penktadienis, spalio 23 d.
Gyvenimas
Vizažistė pataria, kaip taisyklingai suformuoti antakius: klaidos iškreips net dailiausius veido bruožus
Visos žinome, kad tvarkingi ir taisyklingai suformuoti antakiai gali tapti stipriu mūsų veido akcentu. Klaidos, priešingai, gali sugadinti bet kokias pastangas suformuoti dailius veido bruožus. O to juk taip nesinorėtų, artėjant šventėms. Antakių mados keičiasi taip pat greitai kaip ir drabužių. Dabar mus puošia vešlesni, natūraliai atrodantys, tačiau kartu tvarkingi antakiai. Teisingai suformuoti antakius gali būti lengvai įkandama užduotis, tereikia žinoti kelias taisykles. Jomis dalinasi kosmetikos kompanijos „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė.
Pramogos
O. Pikul atskleidė grožio paslaptis
Viena gražiausių Lietuvos moterų – taip tituluojama vizažo meistrė, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė. Su portalu Alfa.lt garsi vizažistė sutiko pasidalinti rudens-žiemos makiažo tendencijomis ir atskleidė, kokias grožio klaidas dažniausiai daro moterys.
Pramogos
Be makiažo pasirodžiusi Selma Heyek sulaukė komplimentų
Aktorė Salma Hayek įrodė, jog norint atrodyti nepriekaištingai, nebūtina prie veidrodžio praleisti kelių valandų. Nors ši moteris kino filmų premjerose stebina savo elegancija ir nepriekaištingu stiliaus pojūčiu, ne ką mažiau įspūdingai ji atrodo laiką leisdama prie vandens.
IQ Tema
Vienas lauke karys
Jų laiko nevaržo vaikai ar sutuoktinis, biuras jiems – antri namai, o darbas – bene svarbiausias prioritetas. Ar iš tiesų vienišiai geidžiamiausi darbuotojai?
Pramogos
Ch. Aguilera padarė tai, ko nedrįsta dažna moteris
Dainininkė Christina Aguilera nenustoja stebinti. Per visą savo karjeros laikotarpį moteris išgyveno daugybę fazių – tiek tokių, kurios liečia ją, kaip dainininkę, tiek ir tokių, kurios susijusios su jos išvaizda.
Gyvenimas
Sezono makiažo tendencijos: cukraus vatos atspalviai ir drąsus pravedimas
Nuo blizgesio manijos iki rožinių skruostų, nuo neoninių lūpų iki dūminio akių žvilgsnio – akivaizdu, šį pavasario/vasaros sezoną makiažo pasaulyje vyrauja kontrastai ir išraiškingi akcentai. Daugybė raštų ir drąsių derinių, kurie paremti augalų ir gėlių motyvais, neleis nuobodžiauti ir padės susikurti kerintį įvaizdį.
Gyvenimas
Kas gresia prieš miegą nenuvalius makiažo?
Puoselėdamos savo veido odą moterys neretai nuvertina vieną svarbiausių odos priežiūros ritualų – makiažo nuvalymą vakare. Nors po dienos darbų ar vakaro pramogų šis procesas nėra pats mieliausias ir kartais norisi tiesiog griūti į lovą, tačiau, grožio specialistų nuomone, jis yra būtinas.
Pramogos
Viktorija Vasarė parodė, kaip pasidaryti tobulus antakius
Rytais skubate į darbą ir keliatės anksčiau tam, kad pasidarytumėte antakius, kokių trokštate? Praleidžiate pusvalandį, valandą, kol juos suformuojate ir slapta pavydite toms, kurias sutinkate gatvėje su tobulais „ombre“ antakiais? Štai jums pavyzdys, kaip tai pasidaryti pačioms.
Pramogos
Viktorija Vasarė parodė, kaip pasidaryti makiažą Valentino dienai (VIDEO)
Ar jau skaičiuojate dienas iki meilės šventės? Jau ieškote gražiausių rūbų bei šventinio makiažo idėjų? Turime jums patarimų.
