trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Aktualijos
Rusijos sportas nusiplovė dopingo dėmę
Pasaulinė kovos su dopingu agentūra (WADA) ketvirtadienį atšaukė tris metus trukusį Rusijos antidopingo agentūros (RUSADA) suspendavimą dėl valstybės finansuotos dopingo programos, atverdama kelią rusų atletams vėl varžytis tarptautinėse varžybose.
Lietuva
Dėl dopingo platinimo sulaikyti Ramūnas Vyšniauskas ir jo tėvas
Policijos pareigūnai sulaikė žinomą Lietuvos sportininką, karjerą baigusį sunkiaatletį Ramūną Vyšniauską ir jo tėvą Bronislavą, jie kaltinami draudžiamų medžiagų platinimu.
Aktualijos
Penkiolikai kalinių Lietuva turės išmokėti 100 tūkst. eurų
Europos Žmogaus Teisių Teismas patvirtino taikos sutartis, pagal kurias Lietuva penkiolikai kalinių išmokės per 100 tūkst. eurų žalos atlyginimo dėl prastų kalinimo sąlygų.
Aktualijos
Ir olimpiadoje Rusiją lydi dopingo šešėlis
Dėl dopingo skandalo Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse teisę atstovauti Rusijai praradę atletai įtariami draudžiamus preparatus vartoję ir šių varžybų metu.
Aktualijos
Pasaulio vicečempiono A. Didžbalio karjera pakibo ant plauko
Tarptautinė Sunkiosios atletikos federacija pranešė, kad pasaulio vicečempionas bei olimpinis prizininkas sunkiaatletis Aurimas Didžbalis įkliuvo dėl dopingo, skelbia 15min.lt.
Aktualijos
Rusijai - didžiulis smūgis
Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) nusprendė, kad Rusija yra diskvalifikuojama iš Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių. Už 66 dienų prasidėsiančiose žaidynėse Rusijos sportininkai negalės varžytis po savo šalies vėliava.
Aktualijos
Rusija nepageidaujama čempionate Londone
Rusijai nebus leista dalyvauti rugpjūtį Londone vyksiančiame Pasaulio lengvosios atletikos čempionate, nes buvo pratęsta šios šalies sportininkų diskvalifikacija dėl dopingo vartojimo, pareiškė Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) prezidentas Sebastienas Coe.
Aktualijos
Po rusės diskvalifikacijos lietuvė laukia olimpinės bronzos
Sporto arbitražo teismas (CAS) dėl dopingo vartojimo diskvalifikavo tris Rusijos lengvaatletes: Tatjaną Černovą, Jekateriną Šarminą ir Kristiną Ugarovą. Pirmoji buvo viena pagrindinių lietuvės Austros Skujytės varžovių Londono olimpiados septynkovės rungtyje.
Pramogos
Graži ir protinga sportininkė
Rusijos tenisininkė Marija Šarapova, kuri yra diskvalifikuota dėl dopingo vartojimo, laiko veltui nešvaisto. Ji mokosi JAV Harvardo Universiteto Verslo mokykloje ir atlieka praktiką NBA.
Aktualijos
Po rusės sukelto skandalo – dėmesys ir lietuvei
Dopingo kontrolierių akivaizdoje atsidūrė 19-metė Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė – jai ne varžybų metu buvo atliktas testas Pasaulinei antidopingo agentūrai (WADA).
Pasaulis
Rusijos plaukimo pažibą skandina dopingas
Pagrindinė Lietuvos palukimo pažibos Rūtos Meilutytės konkurentė baseine – rusė Julija Jefimova jau antrą kartą pagauta vartojusi dopingą. Paskelbta diskvalifikacija gali reikšti šios sportininkės karjeros pabaigą.
Aktualijos
M. Šarapovą į priekį vedė dopingas
Geriausia Rusijos tenisininkė ir daugiausiai uždirbanti pasaulio sportininkė Marija Šarapova prisipažino vartojusi dopingą. 28-erių metų sportininkė specialioje spaudos konferencijoje Los Andžele liejo apmaudą ir atsiprašinėjo už šį poelgį. Specialistai teigia, jog vieša atgaila gali būti teisininkų sukurto plano dalis, kad sportininkė gautų trumpiausią diskvalifikacijos terminą ir galėtų žaisti Rio olimpiadoje.
Aktualijos
Dopingo skandalas Rusijoje: sportininkai gali likti be Olimpiados
Pasaulinė antidopingo agentūra (WADA) paskelbė Rusijai nepalankias išvadas dėl galimos korupcijos ir dopingo vartojimo lengvosios atletikos varžybose.
ŽYMA
KALINIMO SĄLYGOS