trečiadienis, balandžio 14 d.
Pramogos
Cheryl Cole ir Liamas Payne’as pranešė sukantys skirtingais kelias
Vieni žymiausių Didžiosios Britanijos atlikėjų Cheryl Cole ir pop grupės „One Direction” narys Liamas Payne’as pranešė apie skyrybas. Pora kartu buvo ilgiau nei du metus.
Pramogos
Liamas Payne ir Cheryl Cole skiriasi?
Užsienio spauda mirga nuo pranešimų, kad atlikėja Cheryl Cole ir buvęs „One Direction“ narys Liamas Payne suka skirtingas keliais.
Aktualijos
Seimūnas Kęstutis Pūkas prarado neliečiamybę
Teisinį imunitetą antradienį prarado parlamentaras Kęstutis Pūkas, kuriam prokurorai nori pateikti įtarimus dėl seksualinio priekabiavimo ir ginklo laikymo taisyklių pažeidimo.
Aktualijos
5 žymiausi seksualinio priekabiavimo atvejai Lietuvoje
Per pasaulį ritantis kaltinimų seksualinio užpuolimais bangai, ji užliejo ir vieną žymų Lietuvos kūrėją. Per kelias dienas žinomą režisierių Šarūną Bartą seksualine prievarta apkaltino dvi su juo dirbusios menininkės.
Pramogos
Cheryl paviešino skandalingus faktus apie savo asmeninį gyvenimą
34-erių metų dainininkė 14 metų praleido scenoje ir nei dienos nebuvo iš jos pasitraukusi iki tol, kol netapo nėščia ir jos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis.
Aktualijos
Generalinis prokuroras prašo Seimo naikinti K. Pūko neliečiamybę
Ketvirtadienį generalinis prokuroras Evaldas Pašilis kreipėsi į Seimą, prašydamas naikinti parlamentaro Kęstučio Pūko neliečiamybę. Ikiteisminis tyrimas dėl K. Pūko veiksmų vykdomas aiškinantis galimą seksualinį priekabiavimą ir ginklo laikymo taisyklių pažeidimą.
Aktualijos
Kęstutis Pūkas padavė į teismą jo pokalbius paviešinusią LNK
Dėl galimo priekabiavimo įdarbinant nemalonumų sulaukęs Seimo narys Kęstutis Pūkas pradėjo bylinėtis su žiniasklaida.
Pramogos
Cheryl Cole ir Liamas Payne davė vardą savo sūnui
Dainininkų pora Cheryl Cole ir Liamas Payne’as pagaliau pareiškė davę vardą kovo mėnesį gimusiam savo pirmagimiui.
Pramogos
Cheryl Cole susilaukė pirmagimio
Viena ryškiausių Didžiosios Britanijos žvaigždžių, dainininkė bei „X Factor” laidos komisijos narė Cheryl Cole susilaukė pirmagimio.
Aktualijos
K.Pūko nemalonumai didėja
Vilniaus apylinkės prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo ginklo laikymo taisyklių pažeidimo, kai Seimo narys Kęstutis Pūkas į Seimą atsinešė pistoletą.
Aktualijos
Etikos sargai siūlys K. Pūkui pradėti apkaltą
Seimo Etikos ir procedūrų komisija nutarė kreiptis į Seimą dėl apkaltos pradėjimo parlamentarui Kęstučiui Pūkui, kilus įtarimų, kad jis galėjo sulaužyti priesaiką ir pažeisti Konstituciją.
Aktualijos
Premjeras palaiko apkaltą K.Pūkui, abejoja dėl M. Basčio
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pirmadienį pareiškė palaikantis apkaltos inicijavimą „tvarkiečių“ frakcijos Seime atstovui Kęstučiui Pūkui, sulaukusiam kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo. Vis dėlto, jis abejoja ar turimos informacijos kiekis yra pakankamas norint inicijuoti apkaltą socialdemokratui Mindaugui Basčiui, kuris įtariamas ryšiais su Rusijai artimais asmenimis.
Pramogos
Oficialu: Cheryl Cole laukiasi pirmagimio
Viena populiariausių Didžiosios Britanijos dainininkių Cheryl Cole nebegali nuslėpti apvalėjančio pilvuko. Pastaraisiais metais daug santykių iššūkių patyrusi įžymybė tikrai laukiasi pirmagimio.
Pramogos
Skyrybos: iširo dar vieni dainininkės Cheryl santykiai
Viena žymiausių britų dainininkių, Cheryl Fernandez-Versini oficialiai skiriasi su prancūzu vyru, restoranų savininku Jean-Bernard Fernandez-Versini. Dainininkė skyrybų dokumentus pateikė tik po 19 mėnesių trukusios santuokos.
Pramogos
Ryklys Karibuose vos neprarijo Cheryl
„X faktoriaus“ teisėja Cheryl Fernandez-Versini vos išvengė ryklio atakos, kuomet su vyru Jeanu Bernardu plaukiojo Karibų jūroje.
Pramogos
Cheryl – sėkmingiausia britų atlikėja moteris
Cheryl Fernandez-Versini (buvusi Cheryl Cole) tapo sėkmingiausia visų laikų Jungtinės Karalystės atlikėja moterimi. Net penki daininkės kūriniai pateko į pirmąją populiariausių dainų vietą.
Pramogos
Cheryl Cole nori didelės šeimos
Dainininkė Cheryl Cole mano, kad priėmė teisingą sprendimą išsiskirdama su vyru, futbolo žvaigžde, Ashley Cole. Nors jų ketverius metus trukusi santuoka nutrūko 2010 metais, atlikėja nemano, kad gyvenime padarė kažką ne taip, – pranešė thisislondon.co.uk.
Pramogos
Ch.Cole dėl karjeros mes rūkyti
Cheryl Cole nori mesti rūkyti, nes bijo, kad šis įprotis kenkia jos balsui, o vėliau gali sugadinti ir visą karjerą, – pranešė thisislondon.co.uk.
Pramogos
Cheryl Cole prakalbo apie svorį
Cheryl Cole dėvi 8 dydžio drabužius ir vargu ar kas galėtų pamanyti, kad ji turiu viršsvorio, tačiau žymioji dainininkė viešai prisipažino, jog savo spintoje slepia skirtingų dydžių kelnes, nes jos svoris tai krinta, tai kyla, – pranešė dailymail.co.uk.
ŽYMA
KĘSTUTIS PŪKAS