Pramogos
Viktorijos Vasarės makiažo pamoka (vaizdo įrašas)
Didžiausias Jungtinėje Karalystėje lietuvių naujienų portalas Tiesa.com pristato naują grožio projektą, kurio metu Anglijoje gyvenanti lietuvė Viktorija Vasarė skaitytojas mokys grožio subtilybių ir gudrybių.
Pramogos
TiesaTV projektas: Viktorijos Vasarės šventinio makiažo patarimai
Didžiausias Jungtinėje Karalystėje lietuvių naujienų portalas Tiesa.com pristato naują grožio projektą, kurio metu Anglijoje gyvenanti lietuvė Viktorija Vasarė skaitytojas mokys grožio sutilybių ir gudrybių.
Pramogos
Turtingų verslininkų dukra Milita Daikerytė: „Užsidirbu nuo keturiolikos”
Verslininkų Artūro ir Sonatos dukrai Militai Daikerytei gero gyvenimo galėtų pavydėti ne vienas jaunas lietuvis - mergina prestižinėje sostinės vietoje jau turi savo pačios grožio saloną, kuriame vadovauja 16 moterų kolektyvui, ir yra laikoma viena brangiausiai apmokamų Lietuvos visažisčių, nors jai dar tik dvidešimt. Jei norėtumėte pasidaryti šventinį makiažą pas Militą, jums gali tekti pakloti ir daugiau nei šimtą eurų.
Pramogos
Makiažas, dainininkę Liepą privertęs aiktelėti (nuotraukos)
Dainininkė Liepa Norkevičienė neslepia, kad nevengia viešumoje rodytis be makiažo ir pernelyg jo nesureikšmina, tačiau patekusi į makiažo meistrės rankas ji negalėjo atsistebėti pasikeitimais.
Pramogos
Lietuviška Pelenės istorija: turguje dirbusi nuo paryčių, šiandien Rolana Kuprytė - garsi makiažo meistrė Londone
Šešerius metus Londone gyvenančios Rolanos istorija primena pasaką apie Pelenę. Ji augo skurde - šeimoje buvo skaičiuojamas kiekvienas centas, net šviežia duona buvo prabanga. Sulaukusi vos 12-os Rolana keldavosi 4 ryto, važiuodavo dirbti į turgų, padėjo mamai, kad bent kiek užsidirbtų.
Gyvenimas
Kodėl vyrai mano, kad nesidažiusios moterys gražesnės?
Lietuvos vyrai ir moterys skirtingai supranta grožį: daugiau nei pusė vyrų teigia, kad moterys neturėtų dažytis kasdien, o 6 iš 10 moterų įsitikinusios priešingai – joms kasdienis makiažas būtinas, atskleidė kasdienių grožio ir higienos ritualų tyrimas. Odos priežiūros ekspertai sako, kad dekoratyvinė kosmetika neturėtų būti taip sureikšminama, ir siūlo sveikos ir gražios odos receptą – unikalią odos priežiūros piramidę.
Anglijoje
Lietuvoje įgyta specialybė Londone atvėrė mados pasaulio duris
Iš Kėdainių kilusi lietuvė Rosita Želvytė dabar Londone jaučiasi lyg žuvis vandenyje. Ji – viena iš kelių tautiečių, kuriems pavyko prasimušti į tarptautinius mados vandenis. Taip yra dabar, o prieš pora metų šis straipsnis galėjo skambėti visai kitaip ir labiau priminti eilinę neišsipildžiusių svajonių kupiną emigrantės istoriją.
Gyvenimas
Kokį makiažą rinksies šventėms?
Laužai galvą, kokį makiažą pasirinkti šventėms, kad savo išrinktajam būtum pati gražiausia? Pirmiausia atmink, kad makiažas gali būti labai iškalbingas, taigi apsispręsk, kokius savo būdo bruožus nori jam atskleisti ar akcentuoti.
ŽYMA
KAROLIS BLAŽEVIČIUS