šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Pramogos
Dėl netikėto princesės Charlotte poelgio leipsta tūkstančiai: dovaną gavusi 4-metė parodė vaikišką užsispyrimą
Princesė Charlotte atsisakė karališkajai padėjėjai perduoti gėlių puokštę, kurią gavo dovanų Kalėdų proga iš jaunojo gerbėjo Sandringame.
Pramogos
Karališkos Kalėdos: K. Middleton užfiksavo mielą šeimos akimirką
Šv. Kalėdų dvasia apėmė visą pasaulį. Kaip ir kasmet, linkėdami smagių švenčių, Didžiosios Britanijos kunigaikščiai Kate Middleton ir princas Williamas paviešino širdį virpinančią nuotrauką.
Pramogos
Princesę Charlotte į pirmąją dieną mokykloje atlydėjo tėvai bei vyresnysis brolis
Rugsėjo 5 d. vienam britų karališkosios šeimos nariui – labai ypatinga. Princesė Charlotte (4) šiandien pradeda mokslus Thomas’s Battersea mokykloje, esančioje pietinėje Londono dalyje.
Pramogos
Meghan Markle jaučiasi prislėgta nuolatinio jos lyginimo su Kate Middleton
Meghan Markle bei Kate Middleton kone kaskien patenka į žiniasklaidos akiratį: lyginama viskas - nuo moterų skonio mados atžvilgiu, iki vaikų auginimo metodų.
Pramogos
Princesė Charlotte fotografams parodė liežuvį – tokios Kate Middleton reakcijos dar nematėte
Kokios žavingos tos akimirkos, kai karališkosios šeimos nariai išdykauja, skelbia harpersbazaar.com. Princesė Charlotte yra labai miela mergaitė, bet taip pat moka elgtis įžūliai. Pamenate, kai ji pasakė fotografams, kad jie nebuvo pakviesti į princo Louiso krikštynų dūzges? (Taip, tai buvo greičiau intymus šeimos narių susibūrimas po religinės ceremonijos nei audringas vakarėlis, bet mergaitė visgi ėmėsi apsaugininko vaidmens ir paaiškino fotografams, kad jie nepageidaujami.)
Pramogos
Kaip tapti naujaisiais princo Williamo ir K. Middleton kaimynais: yra viena sąlyga
Būna, kad kai kurie kaimynai nepažįsta vienas kito, kartais nežino, kad šalia jų ar kitoje gatvės pusėje įsikūrę garsūs žmonės. Tačiau jei persikelsite į šiuos namus Anglijoje, asmenis, gyvenančius šalia žinosite ne tik jūs, bet ir visas pasaulis. Karališkosios šeimos gerbėjai turi galimybę apsigyventi tame pačiame nedideliame Anmer kaimelyje Vakarų Norfolke, kuriame laiką leidžia ir princas Williamas bei Kate Middleton.
Pramogos
Nusikaltėlis per rankos atstumą buvo prisiartinęs prie Kembridžo kunigaikščių vaikų
Buvusiam nusikaltėliui pavyko prasmukti pro apsaugą ir patekti į Kensingtono rūmus, kur jis buvo per rankos atstumą nuo princų George’o ir Louiso bei princesės Charlotte, skelbia užsienio žiniasklaida.
Pramogos
Plastikos chirurgo paskelbtas įrašas apie K. Middleton sukėlė skandalą: apie karališkuosius asmenis atvirauti nevalia
2018 m. sausio mėnesį June Kenton, ilgametė karalienės liemenėlių siuvėja, išmoko sunkią pamoką, kad karališkajai šeimai paslaugas reikia teikti diskretiškai ir apie tai niekam neatvirauti, praneša vanityfair.com. Kai ji išleido memuarus, žavingai pavadintus „Audra D dydžio liemenėlės kaušelyje“ („Storm in a D-Cup“), kuriuose nurodė keletą detalių apie karalienės krūtinę, Bakingamo rūmai panaikino jos karališkąjį įgaliojimą, pažymėjimą, kuriame nurodoma, kad asmuo tiekia produktus ar paslaugas karališkajai šeimai ir gali naudoti šeimos narių vardus savo reklamai.
Pramogos
Princas Williamas: aš būčiau visiškai nieko prieš, jei mano vaikai būtų gėjai
Princas Williamas teigia, kad jis nerimauja dėl savo vaikų patiriamo spaudimo, jei ateityje paaiškėtų, jog jie yra gėjai. Anot Kembridžo princo, jis jaustųsi „visiškai gerai“, jei iš tiesų vieną jo vaikai praneštų esantys homoseksualūs.
Pramogos
K. Middleton alergija, dėl kurios ji negali prisidėti prie vienos karališkosios šeimos tradicijos
Ne paslaptis, kad karališkosios šeimos nariai laikosi įvairių tradicijų. Vienas jų nustato karališkasis protokolas, kitas sugalvojo anksčiau šalį valdę monarchai. Jų laikytis stengiasi visi, taip pat ir princo Williamo žmona Kate Middleton. Tiesa, yra viena tradicija, kurios žinoma moteris laikytis negali dėl tam tikrų sveikatos problemų.
Pramogos
Princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas partrenkė pensininkę
Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas parbloškė 83 metų senolę.
Pramogos
Princo Williamo ir Kate Middleton jaunėliui - vieneri: gimtadienio proga paviešino naujas Louiso nuotraukas
Paskutinį kartą princo Louiso gerbėjai jį matė per Kalėdas, kuomet karališkoji šeima paviešino kalėdinį atviruką. Dabar, princo pirmojo gimtadienio proga, galime stebėti, kaip jis paaugo ir tapo neįtikėtinai panašus į savo brolį bei seserį.
Pramogos
Žvilgsnis į Kate Middleton kasdienybę: pasakė, kas jai sunkiausia būnant mama
Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton neslepia, kad būti mama nėra taip paprasta. Ji susiduria su tais pačiais sunkumais, kaip ir dauguma mamų. Jos teigimu, didžiausia problema – būdama mama ji jaučiasi vieniša, rašoma tinklalapyje babygaga.com.
Pramogos
M. Markle po gimdymo neseks K. Middleton pavyzdžiu ir nepozuos garsiai nuotraukai ant laiptų
Teigiama, kad netrukus gimdyti turėsianti Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle neseks savo vyro brolio žmonos Kate Middleton pavyzdžiu ir po gimdymo nepozuos fotografams ant ligoninės laiptų su naujagimiu rankose. Toks elgesys neatitinka jos feministinės pasaulėžiūros, skelbia Metro.co.uk.
Pramogos
Kaip ištekėti už savo išrinktojo: Middleton metodas
Kiekviena mergina susiranda savo princą, tačiau jis kaip kokia karališkosios šeimos atžala gali daug metų vilkinti vestuves. Kaip pasiekti, kad jis ryžtųsi pagaliau pasipiršti, galima pasimokyti iš Kate Middleton pavyzdžio.
Gyvenimas
Perpildytoje ligoninėje mirė pagalbos nesulaukęs vyras
Iš Jungtinės Karalystės ligoninės nutekėjęs elektroninis laiškas atskleidė, kad jos laukiamajame miręs vyras – įstaigos perpildymo pasekmė.
ŽYMA
KATE MIDDLETON