antradienis, liepos 7 d.
Lietuva
Nepilnametės jurbarkietės išprievartavimu ir sumušimu įtariamas vaikinas staiga pakeitė poziciją
Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo, kai kaimo turizmo sodyboje buvo žiauriai sumušta, išprievartauta ir bandyta išžaginti 16-metė moksleivė, ikiteisminis tyrimas baigtas. Prokuratūra bylą perdavė teismui. Apie tyrimą DELFI papasakojo nukentėjusios merginos advokatas Mindaugas Vasiliauskas.
Lietuva
Paauglę sumušęs Jurbarko politikės sūnus atsikratė elektrinės apykojės
Septyniolikmetę merginą sumušęs ir, kaip manoma, išžaginti bandęs Jurbarko politikės sūnus nebenešios elektroninės apykojės, kurią iki šiol teko nešioti, – pirmadienį Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmai nutarė, kad įtariamajam užtenka ir kitų kardomųjų priemonių, buvimo vietą atskleisti leidžianti apykojė nėra būtina.
Lietuva
Sumušta jurbarkietė išleidžiama iš ligoninės: medikai įvertino jos būklę
Nepilnametė jurbarkietė, kuri buvo sumušta pasikėsinus ją išžaginti, trečiadienį išleidžiama iš ligoninės.
Lietuva
Žiauriai sumušta mergina išleidžiama iš klinikų, tačiau gydymas dar nebaigtas
Po daugiau nei dvi savaites trukusio intensyvaus gydymo Jurbarko rajone sumušta mergina išleidžiama iš Kauno klinikų. Tiesa, gydymas dar nebaigtas – iš klinikų mergina siunčiama į reabilitacijos įstaigą. Be to, mergina iki šiol neapklausta – ji patyrė tokį didžiulį šoką, kad jos apklausa dar neleidžiama.
Lietuva
Jurbarko bylos tyrimas iš vietos pajudėjo tik į įvykio vietą atvykus Rūtai Janutienei, Nagliui Puteikiui ir Robertui Šarknickui 
Visą Lietuvą sukrėtė sužvėrėjusio paauglio išpuolis, kurio metu, galimai apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų jis, kaip teigiama, bandė  išprievartauti bei kraupiai sumušė dešimtokę. Medikai dėl kraupių sužalojimų merginos kol kas negali net operuoti. 
Pramogos
Kodėl žlugo koncertai „Lietuvai 100“?
Praėjusią savaitę Jungtinės Karalystės ir Airijos lietuvių bendruomenes sukrėtė tūkstančių žmonių planus sugriovusi žinia: atšaukiami Lietuvos šimtmečiui paminėti skirti grandioziniai koncertai Dubline ir Londone. Tai – faktas, bet kodėl viskas taip susiklostė?
ŽYMA
JURBARKAS