šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Verslas
Lietuvos paštas
Lietuvos paštas dėl Kauno ir Klaipėdos pašto rūmų likimo klaus gyventojų
Lietuvos paštas pradeda susitikimus su visuomene dėl to, kaip galėtų būti visuomenės reikmėms pritaikyti Kauno ir Klaipėdos centrinių paštų rūmai.
Gyvenimas
Elgesys, kuris mus daro nepakenčiamais
Marcas ir Angel Chernoffai – knygos „1000 Little Things Happy Successful People do Differently“ autoriai. Jie abu praleido daugiau nei dešimtmetį, padėdami žmonėms, kuriems reikėjo pagalbos grįžtant į gyvenimo vėžes.
Pramogos
Kas radikaliai pasikeis Meghan Markle gyvenime?
Amerikiečių aktorė Meghan markle 2018 metų gegužės mėnesį ištekės už Didžiosios Britanijos princo Hario ir taps karališkosios šeimos nare. Kartu su meile moteriai ateina ir atsakomybės, nemažai dalykų, kuriuos M. Markle buvo įpratusi daryti, teks pamiršti visiems laikams.
Pramogos
Prieš darydami pagalvokite: žmogaus veiksmų atoveiksmis jo gyvenime
Daugelis žmonių stebisi, kodėl jiems atsitinka vieni ar kiti nemalonūs ar malonūs dalykai. Štai žmogus gyvena ir staiga jam nutinka nelaimė. Jis stebisi, kodėl tai nutiko, lyg ir nieko blogo nepadarė. Pamėginkime išanalizuoti šį reiškinį.
Aktualijos
Londone - nauji įstatymai
Miesto valdžia nusprendė, kad Jungtinės Karalystės (JK) sostinei reikia naujo dokumento – civilinio kodekso, nustatančio miestiečių elgesio taisykles. Toks poreikis atsirado po tyrimo, kuris rodo, kad Londone padaugėjo nelaimingų, piktų ir agresyvių žmonių.
ŽYMA
KAUNO PAŠTAS