penktadienis, kovo 5 d.
Gyvenimas
Nepaprasto skonio apelsininė kava
Apelsinų sultys, kava ir prieskoniai - subtilaus skonio ir naudingas gėrimas. Tikrai verta paragauti! Ingredientai: 300 ml šviežiai spaustų apelsinų sulčių, 5 gvazdikėliai,
Gyvenimas
Kaip paveiktų kūną kavos atsisakymas?
Kad kava nepriskiriama prie sveikiausių gėrimų, žinome visi. Nepaisant to, dauguma žmonių nenori ar net nepajėgtų atsižadėti kavos gėrimo.
Gyvenimas
Kavos pyragas
Gardus pyragas su lengvu kavos prieskoniu ir traškančia trupinių plutele Reikės: 115 g minkšto sviesto, 115 g cukraus, 2 kiaušinių, 115 g miltų, 1 šaukštelio kepimo
Sveikata
Neskubėsite išmesti kavos tirščių, kai sužinosite, kokie jie naudingi
Dauguma mėgsta kavą. Vieni apsiriboja vienu aromatingo gėrimo puodeliu ryte, kiti per dieną išgeria daugiau. Ne visi žino, kad
Pramogos
Kodėl kartais išgėrus kavos jaučiamės blogai: žinodami kelis faktus, to išvengsite
Daug žmonių įpratę kasdien gerti kavą. Daugeliui iš jų kofeinas suteikia energijos, padeda susikaupti. Kofeinas – populiariausias stimuliantas pasaulyje, tačiau jis ne visus veikia vienodai, rašoma medicalnewstoday.com.
Pramogos
Didelė tikimybė, kad jūsų kavoje yra maltų tarakonų
Įspėjimas: perskaitę šį straipsnį galite nebenorėti pirkti maltos kavos.
Pramogos
Nelaukite akcijų: štai dar šeši būdai Anglijoje visada gauti kavos nemokamai
Atradienį „Express Costa” automatuose buvo dalinama nemokama kava - ja galėjo vaišintis visi ir be jokio limito, tad, žinoma, visose parduotuvėse, kur stovi „Express Costa” automatai, nusidriekė kilometrinės eilės, o darbuotojai vos spėjo „maitinti” aparatus kavos pupelėmis ir pienu.
Pramogos
Nepraleiskite progos: šiandien galite mėgautis nemokama kava visuose „Express Costa” automatuose!
Kompanija „Costa”, kad šiandien, visi kavos automatai „Express Costa” neims mokesčio - tai reiškia, kad visi užsinorėję galės paskanauti kavos ar karšto šokolado nemokamai.
Pramogos
7 dalykai, kurių nederėtų daryti ryte vos nubudus
Atrodo, kad visi aplink tokie produktyvūs, pozityvūs ir įkvepiantys, kad jiems neįmanoma prilygti, todėl kyla klausimas, ar verta apskritai stengtis. Pasirodo, kad tai, ką darome visų pirma nubudę ryte, atitinkama linkme nukreipia tolesnę mūsų dieną, o ilgainiui ir visą tolesnį gyvenimą.
Pramogos
„Costa” kava bus nemokama visuose „Express Costa” automatuose
Kompanija „Costa” paskelbė, kad kitą antradienį, spalio 1 dieną, visi kavos automatai „Express Costa” neims mokesčio - tai reiškia, kad visi užsinorėję galės paskanauti kavos ar karšto šokolado nemokamai.
Gyvenimas
Kava neturi tokios jau didelės neigiamos įtakos širdies sveikatai, kaip buvo manyta anksčiau
Kavos mylėtojai džiūgauja! Naujausi tyrimai atskleidė, kad šis kasdien kai kurių žmonių dideliais kiekiais vartojamas gėrimas nėra toks jau žalingas širdžiai, kaip buvo manoma ilgą laiką.
Verslas
K.A.V.A. 2019: augantys augančio miesto apdovanojimai
Prieš metus pirmą kartą iškiliausius Kauno verslus pasveikinęs ir pagerbęs renginys „Kauno augančio verslo apdovanojimai“ (K.A.V.A.) šiemet startuoja su nauja jėga: prie apdovanojimų jungiasi nauji partneriai, o miesto verslai galės varžytis dėl dar daugiau nominacijų – renginio organizatorius VšĮ „Kaunas IN“, kartu su renginio globėju Kauno miesto savivaldybė, žada dar daugiau dėmesio miestą kuriančiam bei garsinančiam verslui ir kviečia įvairių sričių Kauno verslo atstovus teikti paraiškas ir pretenduoti į garbingus K.A.V.A. 2019 apdovanojimus.
Anglijoje
Įdarbins benamius: centrinio Londono metro stotyse veiks kavinės, kuriose dirbs tik benamiai
Sarkastišku „Prašau centų” („Change Please!”) vardu pavadintos kavinukės netrukus atsidarys centrinio Londono metro stotyse. Viena Tokia kavinė jau veikia Clapham Common stotyje, jos sėkmingumas ir įkvėpė projekto sumanytojus plėsti šią veiklą.
Aktualijos
Agitacija peržengė ribas – viešai šaipomasi iš svetimšalių (foto)
Jungtinėje Karalystėje pastebėti didžiuliai vokiečius pašiepiantys plakatai, raginantys balsuoti už pasitraukimą iš Europos Sąjungos. Teigiama, kad toks agitacijos būdas peržengė visas ribas.
ŽYMA
KAVA