penktadienis, gegužės 7 d.
Sveikata
Specialistai: nesprendžiamos odos problemos sukelia psichologinių sunkumų, gali trukdyti siekti karjeros
Dėl aknės atsiradę spuogai kamuoja ne tik jaunus, bet ir vyresnio amžiaus žmones. Pasak specialistų, ši liga gali sukelti nemalonius
Gyvenimas
Karjera prasideda nuo darbo stalo?
Norintiems daryti karjerą ir sulaukti profesinės sėkmės amerikietė Regina Leeds siūlo pirmiausia susitvarkyti darbo stalą. Ji mėgsta sakyti: „Tvarka
Gyvenimas
9 požymiai, kad jums pavyks iškilti
Norite savo darbe iškopti į pačią viršūnę? Galbūt jūs jau žengiate ten geriausiu keliu? Kokie požymiai rodo būsimą sėkmę? Abejonės dėl
The Economist
Vadovų samdymas
Vadovų ieškantys galvų medžiotojai galingi kaip niekada
Sunku nustatyti, kiek naudos iš jų samdymo. Galbūt jie vertingiausi kaip diplomatai. Pernai Matthieu (vardas pakeistas) keletą mėnesių dirbo svarbiausioje finansų
Aktualijos
Mokymai sportininkams: ką daryti, kai tenka atsisveikinti su didžiausiomis arenomis ir stadionais
Kai karjera baigiasi anksčiau nei kitose profesijose, neretai susiduriama su staiga užgriuvusiomis problemomis. Kaip susitaikyti su mintimis, kad tai, ką darei kone visą gyvenimą, jau yra praeitas etapas, kaip planuoti savo ateitį, karjerą ir finansus, kur kreiptis dėl reikalingų dokumentų, Nacionalinės sportininkų asociacijos (NSA) vadovo Justino Kinderio teigimu, svarbu pradėti domėtis iš anksto.
Anglijoje
Darbas ir karjera: viskas, ką reikia žinoti grįžtantiems į Lietuvą
Ieškodamas darbo galite kreiptis į Užimtumo tarnybą prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Informaciją apie laisvas darbo vietas galima rasti Užimtumo tarnybos interneto svetainėje www.uzt.lt. Užimtumo tarnyba padeda ieškantiems darbo žmonėms įsidarbinti, ieško darbdaviams reikalingų kvalifikuotų darbuotojų, įtraukia Užimtumo tarnyboje registruotus asmenis į gyventojų užimtumo programas.
Aktualijos
Profesionalų Vyriausybės profesionalas
Užsienio reikalų ir krašto apsaugos ministrų kėdėse ne vienus metus praleidęs Linas Linkevičius pelnė diplomatijos virtuozo, o ne karingo politiko reputaciją
Pramogos
JK lietuvių pamėgto atlikėjo kita karjeros stotelė – Lietuva
Skandalingai pagarsėjęs dainininkas Tomas Bagdonavičius mėgaujasi augančiu populiarumu Lietuvoje. Vyras pristatė ne vieną didžiulio populiarumo sulaukusį muzikos kūrinį, o į jo koncertus renkasi vis daugiau žmonių. Prieš šiek tiek daugiau nei pusmetį iš ilgą laiką jo namais buvusios Anglijos sugrįžęs atlikėjas tikina, kad pokyčių gyvenime reikėjo norint prisivilioti sėkmę.
Anglijoje
Lietuvio karjera Anglijoje: nuo dažytojo iki geidžiamo fotografo
Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus… Vestuvės, kuriose dalyvauja net ne keli šimtai, o beveik tūkstantis svečių. Vien įspūdingoms dekoracijoms ir gėlių kompozicijoms, čia siekiančioms 4 metrus, sukurti prireikia bent poros savaičių, tortui nepagailima kelių dešimčių tūkstančių, o šventės biudžetas siekia net ne šimtus tūkstančių, o milijonus dolerių. Pribloškiančius tokių švenčių kadrus užfiksavo lietuvis fotografas Aurelijus Varna.
Pasaulio lietuviai
Lietuvė Inga - tarptautinės gelbėtojų bendruomenės dalis
Ar kada nors susimąstėte apie žmones, kurie atsiliepia pagalbos telefonu?
Pramogos
Motinystė ir studijos Jungtinėje Karalystėje: ryžtingos ir ambicingos moterys gali suderinti viską!
Mamos dažnai atidėlioja savo svajones pabaigti mokslus aukštosiose mokyklose, tačiau motinystės atostogos gali būti puiki galimybė įgyti išsilavinimą, o Jungtinėje Karalystėje mažylius auginančioms mamoms studijuoti sudaromos tiesiog puikios sąlygos.
Pramogos
M. Vitulskis prakalbo apie vargingus laikus: neturėdavau savaitei net dešimt litų
Merūnas: prisiminimais sugrįžtu į laikus, kai ne vienus metus vaikščiodavau su tomis pačiomis kelnėmis ir neturėdavau savaitei net dešimt litų Šio penktadienio laidoje „KK2 penktadienis” lankysis išskirtinis svečias – vienas žinomiausių iliuzionistų pasaulyje italas Andrew Basso, kuris laidos žiūrovams parodys kelis neįtikėtinus triukus.
Aktualijos
Politiko portretas
A. Zuokas, kuris vaikšto vienas
Atlikęs užkulisinį vaidmenį ne viename reikšmingame šalies politinio gyvenimo epizode, iki šiol Artūras Zuokas taip ir nerado būdų įtikinti, kad pats kaip politikas gali sukurti didesnę sėkmės istoriją, negu driekiasi Vilniaus ribos.
Anglijoje
Musė sugadino lietuvių atostogas
Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos Turkijoje jaunai porai virto košmaru. Nespėjus įlipti į lėktuvą prasidėjo nesklandumai.
Aktualijos
Jau beveik užuodę atostogas lietuviai liko parai įkalinti oro uoste
Iš Londono Gatwick'o oro uosto į Turkijos Bodrum turėję skristi lietuviai kartu su dar keliais šimtais kitų keleivių savo atostogų tikslo taip ir nepasiekė.
Pramogos
Rytį Ciciną Turkijoje užklupo žemės drebėjimas
Viename iš Turkijos kurortų poilsiaujantis Lietuvos estrados princu vadinamas Rytis Cicinas patyrė, ką reiškia žemės drebėjimas.
Pramogos
Atostogauti Turkijoje viliojo klaidinančia reklama
Vieno didžiausių šalies kelionių organizatorių reklama pripažinta klaidinančia – nustatyta, kad žmonės pirkti atostogas Turkijoje buvo viliojami nurodant neteisingą laiką.
Aktualijos
Politiko portretas: 100 Vilniaus mero R. Šimašiaus veidų
Netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Galbūt šis posakis taikliausiai apibūdina Vilniaus merą ir buvusį Liberalų sąjūdžio pirmininką Remigijų Šimašių?
Aktualijos
Rinktinę paliko dėl rasizmo
Skandalingai iš pasaulio futbolo čempionato pasitraukusios Vokietijos rinktinės ilgametis žaidėjas Mesutas Ozilas baigė karjerą nacionalinėje komandoje neapsikentęs, kaip jis pats sako, rasizmo.
Aktualijos
Žmogus, suskaldęs socialdemokratus
Dabar jau buvęs ištikimiausias Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) vėliavnešys Gediminas Kirkilas nesutinka, kad renkasi lengviausią kelią. Ieškoti sutarimo ir palaikymo jam teko ir sunkesniais laikais.
ŽYMA
KARJERA