trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
Karališkos Kalėdos: K. Middleton užfiksavo mielą šeimos akimirką
Šv. Kalėdų dvasia apėmė visą pasaulį. Kaip ir kasmet, linkėdami smagių švenčių, Didžiosios Britanijos kunigaikščiai Kate Middleton ir princas Williamas paviešino širdį virpinančią nuotrauką.
Pramogos
Meghan Markle – dar vienas viešas kirtis nuo buvusio bičiulio: jau atsibodo jos nuolatiniai kaprizai
Piersas Morganas užsipuolė Meghan Markle dėl sprendimo tapti kviestine „Vogue“ žurnalo redaktore: esą, tai absoliučiai nesuderinama su nuolatiniais jos kaprizais reikalaujant privatumo, skelbia „The Sun“.
Pramogos
Sasekso kunigaikštienė Meghan tapo Britanijos „Vogue“ kviestine redaktore
Jungtinės Karalystės princo Harry žmona Meghan tapo šalyje leidžiamo madų žurnalo „Vogue“ rugsėjo mėnesio numerio kviestine redaktore ir pristatys savo „atvirą pokalbį“ su buvusia JAV pirmąja ponia Michelle Obama.
Pramogos
Karališkosios šeimos gerbėjai džiūgauja: ekspertai prognozuoja dar vieną M. Markle nėštumą
Meghan Markle gerbėjai netveria džiaugsmu karališkosios šeimos ekspertams pranešus, kad Sasekso kunigaikštienė gali pasidalyti žinia apie dar kartą pagausėti ketinančią šeimą, rašo Mirror.co.uk.
Pramogos
M. Markle ir princas Harry pirmą kartą su kitomis žvaigždėmis žengė Holivudo kilimu
Buvusiai aktorei Meghan Markle įvairūs Holivudo renginiai ne naujiena. Tiesa, jau seniai ji tokiame dalyvavo, tad daugelis nustebo kunigaikštienę su vyru princu Harry išvydę filmo „Liūtas Karalius“ premjeroje Londone.
Pramogos
Už naujus Harry ir Meghan namus mokesčių mokėtojai sumokėjo ne vieną milijoną svarų
Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės namų renovacija mokesčių mokėtojams atsiėjo 2,4 mln. svarų (2,69 mln. eurų), matyti iš antradienį paskelbtos Britanijos karališkos šeimos išlaidų ataskaitos.
Pramogos
Artėjančiose Meghan ir Harry sūnaus Archie krikštynose – daug jaunai šeimai svarbių simbolių
Princo Harry ir Meghan Markle sūnaus laukia dar venas pasirodymas viešumoje. Pranešama, kad jau kitą mėnesį įvyks mažojo Archie Harrisono krikštynos.
Pramogos
M. Markle įbrolis tikina „pasiekęs dugną“: dėl garsios sesers negali susirasti darbo ir pastogės
Sasekso kunigaikštienės įbrolis Thomasas Markle’as Jr., kaip jis pats sakė, „pasiekė dugną“. Vyras neteko ne tik darbo, bet ir namų, rašo Yahoo.com.
Pramogos
Gėlių parodai sodą sukūrusi K. Middleton juo pasidžiaugti pakvietė šeimą: paviešintos naujos fotografijos
Chelsea gėlių parodai specialų sodą sukūrusi Kembridžo kunigaikštienė Katherine jį parodė ir savo šeimai. Vyras princas Williamas ir vaikai George’as, Charlotte bei mažasis Louisas, neseniai atšventęs savo pirmąjį gimtadienį, bendru mamos ir dizainerių kūriniu itin džiaugėsi. To įrodymas – naujos karališkosios šeimos paviešintos fotografijos, kuriose būsimieji Anglijos sosto įpėdiniai įamžinti tyrinėjantys gamtą.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan Markle savo pirmagimiui jau išrinko vardą
Gegužės 6-ąją Jungtinė Karalystė turi progą švęsti – šią dieną į pasaulį atkeliavo dar vienas karališkosios šeimos palikuonis. Ankstų pirmadienio rytą princui Harry ir Meghan Markle gimė berniukas.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan pasauliui pristatė sūnų
Praėjus porai dienų po gimimo, šiandien pasauliui pristatytas britų karališkosios šeimos jauniausias narys – princo Harry ir jo žmonos Meghan sūnus.
