šeštadienis, spalio 24 d.
Pramogos
Sukčiai išviliojo įspūdingą sumą
Per pirmąjį šių metų pusmetį sukčiai iš Jungtinės Karalystės gyventojų išviliojo milžinišką sumą pinigų – žmones kartais apgauti nėra labai sunku.
Lietuva
Lietuvoje plinta naujas sukčiavimo būdas
Lietuvos bankas perspėja, jog Lietuvoje plinta naujas sukčiavimo būdas, prekiaujant rizikingomis finansinėmis priemonėmis.
Pramogos
Verslas Arabijos pusiasalyje baigėsi kalėjimu iki mirties
Turtingiausioje pasaulio šalyje veiklą pradėjęs britų verslininkas tikina susidūręs su nesąžiningais partneriais ir dėl to ilgam atsidūrė kalėjime, iš kurio nesitiki išeiti gyvas.
Pramogos
„Tesco“ sukčiavimo byla stringa
Iki rudens atidėtas svarstymas bylos, kurioje didžiausias Jungtinės Karalystės prekybos tinklas „Tesco“ kaltinamas buhalterinių duomenų klastojimu siekiant sau naudos.
Lietuva
Airijos lietuvį apgavo lėktuvo bilietų pardavėjas
Į Lietuvą lėktuvu sugrįžti planavęs Airijos lietuvis nutarė pasinaudoti paslaptingo bilietų pardavėjo paslaugomis, tačiau liko ir be pinigų, ir be bilieto į Tėvynę.
Aktualijos
Nėra nieko švento: pinigų siekė išgalvojęs artimųjų mirtį
Pasinaudojęs svetima nelaime – gaisru Londono daugiaaukštyje – vyras siekė gauti naudos pamelavęs, jog ugnis pražudė jo žmoną ir sūnų.
Lietuva
Iš „Google” ir „Facebook” 122 mln. pavogęs lietuvis savo kaltę neigia
Lietuvis Evaldas Rimašauskas, kaltinamas iš „Google” ir „Facebook” pavogęs daugiau nei 100 mln. dolerių, teisme kaltinimus stambiu sukčiavimu neigė.
Kauno izoliatoriuje – tos pačios administravimo ydos
Neseniai net kelių kontrolės institucijų purtytas ir Teisingumo ministerijos tikrintas Kauno tardymo izoliatorius (KTI) sulaukė naujų patikrinimų.
Aktualijos
Iš senolio HSBC banko darbuotojas pavogė šimtus tūkstančių
Nesąžiningas HSBC banko darbuotojas, kuris iš demencija sergančio senolio pavogė daugiau kaip 150 tūkst. svarų sterlingų, nuteistas laisvės atėmimo bausme.
Aktualijos
Buhaltere dirbusi lietuvė pavogė 122 tūkst. svarų sterlingų
Lietuvė buhalterė, kuri iš įmonės, kurioje dirbo, pavogė daugiau nei 122 tūkst. svarų sterlingų – nuteista. Tesimo metu paaiškėjo, kad pinigus 41-erių Diana Vyšniauskienė išleido atostogoms Dubajuje.
Aktualijos
Kaip apsisaugoti nuo agentų aferistų
Ilgesniam laikui atvykus į naują šalį dauguma pirmiausia bando pasirūpinti stogu virš galvos ir darbu. Susirasti tiek vieną, tiek kitą gali padėti draugai, giminės ar Anglijoje jau seniau įsikūrę artimieji. Tiems, kurie svetimame krašte bando pralaužti ledus ir įsikurti savo pastangomis, neretai tenka susidurti su agentūromis. Vienos siūlo darbą, kitos – būstą, trečios siūlosi palydėti į banką atidaryti sąskaitos.
Aktualijos
Sukčius bandė pasipelnyti iš Grenfell Tower gaisro – melavo praradęs šeimą
Vyras apkaltintas sukčiavimu po to, kai bandė pasipelnyti iš tragiško Grenfell Tower gaisro.
Aktualijos
Futbolo karaliui - kaltinimai milijonine afera
Ispanijos prokuratūra apkaltino Madrido „Real“ žvaigždę Cristiano Ronaldo didele afera. Su Portugalijos rinktine FIFA konfederacijų taurei besiruošiantis puolėjas kaltinamas 14,7 mln. eurų mokesčių nuslėpimu 2011–2014 metais.
Aktualijos
Prisidengdami Londono ataka aferistai renka pinigus „teroro aukoms padėti”
Praėjus kelioms dienoms po šeštadienio naktį pasaulį sukrėtusio teroristinio išpuolio ant London Bridge tilto bei Borough market turguje, aiškėja nelaimės mastas.
Pramogos
Už įkyrius skambučius kompanijai skirta šimtatūkstantinė bauda
Kompanija, atlikusi 100 mln. įkyrių skambučių Jungtinės Karalysės gyventojams, nubausta rekordine – 400 tūkst. svarų sterlingų bauda.
Lietuva
Lietuvis apmovė pasaulio didžiuosius – išviliojo milijonus
Spėjama, kad Lietuvos pilietis Evaldas Rimašauskas iš dviejų JAV tarptautinių kompanijų sukčiaujant išviliojęs 100 mln. dolerių (beveik 77,21 mln. £).
Aktualijos
Siekdamas gauti pašalpas vyras melavo apie 26 vaikų gimimą
Siekdamas gauti mokesčių kreditus, vaiko pašalpas ir motinystės dotacijas verslininkas iš Glazgo melagingai užregistravo 26 neva gimusius vaikus. Painaus plano metu sukčius iš valstybės išvyliojo 34 tūkst. svarų sterlingų.
Pramogos
Be jokios moralės: rėmėjus maustė apsimetęs vėžio auka
Siekdamas gauti vėžiu sergantiems asmenims skirtą paramą jaunas škotas apsimetė sergąs šia liga ir tokiu būdu gavo paramą, priklausančią šio likimo išbandymo kamuojamiems žmonėms.
Aktualijos
Sukčius pardavėjus apgavo kaip mažus vaikus
Lincolno mieste įvykdytas nusikaltimas visuomenę privertė susimąstyti – ar sukčius labai gudrus, ar parduotuvės darbuotojai labai žiopli.
Aktualijos
Britė verslininkė neteisėtai gavo £80 tūkst. pašalpų
Britė verslininkė Nicola Alcock melavo, kad yra vieniša motina ir prašė, kad valstybė jau suteiktų būsto bei vaikų priežiūros paramą. Per penkerius metus moteris neteisėtai gavo apie 80 tūkst. svarų sterlingų pašalpų.
ŽYMA
KAUNO IZOLIATORIUS