šeštadienis, vasario 27 d.
Komentarai
Komentaras
Pavojingos vertės teorija
Dramatiškų įvykių srautas nesenka. Tačiau net ir juose žmogus ieško ko nors gero ir teigiamo. Sudrebėję kasdienybės pamatai apnuogina ir klaidingus mūsų įsitikinimus, prietarus. Kai vienos kainos kyla, o kitos krenta ir nieko nėra stabilaus, pats laikas pažvelgti į mūsų supratimą apie tai, kas lemia kainas.
Ekonomika
KOMENTARAS
Pavojingos vertės teorija
Dramatiškų įvykių srautas nesenka. Tačiau net ir juose žmogus ieško ko nors gero ir teigiamo. Sudrebėję kasdienybės pamatai apnuogina ir
Komentarai
Socialinis ar socialistinis teisingumas?
Prieš porą mėnesių Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui pasidalijus mintimis apie gyvulių ūkį, iš knygynų iššluotas George’o Orwello „Gyvulių ūkis“. Bet lygiai taip pat reikėtų perskaityti kitą šio autoriaus knygą – „1984“ – ir atkreipti dėmesį į joje vartojamą naujakalbę. Tai gera proga susimąstyti, kokią įtaką mąstymui turi žodžiai.
Aktualijos
Gintauto Palucko politinis portretas: triukšmadarys surištomis rankomis
Maišto pamokų iš buvusio bendražygio galėjęs mokytis Gintautas Paluckas siekia keisti socialdemokratų veidą, tačiau idealizmas vis atsimuša į realybės lubas
Pasaulis
Moteris papasakojo, kaip išgyveno siaubingą lėktuvo katastrofą
Septyniolikmetė Juliane Koepcke matė, kaip jos mamą galinga jėga išsiurbė lauk iš skrydžio metu subyrėjusio lėktuvo. O po kelių minučių ji taip pat iškrito iš orlaivio, tačiau per stebuklą liko gyva, pasakoja news.com.au.
Aktualijos
Gaisras Londone: žuvusia laikyta moteris rasta gyva
Per gaisrą Londone dingusia be žinios laikyta moteris atsirado. Paaiškėjo, kad ją iš liepsnų jau be sąmonės išnešė ugniagesys.
Aktualijos
Policijos patarimas: ką daryti, jei paskambinę negalite kalbėti
Metropoliteno policija išplatino mokomąjį vaizdo įrašą, ką daryti, jei skambinate pagalbos numeriu 999, tačiau negalite kalbėti.
Komentarai
Kapitalistai įgyvendina marksistų svajones
Netrukus gyvensime taip, kaip tikėjosi marksistai. Tačiau taip nutiks tik dėl to, kad tuo pasirūpino kapitalistai. Skamba neįtikėtinai? Bet tai tiesa.
Aktualijos
Girtas vairuotojas Šv.Velykų savaitgalį įlėkė į Temzę
Šventinį savaitgalį įtariamai neblaivus vairuotojas Londone įvairavo automobilį į Temzę. Transporto priemonė pavojingai pakibo ant krantinės, tačiau aukų išvengti pavyko.
Aktualijos
Stratfordo parke nužudytas vyriškis
Londono rytuose esančiame Stratfordo parke buvo nužudytas jaunas vyras.
Gyvenimas
Psichologinis atsparumas išugdomas
Sunku būtų įsivaizduoti žmogų, kuris savo gyvenime nebūtų patyręs sunkumų ar netekčių. Atrodo, problemos yra tas būtinas priedas, kurį visi gauname „nemokamai“ vos tik pradedame džiaugtis didžiuoju gyvenimo stebuklu.
Aktualijos
Notting Hillo karnavalas: peiliai, narkotikai ir seksualinis priekabiavimas
Dvi dienas trukęs garsiausias Jungtinės Karalystės Notting Hillo karnavalas neapsiėjo be rimtų incidentų, suimta daugiau nei 300 žmonių. Antrąją šventės dieną, apie 13 val., peiliu buvo sužalotas 21-erių metų vyras – jo būklė kritinė, – pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
Aktualijos
Anglijos policija: ieškoma iš upės ištraukto naujagimio motina
Vakar naktį policija pranešė, kad upėje buvo rastas vos prieš kelias dienas gimusio kūdikio kūnas. Policija prašo visuomenės pagalbos ieškant jo motinos.
Pramogos
Plaukams įstrigus eskalatoriuje, vyras - agonijoje
Australo kelionė baigėsi didžiule kraujo bala po to, kai vyriškio drabužiai ir plaukai įstrigo judančiame eskalatoriuje.
Aktualijos
Košmaras vandens pramogų parke: odoje atsivėrė žaizdos
Skubiai uždarytas vienas iš Jungtinės Karalystės vandens pramogų parkų. Nukentėjusieji, tarp jų vienas vaikas, nedelsiant nugabenti į ligoninę po to, kai į vandenį nutekėjo chemikalai, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.
Gyvenimas
Policija Anglijoje: neatvykstančių medikų darbą atlieka pareigūnai
Policininkai priversti mesti savo darbus gatvėje ir gabenti susirgusius ir sužeistus žmones į ligoninę, nes greitoji pagalba neatvyksta, - pranešė portalas express.co.uk.
Aktualijos
Gaisrininkai įspėja apie kiekvienuose namuose esantį gaisrų sukėlėją
Vos spėję užgesinti didžiulį gaisrą viename iš Londono Southwark rajono butų, gaisrininkai suskubo gyventojus įspėti apie pavojingą potencialų jų sukėlėją. Šį daiktą, anot ugniagesių, kiekvienas turime namuose.
Pramogos
Mortos tiesa. Ne visų lietuvių mirtys Anglijoje – vertos dėmesio
Dviejų lietuvių jaunuolių žūtis netoli draugų namų prieš savaitę sukrėtė mane iki širdies gelmių. Ir ne todėl, kad juos būčiau pažinojusi, kad būčiau mačiusi avariją ar pati važinėčiau motociklu... Tiesiog neteisinga, kad taip įvyko.
Aktualijos
Gaisrininkų kliūtis – mokinių palydovas per gatvę
Mokinių palydovas per gatvę buvo sulaikytas ir laikinai nušalintas nuo darbo po to kai neleistinai užlaikė gaisrinės automobilį, vykstantį į nelaimės vietą, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
Aktualijos
Londono metro: chaosas ir dar viena nelaimė
Nepaprastai padaugėjo pranešimų apie perpildytas Londono metro stotis bei nelaimingus atsitikimus. Šią savaitę ypač daug sąmyšio pasitaikė centrinėje metro linijoje. Vakar Liverpool Street stotyje moteris nukrito po traukiniu, - pranešė portalas standard.co.uk.
ŽYMA
KARLAS MARXAS