sekmadienis, balandžio 11 d.
Anglijoje
Princas Harry iš karališkosios šeimos tikisi atsiprašymo
Praėjus mėnesiui po princo Harry ir Meghan Markle interviu su Oprah Winfrey padariniai jaučiami iki šiol, skelbia Daily Star. Daugelis ekspertų
Pramogos
Harry ir Meghan pradeda gyvenimą kaip (beveik) eiliniai žmonės
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan sekmadienį pradėjo gyventi naują gyvenimą kaip – beveik – eiliniai žmonės, turintys finansinių problemų ir nuogąstavimų dėl saugumo, po to, kai Britanijos karalienė Elizabeth II atėmė iš jų karališkuosius titulus ir valstybinį finansavimą.
Pramogos
Princas Harry pripažino pasukęs „skirtingais keliais“ su savo broliu Williamu
Didžiosios Britanijos princas Harry pripažino, kad jiedu su broliu princu Williamu yra pasukę „skirtingais keliais“ ir kad jųdviejų santykiuose būna „ir gerų, ir blogų dienų“.
Pramogos
Meghan Markle jaučiasi prislėgta nuolatinio jos lyginimo su Kate Middleton
Meghan Markle bei Kate Middleton kone kaskien patenka į žiniasklaidos akiratį: lyginama viskas - nuo moterų skonio mados atžvilgiu, iki vaikų auginimo metodų.
Pramogos
Karališkosios šeimos ekspertė: toks princo Harry ir Meghan Markle elgesys žalingas monarchijai
Anot karališkosios šeimos ekspertės, princas Williamas būgštauja, kad pastarasis princo Harry ir Meghan elgesys yra „žalingas“ karališkajai šeimai, praneša dailymail.co.uk.
Pramogos
Meghan ir Harry dėl perdėto jausmų demonstravimo nebekviečiami į draugų vakarėlius
Meghan Markle ir princas Harry vis rečiau yra kviečiami dalyvauti jų draugų rengiamuose vakarėliuose ar vakarienėse. To priežastis, kaip teigia artimi šaltiniai, „per didelis viešas jausmų demonstravimas“.
Pramogos
Serialo „Kostiumuotieji“ kūrėjai prisiminė M. Markle: prabilo apie jos karališką gyvenimą
Dar iki tampant Sasekso kunigaikštiene Meghan Markle buvo žinoma kaip viena iš serialo „Kostiumuotieji“ pagrindinių veikėjų. Itin populiariame seriale M. Markle vaidino išsilavinusią ir užsispyrusią Reičel Zein, kurios negali pamiršti ne tik gerbėjai, bet ir serialo kūrėjai.
Pramogos
Iškilmingame karalienės gimtadienyje – akys į Meghan: princas Harry žmonai turėjo priminti protokolą
Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II šeštadienį Londone mini savo oficialųjį gimtadienį, per kurį tradiciškai rengiama Vėliavos pagerbimo ceremonija (Trooping the Colour).
Pramogos
Karalienė sekmadienio mišiose švenčia savo 93-čią gimtadienį
Kate Middleton ir Prince William taip pat dalyvauja mišiose Šv. Džordžo koplyčioje Windsoro pilyje.
Pramogos
Nesuvaržytas princesės Dianos vaikų auklėjimo stilius: kartu su sūnumis ji krėsdavo pokštus
Užaugęs visų stebimas, princas Harry netrukus pats turės atžalą, kuri bus ne ką mažiau įdomi plačiajai visuomenei. Nors su mama princese Diana savo vaiko būsimas tėtis supažindinti nespėjo, galbūt Harry bus įkvėptas savo atžalas auklėti taip, kaip tai darė jo mama, jį su broliu Williamu ne tik vedusi į greito maisto restoranus, bet ir pasiėmusi juos kartu į užsienį.
Anglijoje
Netikėtos D. Trumpo dovanos Karališkąjai Šeimai - arklio statulėlė Karalienei ir meškerė Princui Filipui
Bilijonierius prezidentas D. Trumpas Karališkąjai Šeimai vizito metu atvežė netikėtų ir nepaaiškintų dovanų.
Pramogos
Kalbos apie sunkų Meghan Markle charakterį netyla: lauk bėga asistentės, rūmų personalas vadina garbės nedarančiomis pravardėmis
Jau anksčiau sklandė gandai, kad Meghan Markle įgriso karališkųjų rūmų personalui ir darbuotojai ėmė ją vadinti Sunkaus būdo kunigaikštiene (angl. Duchess Difficult). O dabar, kaip rašoma žurnalo „Tatler“ gegužės mėnesio numeryje, Kensingtono rūmų personalas prilipdė dar vieną pravardę Sasekso kunigaikštienei – „Me-gain“ (angl. k. „gain“ reiškia gauti, laimėti).
Pasaulis
Grožio konkurso dalyvė prisipažino esanti vyru
Grožio konkursas netikėtai pateko į milžiišką skandalą po to, kai paaiškėjo, kad viena iš finalisčių iš tiesų yra jaunas vyras.
ŽYMA
KARALIŠKA ŠEIMA