šeštadienis, balandžio 10 d.
Pramogos
M. Obama: girdėti M. Markle tvirtinimus apie rasizmą karališkojoje šeimoje nebuvo staigmena
Michelle Obama sakė, kad girdėti Meghan Markle pasisakymus apie rasizmą karališkojoje šeimoje „nebuvo staigmena“, ir išreiškė viltį, kad šeima gali
Anglijoje
Britų žiniasklaida: karališkoji šeima Meghan „buvo uždraudusi su mama išeiti išgerti kavos“
Meghan Markle buvo uždrausta išeiti išgerti kavos su savo mama per jos vasaros vizitą, skelbia Mirror. Teigiama, kad apsilankius „Frogmore Cottage“
Anglijoje
Princas Williamas užtarė rasizmu kaltinamą Britanijos karališkąją šeimą
Princas Williamas ketvirtadienį užstojo Britanijos karališkąją šeimą, kurią brolis princas Harry ir jo žmona Meghan Markle apkaltino rasizmu. Lankydamasis vienoje rytų
Pasaulis
Europos žemėlapis
Lichtenšteinas turi pretenzijų į Čekijos žemes ir pilis
Viena mažiausių Europos valstybių nepamiršta jau daugiau nei 75 metus trunkančio ginčo su Čekija. Kai kurios Antrojo pasaulinio karo nuoskaudos negyja
Pramogos
Princo Williamo vaikų mokykla imasi ekstremalių priemonių: 4 vaikai įtariami užsikrėtę koronavirusu
Keturi vaikai, besimokantys Jungtinės Karalystės princo George‘o ir princesės Charlotte lankomoje mokykloje, kur vieneri mokslo metai kainuoja 19 tūkst. svarų, baiminantis, kad gali būti užsikrėtę koronavirusu, leidžią laiką namie, skelbia „The Sun“.
Pramogos
Dėl netikėto princesės Charlotte poelgio leipsta tūkstančiai: dovaną gavusi 4-metė parodė vaikišką užsispyrimą
Princesė Charlotte atsisakė karališkajai padėjėjai perduoti gėlių puokštę, kurią gavo dovanų Kalėdų proga iš jaunojo gerbėjo Sandringame.
Pramogos
Leonidas Beršidskis: britų monarchijai reiktų rimtai susimąstyti
Ar gali karališkosios šeimos nariai būti atleisti? Po skandalingo interviu per visuomeninį transliuotoją BBC Princo Andrew paskelbtas sprendimas atsisakyti viešųjų pareigų dėl savo draugystės su lytiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu, taip toli nesiekia, – bet pavyzdžiui, Švedijos karalius pašalino penkis savo niekuo dėtus anūkus iš karališkosios šeimos. Amžiuje, kai monarchijos iš esmės yra veikiau prekės ženklo turėtojos nei valdovės, tokia praktika veiksminga.
Pramogos
Princas Charlesas „planuoja palikti karališkosios šeimos titulą tik Williamui, Harry ir jų žmonoms bei vaikams, kai jis taps karaliumi“
Po Princo Andrew skandalo Jeremy Corbynas teigia, kad karališkoji šeima yra „per didelė“.
Pramogos
Vyriausiasis Anglijos vyskupas, seksualiai išnaudojęs dvylikos metų berniukus, mirė nukritęs nuo laiptų
Peteris Ballas, buvęs Glosterio vyskupas ir princo Charleso draugas, buvo nuteistas kalėti dvejus metus ir aštuonis mėnesius už tai, kad seksualiai išnaudojo net 18 nepilnamečių. Pedofilijos atvejai vyko net 15 metų.

Pramogos
Biografas apie karališkosios šeimos detales: slapti ritualai po Dianos mirties, įtartinas Charleso elgesys ir keistas Elžbietos II laiškas
Žurnalistas ir biografas Kennethas Rose‘as – žmogus, žinojęs labai daug karališkosios šeimos paslapčių, kurios dabar sudėtos į naują knygą, skelbia people.com. Knygos „Who Loses, Who Wins: The Journals of Kenneth Rose, Vol II 1979-2014“ ištraukas publikuoja „The Daily Mail“. Štai keletas itin įdomių istorijų bei faktų iš karališkosios šeimos gyvenimo užkulisių.
