, tačiau niekada garsiai apie tai nekalbėjęs. Pakviestas dalyvauti atrankoje į filmą „Rocketman“ apie atlikėjo Eltono Johno gyvenimą vyras tikina, jog sutiko net nedvejodamas, kadangi žavisi tikromis asmenybėmis, sunkiu darbu pasiekusiomis pasaulinį pripažinimą, E. Johną įvardija viena jų.
Lietuva
Lietuvoje daugėja pinigų iš Rusijos
Lietuvoje praėjusių metų pabaigoje netikėtai padidėjo piniginės perlaidos iš Rusijos, rašo portalas delfi.lt.
Pasaulis
Emigrantų piniginės perlaidos – rekordiškai didelės
Emigrantų perlaidų į savo gimtąsias šalis suma 2017 metais pasiekė naują rekordą, tačiau padidėjo ir lėšų pervedimo kainos, pirmadienį pareiškė Pasaulio bankas.
ŽYMA
JUOZAS STATKEVICIUS