Pramogos
Meghan Markle sūnėnas, vos kelios valandos iki gimstant jos vaikeliui, sužalotas muštynėse
Meghan Markle sūnėnas, 26 metų amžiaus Tyler Dooley buvo sužalotas muštynėse, kuriose dalyvavo apie 20 žmonių. Pasak policijos jaunas vyras buvo nusviestas ant žemės apie 11:15 vakaro vietos laiku šalia Wonder Bur Lounge baro Oregone. 
Pramogos
Nuo karališkojo titulo iki krikštatėvių – viskas, kas žinoma apie Harry ir Meghan sūnų
Po ilgų savaičių laukimo ir spėlionių, britų karališkąją šeimą pagaliau papildė naujas narys – princo Harry ir jo žmonos Meghan pirmagimis. Sasekso kunigaikštienė sūnų pagimdė ankstyvomis gegužės 6 d. valandomis – apie 5.26 val. ryto. Mažylio nuotraukų ir vardo dar reikės palaukti. Kaip likus kelioms savaitėms iki gimdymo pranešė karališkosios šeimos atstovai, Meghan su vyru sūnumi iš pradžių pasidžiaugti nori privačiai.
Pramogos
Karališkoji šeima pasidalijo naujausiomis princesės Charlotte nuotraukomis
Vėlyvą trečiadienio vakarą britų karališkoji šeima su savo gerbėjais visame pasaulyje pasidalijo naujomis princesės Charlotte – Kate Middleton ir princo Williamo dukros – nuotraukomis. Tai padaryta jos ketvirtojo gimtadienio, švenčiamo šiandien – gegužės 2 d. – proga.
Pramogos
Pažėrė įrodymų, kad Meghan Markle vis tik naudojasi ir rašo į „Instagram“
Meghan Markle ir princo Harry „Instagram“ paskyra teikia begalę džiaugsmo britų karališkosios šeimos gyvenimo stebėtojams. Juk dabar šitiek galima padaryti: peržiūrėti niekad nematytas nuotraukas, įsitikinti, kokie ištikimi ir palaikantys yra poros gerbėjai. Ką jau kalbėti apie suvokimą, kad gali tiesiogiai pabendrauti su karališkosios šeimos nariais, nors ką tik tai atrodė neįmanoma.
Pramogos
M. Markle gimdys privačiai, o džiugia naujiena pasidalyti neskubės
Didžiosios Britanijos princas Harry su žmona Meghan nori, kad vėliau šį mėnesį planuojamas jų pirmagimio atėjimas į pasaulį būtų „privatus“, rašoma ketvirtadienį Bakingamo rūmų išplatintame pareiškime.
Pramogos
Žvilgsnis į Kate Middleton kasdienybę: pasakė, kas jai sunkiausia būnant mama
Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton neslepia, kad būti mama nėra taip paprasta. Ji susiduria su tais pačiais sunkumais, kaip ir dauguma mamų. Jos teigimu, didžiausia problema – būdama mama ji jaučiasi vieniša, rašoma tinklalapyje babygaga.com.
Pramogos
Po Meghan Markle ir princo Harry bandymo gelbėti savo įvaizdį prakalbo apie naują neprastą karališkosios poros strategiją
Praėjus dienai po to, kai pristatė savo naują paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“, Sasekso kunigaikščiai jau turėjo per 3,8 mln. sekėjų, ir skaičius vis auga. Paskyros debiutas – ženklas, jog Meghan Markle ir princo Harry viešųjų ryšių komanda sunkiai dirba ir parengė tikrai neprastą strategiją, kaip sėkmingai gerinti ir reklamuoti poros įvaizdį.
Anglijoje
Netikėtos D. Trumpo dovanos Karališkąjai Šeimai - arklio statulėlė Karalienei ir meškerė Princui Filipui
Bilijonierius prezidentas D. Trumpas Karališkąjai Šeimai vizito metu atvežė netikėtų ir nepaaiškintų dovanų.
Pramogos
Būdama 99-erių mirė didžiausia princo Harry gerbėja D. Dunne
Daphne Dunne, ko gero, buvo pati didžiausia princo Harry (34) gerbėja. Deja, moteris balandžio 4 d. mirė, praneša užsienio žiniasklaida.
ŽYMA
KARALIŠKOJI PORA