antradienis, rugpjūčio 11 d.
Temos
Kontrkultūra
UAB „Hipiai“
Prabėgus pusei šimtmečio nuo meilės vasaros marihuana tapo dideliu verslu, o sąmoningumo praktikos – biurų kasdienybe. Natas Segnitas domisi, kaip kontrkultūra buvo sukomercinta.
Sportas
Nelaimė
Legendos pabaiga: žuvo NBA žvaigždė Kobe Bryantas
Vienas garsiausių NBA krepšininkų 41 metų Kobe Bryantas sekmadienį tragiškai žuvo sraigtasparnio avarijoje, praneša portalas TMZ.
Pasaulis
Kalifornijoje per maisto festivalį siautėjo ginkluotas užpuolikas: nušovė 3 žmones, dar 12 sužeisti
Kalifornijos šiaurėje mažiausiai trys žmogus žuvo ir dar apie 12 buvo sužeisti sekmadienį per šaudymą kasmetinėje maisto šventėje Gilrojaus mieste, pranešė vienas vietos tarybos narys.
Pasaulis
Britas prisipažino dalyvavęs žiauriame kirpėjo nužudyme: tai buvo dalis seksualinės fantazijos
Britas pripažino savo kaltę žiaurioje žmogžudystėje, kurios metu net 70 kartų peiliu buvo durta plaukų stilistui. Jis teigė, kad jo nužudymas – dalis jo seksualinės fantazijos, rašo Mirror.co.uk.
Pasaulis
Kalifornijoje paskelbta nepaprastoji padėtis, miestus siaubia galinga stichija
Kalifornijos gubernatorius Gavinas Newsomas paskelbė nepaprastąją padėtį San Bernardino apygardoje, kurią per dvi pastarąsias dienas supurtė du galingi žemės drebėjimai, šeštadienį pranešė televizijos kanalas CNN.
Pasaulis
ietų Kaliforniją supurtė stiprus žemės drebėjimas, seismologė įspėjo, kad gali būti dar blogiau
Pietų Kalifornijoje penktadienio vakare įvyko stiprus 7,1 balo žemės drebėjimas, pranešė Jungtinių Valstijų geologijos tarnyba (USGS).
Pasaulis
Pietų Kaliforniją supurtė stipriausias per du dešimtmečius žemės drebėjimas
Pietų Kaliforniją ketvirtadienį supurtė stipriausias per du dešimtmečius, 6,4 balo žemės drebėjimas, padaręs „reikšmingos žalos“ viename kariniame objekte, tačiau smarkiai nukentėjusių žmonių šiame retai apgyvendintame rajone nėra.
Pasaulis
27 minutėms mirusios, o po to atgaivintos moters žinia kitiems: tai tikra
Viena moteris socialiniame tinkle pasidalijo savo kiek neįprastos tatuiruotės nuotrauka ir neįtikėtina už jos slypinčia istorija.
Pasaulis
Slapta pasivaikščioti į mišką išėjusios mažametės sesutės rastos po 44 valandų
Pasiėmusios krūvą sausų pusryčių batonėlių ir apsiavusios rožinės spalvos guminiais batais, aštuonerių ir penkerių metų amžiaus seserys išsliūkino į šalia namų Kalifornijoje esantį mišką. Po daugiau nei 44 valandų trukusių paieškų jos buvo rastos gyvos, sveikos ir linksmai nusiteikusios, pranešė pareigūnai.
Aktualijos
Kalifornijoje bus rengiamas referendumas dėl valstijos padalijimo į tris dalis
Iniciatyvą surengti Kalifornijoje referendumą dėl jos padalijimo į tris valstijas pasirašė daugiau nei 400 tūkst. žmonių, todėl lapkričio 6 dieną šiuo klausimu bus surengtas plebiscitas, trečiadienį pranešė vietos administracija.
Aktualijos
Kalifornijoje siaučia miško gaisrai, žuvo 31 žmogus
Kalifornijos ugniagesiams mėginant suvaldyti milžiniškus miškų ir krūmynų gaisrus, aukų skaičius vis didėja. Šiuo metu rasti 31 žmogaus palaikai, tačiau baiminamasi, kad žuvusių gali būti kur kas daugiau.
Aktualijos
Pagalba nusižudyti Kalifornijoje pasinaudojo 111 pacientų
Per šešis mėnesius nuo 2016 metais Kalifornijoje priimto įstatymo, leidžiančio nusižudyti su gydytojų pagalba, įsigaliojimo, 111 nepagydomų pacientų pasitraukė iš gyvenimo, pranešė šios daugiausiai gyventojų turinčios Amerikos valstijos pareigūnai.
Kultūra
Septyni Aliaus Balbieriaus stebuklai
Poeto ir fotografo Alio Balbieriaus kelionių pasakojimai – tarsi jo paties gyvenimo išklotinė, kurioje susipina gamta, Rytų išmintis, poezija ir laikas vidiniams monologams.
Kultūra
Septyni Dariaus Udrio stebuklai
Politikos mokslų daktaras Darius Udrys septynis stebuklus nesunkiai išrinko iš vienos valstijos – Kalifornijos. Buvusį jos gyventoją nepaliauja žavėti šios vietos gamtos grožis, civilizacijos ir kultūros pasiekimai.
Pramogos
Reikalauja didesnių tėvystės atostogų išmokų
Britai mano, kad tėvystės atostogos turėtų būti privalomos bei už jas turėtų būti mokama beveik dvigubai daugiau nei dabar. Apklausos duomenimis, priėmus tokį sprendimą kur kas daugiau tėvų liktų namie su naujagimiais, rašė standard.co.uk.
ŽYMA
KALIFORNIJA