trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Aktualijos
Susisiekimo ministras: su pašto reforma neskubėsime
Valstybės valdomo Lietuvos pašto skyrių kaimuose nebus skubama uždaryti, kartoja susisiekimo ministras. Pasak Roko Masiulio, eksperimentas, sumažinant skyrių dvejuose rajonuose, parodys, ar pertvarka vyks visoje Lietuvoje.
Pramogos
Lietuvė operos solistė - 24-eriais metais vyresnio milijonieriaus glėbyje
Prieš aštuonerius metus Rūta Ščiogolevaitė apie Martą Lukošiūtę yra sakiusi: „Klasikos srityje aš neverta jai nė batraiščių užrišti”, - net ir muzikos profesionalai pripažino neeilinį Martos talentą.
Pramogos
Emigrantas: Emigrantai ir kiti. Gal jau užteks skirstyti?
Šiandien Kalėdos ir aš tikiuosi, kad ši šventė daugumai mūsų yra puiki proga gerai praleisti laiką su brangiais žmonėmis. Nors ir naiviai, bet tikiuosi, kad šiandien nėra galvojančių apie skirtumus: ten ir čia. Arba atvirkščiai, priklauso nuo to, kur esate.
Aktualijos
Moderni vergystė: lietuviai į teismą padavė britus
Pirmą kartą Jungtinės Karalystės (JK) istorijoje dėl šiuolaikinės vergystės į teismą paduota britų kompanija. Šeši lietuviai į Aukščiausiąjį teismą Londone kreipėsi ieškodami teisybės po to, kai darbe patyrė išnaudojimą ir prievartą.
Pasaulio lietuviai
Užsienio lietuviams - specialus „Facebook“ puslapis
Birželio 4 dieną pradeda veikti Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento sukurtas socialinio tinklo „Facebook“ puslapis „Globalus tinklas Lietuvai“ – po visą pasaulį pasklidusiems lietuviams skirta bendravimo erdvė.
Aktualijos
Mokantiems kalbų – daugiau darbo
Britanijoje ir jos sostinėje Londone vis daugėjant kitataučių, kuriems anglų kalba nėra gimtoji, lingvistikos ekspertai sako, kad ateityje kalbėjimas keliomis kalbomis neabejotinai užtikins geresnes darbo galimybes, pranešė Standard.co.uk.
Pasaulio lietuviai
Emigrantai Lietuvos įvaizdį vertina patenkinamai
Užsienio reikalų ministerijoje lapkričio 22 dieną pristatyti ministerijos užsakymu tyrimų bendrovės „RAIT“ atliktos apklausos rezultatai byloja, kad absoliuti dauguma užsienio lietuvių domisi įvykiais Lietuvoje ir net 7 iš 10 užsienio lietuvių mano, kad kliūčių bendradarbiauti su Lietuva nėra – tereikia daugiau asmeninės iniciatyvos.
ŽYMA
KAIMAI