sekmadienis, balandžio 11 d.
Sveikata
7 kūno dalys, kurias visą gyvenimą valėte neteisingai
Vien bamboje gyvena apie 2368 bakterijų rūšys (o gal ir daugiau), tačiau ne visi rūpinasi jos švara. O ausų vaško
Pramogos
D. Lovato džiaugiasi pasikeitusiu kūnu: esu pilna ramybės
Demi Lovato džiaugiasi savo kūno formomis ir yra „pilna taikos, ramybės, džiaugsmo ir meilės“, skelbia People. Pirmadienį dainininkė atskleidė, kad nugalėjo
Gyvenimas
Ką atskleidžia išvaizdos pokyčiai?
Mūsų kūnas – lyg painus ligų žemėlapis. Tam tikri neigiami veido odos, plaukų, nagų pokyčiai gali būti ne tik vietinio,
Sveikata
LSU profesorius Albertas Skurvydas dalinasi aukso vertės faktais, padėsiančiais gerai jaustis, sulieknėti ir ilgiau gyventi
Lietuvos sporto universiteto profesorius Albertas Skurvydas pasidalino esminiais faktais apie mitybą, fizinį aktyvumą bei kalorijas.
Pramogos
17 mėnesių trukę stebėjimai atskleidė netikėtą faktą – net 12 mėnesių po mirties žmogaus kūnas ir toliau juda
Netoli Sidnėjaus yra viena šiurpi, bet labai reikalinga vieta, vadinama AFTER. Tai – žmogaus kūno irimo centras, kur dirba kelios mokslininkų komandos. Alyson Wilson yra viena iš tų mokslininkų. Ji neseniai užbaigė įdomų tyrimą, kuris parodė, kad žmogus juda net 12 mėnesių po mirties. Bet ką tai reiškia? Ir kodėl tai svarbu?
Pramogos
Pirmosios akimirkos po mirties: profesoriai papasakojo, kas iš tikrųjų vyksta su kūnu
Mirties baimė nesvetima daugeliui. Neretai ją sukelia nežinonybė – o kas po to? Ir nors niekas negali tiksliai atsakyti, kas mūsų (sąmonės) laukia po paskutinio atodūsio, visgi gydytojai ir tanatologijos (graikiškai tanatos – mirtis, logos – mokslas, mokymas) specialistai gali papasakoti, kas vyksta su mūsų kūnu – pirmąsias minutes, valandas ir dienas.
Aktualijos
Moteriai smogė traukinyje už tai, kad ji imigrantė
Londono metro keliaujanti imigrantė susilaukė smūgio į veidą už tai, kad yra iš Lenkijos. Moteris metro važiavo vos kelios minutės po dvylikos.
Aktualijos
Rytų europiečiai labiausiai kenčia nuo neapykantos išpuolių
Anglijos policijos vadovas pripažino, kad po referendumo per Jungtinę Karalystę (JK) nuvilnijo „siaubinga” neapykantos nusikaltimų banga, nuo kurios labiausiai nukentėjo šalyje gyvenantys rytų europiečiai, tarp jų ir lietuviai.
Komentarai
Dvasingumas kaip problema. Arba kiek manyje yra liberalaus kapitalisto.
Esu gražioje sodyboje miesto pakrašty. Čia nuo neatmenamų (t. y. totalitarinių) laikų yra poezijos skaitymų tradicija. O ši, kaip dera, susijusi su vieta ir konkrečia asmenybe. Aplinka, kaip dera, graži, išpuoselėta, ir tai pirmiausia reiškia, kad visos nuorodos į vulgarumą kruopščiai pašalintos arba užslėptos.
ŽYMA
KŪNAS