pirmadienis, spalio 26 d.
Aktualijos
Britanijoje eidama į darbą lietuvė dingo lyg į vandenį: žudikas aukos kūną furgone vežė per visą Europą
2011 metų rugpjūtį Didžiojoje Britanijoje netikėtai dingusios lietuvės Vitalijos istorija užminė sunkią mįslę britų policijos tyrėjams. Tuo metu 29 metų emigrantės paiešką pradėję pareigūnai nė neįtarė, kad šaltakraujis moters žudikas – jos buvęs sutuoktinis, verslininkas Rimas Venclovas.
Aktualijos
„Tesco“ maišeliu uždusinta moteris
Vaistininku dirbęs Miteshas Patelas (37) „Tesco“ parduotuvės maišeliu smaugė ir dusino savo žmoną Jessicą (34). Naktį, kai buvo nužudyta jo žmona, vyras rastas su trimis įbrėžimais ant kaklo. Pareigūnai nustatė, kad tai – moters bandymo gintis žymės.
Aktualijos
Žmogžudystė Ilforde: nėščią moterį nužudė arbaletu
Ligoninėje dėl savo gyvybės šiuo metu kovoja kūdikis, kurio mama arbaletu buvo nužudyta jos pačios namuose rytų Londone, rašo Standard.co.uk.
Aktualijos
Londone – dar penkios žmogžudystės peiliu
Šią savaitę, kaip įtariama nuo dūrio peiliu, Londone mirė jau penktas žmogus. Šį kartą gyvybės neteko 16-metis paauglys. Jo kūną policijos pareigūnai rado pietinėje Londono dalyje, Tulse Hill.
Pasaulis
Medikas pacientus žudė vieną po kito
Vokietijoje teisiamas buvęs slaugytojas, kuris kaltinamas šimto žmonių nužudymu – jis pacientams tyčia sukeldavo mirtį.
Aktualijos
Tautiečio žmogžudyste kaltinami lietuviai savo kaltę neigia
Šių metų birželio 15 d., Hull mieste rastas kraupus radinys. Vešlioje Dane Park Road gatvės vietovėje šunį vedžiojęs praeivis aptiko vyro kūną.
Aktualijos
Gamyklos darbuotojas nudūrė 8 m. dukrą keršydamas buvusiai mylimąjai
Gamyklos darbuotojas paskelbtas kaltu dėl savo aštuonenių metų dukros nužudymo. Teisiamasis mergaitę nudūrė į krūtinę siekdamas atkeršyti jos motinai.
Aktualijos
Už žmogžudystę nuteistam Airijos lietuviui teks kalėti dar ir už išžaginimą
Nusikaltėlis iš Lietuvos, teistas už žmogžudystę Airijoje, dar kartą nuteistas penkeriems metams kalėti už įsilaužimą ir išžaginimą Rathfriland mieste Šiaurės Airijoje.
Aktualijos
Airijos lietuviai atsisveikino su nužudyta jauna mama
Trečiadienį per 250 Dundalk miesto Airijoje gyventojų susitinko su kraupiai nužudyta 31-erių dviejų vaikų motina Ingrida Mačiokaite.
Aktualijos
Airijoje mirtinai subadyta jauna lietuvė motina
Antradienį Airiją ir visą Britanijos lietuvių bendruomenę sukrėtė šiurpus nusikaltimas. Vidurį dienos gatvėje subadyta jauna dviejų vaikų motina lietuvė. Netrukus paaiškėjo, kad tai - 31-erių Ingrida Mačiokaitė.
Lietuva
S. Grafininos nužudymu įtariamas britas paleidžiamas į laisvę
Šiaulių apygardos prokuratūra šiandien nusprendė nebesikreipti į teismą dėl kardomosios priemonės pratęsimo šiaulietės Sandros Grafininos nužudymu įtariamam jos sutuoktiniui Nigelui Westui. Nuspręsta jį paleisti į laisvę.
Pasaulis
Motina įtariama nužudžiusi tris vaikus
Belgijoje trys mažamečiai vaikai trečiadienį buvo rasti negyvi savo namuose, praėjus nedaug laiko po jų motinos mėginimo nusižudyti, pranešė pareigūnai.
Aktualijos
Šešios paauglės kaltinamos imigrantės nužudymu
Šešios paauglės kaltinamos žiauriai sumušusios vieną merginą. Dėl patirtų sužalojimų vėliau Mariam Moustafa mirė.
Aktualijos
Britanijoje už žmogžudystę iki gyvos galvos įkalinti lietuviai, išniekinę savo auką
Didžiojoje Britanijoje už latvio nužudymą nuteista penkių vyrų gauja. Žudikai latvį surišo, ant jo šlapinosi, o tada pozavo nuotraukoms. Keturi šios gaujos nariai yra Lietuvos piliečiai.
Aktualijos
Paauglys teisme neigė nužudęs 14-metę lietuvę
Balandžio mėnesį Jungtinę Karalystę ir Lietuvą sukrėtė šiurpus nusikaltimas. West parke Wolverhamptono mieste praeivis rado nužudytos mergaitės kūną. Vėliau paasiškėjo, kad nužudytoji - 14-metė Anglijos lietuvė Viktorija Sokolova.
Aktualijos
Londone nužudyto vaikino motinos maldos liko neišgirstos
Kruvini nusikaltimai Jungtinės Karalystės sostinėje nesibaigia – trečiadienį vakare Londone peiliais sužaloti trys vyrai, vienas iš jų neišgyveno.
Aktualijos
Paauglys nuteistas kalėti už moters žmogžudystę rūgštimi
Paauglys nuteistas kalėti 17 metų po to, kai parke ant suoliuko sėdinčią trijų vaikų motiną apipylė rūgštimi. Sesele ligoninėje dirbusi moteris mirė nuo patirtų traumų.
Pramogos
Ar galėtumėte gyventi žmogžudystės vietoje?
Tėvynė yra Tėvynė, joje norisi gyventi patogiai. Tačiau išvažiavus į užsienį standartai tampa kuklūs… Sostinė, prestižas, graži išorė – šie krenta pirmiausi, jų vietą užima atstumas nuo darbovietės, kaina… Bent šiokie tokie patogumai… Kaina… Bent tualetas ne lauke… Kaina… Bent ne daugiau penkių kambariokų… Kaina…
Pasaulis
Mirus pacientei dingo populiarus garsenybių plastikos chirurgas
Brazilijoje mirus pacientei dingo garsus žvaigždžių plastikos chirurgas, darydavęs sėdmenų didinimo operacijas ir pelnęs „Daktaro Bumbumo“ pravardę.
Aktualijos
Buvęs UKIP partijos narys dėl savo neištikimybės nužudė žmoną
Jungtinės Karalystės politikas, buvęs UKIP partijos, pasisakančios už „Brexit” narys, paskelbtas kaltu dėl savo žmonos žmogžudystės.
ŽYMA
KARAS IR TAIKA