ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pasaulio lietuviai
Išvykusi iš Lietuvos atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje
Laikinai gyventi į Ispaniją išvykusi Dalia tikrai nesitikėjo pakliūti į itin sudėtingą situaciją. Vieną dieną, norėdama atsiskaityti parduotuvėje, ji suprato, kad abi jos kortelės yra užblokuotos. Pasirodo, jas dėl Dalios vyro skolos užblokavo antstolis. Lietuvė liko svečioje šalyje visiškai be pinigų. Norėdama atgauti bent jų dalį, kad turėtų iš ko gyventi, Dalia įsisuko į susirašinėjimo su antstoliu karuselę, tačiau atsimušė į sieną.
Pasaulio lietuviai
Kita emigracijos pusė: neišmokėtos algos ir išvarymas iš būsto
Neretai emigruojantys tautiečiai darbą užsienyje suranda per lietuviškas bendroves. Jos gali suteikti ir darbą, ir būstą, ir visą reikalingą informaciją. Vis dėlto kartais emigrantai būna apgauti ir jiems paprasčiausiai nusvyra rankos. Su tokia istorija į Alfa.lt kreipėsi viena skaitytoja.
Pramogos
Skandalas: lietuvę juvelyrę apgavo britė Katie Price
Atviro kūno demonstravimu ir skandalais ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje išgarsėjusi Katie Price įsivėlė į naują aferą – britų žvaigždė apgavo žinomą lietuvių juvelyrę Elvyrą Monginienę. Pasirodo, kad garsenybė iš dizainerės pasisavino pinigus ir brangenybes, kurių vertė viršija 1000 svarų.
Aktualijos
Buvę socdemai ir darbiečiai kuria naują partiją, sieks naujos koalicijos sutarties
Į naują Socialdemokratų darbo partiją (LSDDP) besiburiantys buvę socialdemokratai ir „darbiečiai“ sako sieksiantys pasirašyti naują partijų koalicijos sutartį su valdančiąja Valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
Pramogos
Londono lietuviai tautiečio bėdoje nepaliko
Dvidešimtmetis Augustinas Jankauskas iš Vilniaus atvykęs į Londoną sužinojo, jog darbą ir gyvenamąjį būstą Jungtinės Karalystės sostinėje žadėjusi agentūra jį apgavo. Praradęs viltį jis kreipėsi pagalbos į tautiečius, kurie padėjo jam susirasti darbą, pasiūlė nakvynę.
Aktualijos
Aferiste vadinamos lietuvės atsakas: „Tai kerštas“
„Tiesos“ redakcijai pavyko susisiekti su skandalingai pagarsėjusia aferiste vadinama Jurgita Derzinskiene. Lietuvė teigė norinti susigrąžinti savo gerą vardą ir pateikė atsaką ją užplūdusiems klientų kaltinimams, taip pat pažadėjo, kad pardavimų internete veiklos ateityje ji nebetęs.
ŽYMA
KĘSTUTIS DAUKŠYS