Pramogos
Elžbietos II sūnus princas Andrew pagaliau prabilo: atsivėrė apie draugystę su prievartautoju ir santykius su nepilnamete
Ką tik BBC kanalu transliuotoje laidoje princas Andrew atvirai papasakojo apie bičiulystę su Jeffrey Epsteinu ir pakomentavo Virginios Roberts (dabar – Virginia Giuffre) išsakytus kaltinimus. Moteris tikina, kad per laikotarpį nuo 1999-ųjų iki 2002-ųjų buvo priversta tris kartus intymiai santykiauti su karališkosios šeimos nariu, ir tai įvyko Londone, Niujorke bei privačioje, vėliau į nemalonę patekusiam finansininkui priklausiusioje Karibų saloje.
Pramogos
Princas Harry ir M. Markle nedalyvaus karalienės Kalėdų šventėje
Britų princas Harry ir jo žmona Meghan, kurie neseniai skundėsi spaudimu, patiriamu dėl žiniasklaidos dėmesio jų privačiam gyvenimui, ketvirtadienį paskelbė, kad Kalėdas praleis ne su kitais karališkosios šeimos nariais.
Pramogos
Meghan Markle vėl atrodė kaip atstumtoji: ekspertai paaiškino, kodėl jai neliko vietos prie svarbiausių karališkosios šeimos narių
Per savaitgalį vykusią Atminties dienai skirtą ceremoniją Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II, princo Williamo žmona Kate Middleton ir kronprinco Charleso sutuoktinė Kornvalio kunigaikštienė Camilla kartu stovėjo viename balkone. Tačiau Meghan Markle šalia jų nebuvo matyti, skelbia people.com ir aiškinasi, kodėl.
Pramogos
Anglijos karalienė Elžbieta II atsisako nešioti gyvūnų kailį
Vyriausioji karalienės stilistė atskleidė, jog nuo 2019 m. Elžbietos II drabužinėje neliko vietos gyvūnų kailiui.
Pramogos
Akylūs internautai Meghan Markle vizito į Afriką metu pastebėjo neįprastą detalę: buvusi aktorė toliau nenustoja vaidinusi?
Šiuo metu Meghan Markle su princu Harry ir jųdviejų sūnumi Archie vieši Pietų Afrikoje. Žinodama, kad kiekviename žingsnyje ją seks fotografai, Sasekso kunigaikštienė gerai apgalvojo kiekvieną detalę. Akyliausi gerbėjai pastebėjo kai ką neįprasto, o ekspertai teigia, jog buvusi aktorė verčiasi per galvą, kad tik pagerintų savo viešąjį įvaizdį.
Pramogos
Dianos žūtis: kodėl vis dar manoma, kad princesės mirtis nėra atsitiktinė?
Velso princesės mirties aplinkybes po šešerių metų dar sykį tyręs teismo medicinos ekspertas – ko jis ieškojo šios tragedijos užkulisiuose?
Pramogos
Princesę Charlotte į pirmąją dieną mokykloje atlydėjo tėvai bei vyresnysis brolis
Rugsėjo 5 d. vienam britų karališkosios šeimos nariui – labai ypatinga. Princesė Charlotte (4) šiandien pradeda mokslus Thomas’s Battersea mokykloje, esančioje pietinėje Londono dalyje.
Pramogos
Populiariausi vaikų vardai Britanijoje 2018-aisiais: jaučiama karališkosios šeimos įtaka
Rinkdami vardus savo atžaloms, tėvai neretai įkvėpimo semiasi iš garsių pasaulio žvaigždžių, atlikėjų ir muzikantų, aktorių ir politikos veikėjų. Taip pat nepamirštama ir karališkoji šeima, o vienas jos narys – ypatingas.
Aktualijos
Karališkosios šeimos apsaugos darbuotojas sulaukė kaltinimų prievartavimu ir persekiojimu
Britų karališkosios šeimos apsaugos darbuotojas dėl įtarimų išprievartavimu ir persekiojimu buvo sulaikytas policijos, pranešė vietos policija.
Pramogos
Meghan Markle – dar vienas viešas kirtis nuo buvusio bičiulio: jau atsibodo jos nuolatiniai kaprizai
Piersas Morganas užsipuolė Meghan Markle dėl sprendimo tapti kviestine „Vogue“ žurnalo redaktore: esą, tai absoliučiai nesuderinama su nuolatiniais jos kaprizais reikalaujant privatumo, skelbia „The Sun“.
ŽYMA
KARALIŠKOJI ŠEIMA