pirmadienis, liepos 13 d.
Verslas
Aviacija
Būk gerutis, neauk didutis: kodėl skrydžių bendrovėms nepatinka aukštesni keleviai
Skrydžių bendrovės į lėktuvų salonus stengiasi pasodinti kuo daugiau keleivių. Ateityje geriau nebus.
Pramogos
Sujudimas: iš Buckinghamo rūmų išnešami daiktai, baldai
Iš Bakingamo rūmų prieš planuojamą renovaciją pradėti išnešti tūkstančiai meno kūrinių, laikrodžių, šviestuvų ir baldų, pranešė britų karališkosios šeimos atstovai.
Pramogos
Karališkieji rūmai paskelbė apie dar vienas vestuves
Planuojamos dar vienos karališkosios vestuvės: Bakingamo rūmai skelbia, kad susižadėjo ledi Gabriella Windsor, skelbia „The Daily Mail“. Rugsėjo 19 dieną Bakingamo rūmai išplatino pareiškimą, kuriame teigiama: „Kento princas ir princesė džiaugiasi galėdami pranešti apie savo dukros ledi Gabriellos Windsor sužadėtuves su ponu Thomu Kingstonu. Sužadėtuvės įvyko rugpjūtį, Th. Kingstonas pasipiršo Sarko saloje“.
Pramogos
JK monarchai nesiliauja stebinti: tūkstantmečius skaičiuojanti tradicija atlikta skambant „Sostų karų" muzikai
Sargybos pasikeitimo ceremoniją prie Bakingamo rūmų sekmadienį pirmą kartą per garsiosios rikiuotės 357 metų istoriją atliko Didžiosios Britanijos Karališkojo jūrų laivyno jūreiviai.
Pramogos
Meghan Markle susipažino su karaliene
Bekingemo rūmų šaltiniai pranešė, kad princas Haris oficialiai supažindino savo merginą, JAV aktorę Meghan Markle, su savo močiute, Jungtinės Karalystės (JK) karaliene. Moterys susitiko rūmuose ir bendravo apie valandą, kartu gėrė arbatą.
Aktualijos
Bandyta įsilaužti į Karalienės rezidenciją
Šeštadienio popietė buvo išties nerami ir darbinga Londono Metropoliteno policijai. Maždaug tuo pačiu metu kai įvyko avarija Pietų Kensingtone ir buvo evakuota Eustono metro stotis įvyko dar vienas incidentas, šį kartą prie Bekingemo rūmų. Bandyta į juos įsilaužti.
ŽYMA
KĖDŽIŲ ŽINGSNIS