šeštadienis, spalio 31 d.
Komentarai
Komentarai
Kodėl Boratas nejuokingas
1999 metų vasario 22 dieną Jungtinėse Valstijose anekdotai apie lenkus pagaliau tapo nepriimtini. Žiniasklaidos magnatas Tedas Turneris paskelbė gilų atsiprašymą už įžeidžiamus rasistinius pareiškimus, o anksčiau išreiškė apgailestavimą, kad Lenkijos vyriausybė kritikuojama kaip nevisavertė. 
Vietovardžiai
KAZACHSTANAS
Svetimšalis gamtos rezervate
Liaudies pasakose atsispindinčios kazachų būdo savybės ir darbo kultūra – ne vieninteliai dalykai, svetimi europiečiui. Po 60 kilometrų per savaitę dviračiu Kazachstano apylinkėse numinantis buvęs Lietuvos švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis Kotrynai Tamkutei pasakoja apie didžiausią įspūdį jam palikusius šalies aspektus.
Vietovardžiai
KAZACHSTANAS
Svetimšalis gamtos rezervate
Liaudies pasakose atsispindinčios kazachų būdo savybės ir darbo kultūra – ne vieninteliai dalykai, svetimi europiečiui. Po 60 kilometrų per savaitę dviračiu Kazachstano
Pasaulis
KAZACHSTANAS
Permainų Kazachstane nuojauta: kiek vietos bus palikta nepotizmui?
Kodėl iš įtakingo posto buvo patraukta kazachų „tautos tėvo“ vyriausioji dukra? Kazachstano prezidento Nursultano Nazarbajevo kadencija turėjo baigtis pavasarį, tačiau pasitraukti
Politika
KAZACHSTANAS
Permainų nuojauta
Kodėl iš įtakingo posto buvo patraukta kazachų „tautos tėvo“ vyriausioji dukra? Kazachstano prezidento Nursultano Nazarbajevo kadencija turėjo baigtis pavasarį, tačiau pasitraukti
Lietuva
Lietuva planuoja perlaidoti politinių kalinių palaikus Kazachstane
Lietuva planuoja šiemet perlaidoti Kazachstane, Karagandos srityje, Rudnyko kapinaitėse, palaidotų politinių kalinių palaikus. Lietuvos užsienio reikalų ministerijos teigimu, projektas suderintas su
Pasaulis
Kazachstanas
Mįslingos permainos: iš aukšto posto atleista kazachų „tautos tėvo“ dukra
Buvusio Kazachstano prezidento Nursultano Nazarbajevo vyresnioji dukra Dariga  Nazarbajeva buvo atleista iš parlamento aukštųjų rūmų pirmininkės pareigų, šeštadienį pranešė prezidento
Pasaulis
Kalėjime su 730 nuteistųjų bausmę atlieka ir meška
Viename Kazachstano kalėjime, kartu su kitais 730 nuteistųjų, bausmę atlieka ir rudoji meška, rašo Mirror.co.uk.
Pasaulis
Astana išnyksta iš žemėlapių: Kazachstano sostine nuo šiol bus Nursultanas
Kazachstano parlamentas pritarė siūlymui pervadinti šalies sostinę Astaną Nursultanu, antradienį netikėtai iš posto pasitraukusio prezidento Nursultano Nazarbajevo garbei.
Anglijoje
Tautiška giesmė JK skambėjo labai garsiai (nuotraukos, vaizdo įrašai)
Tūkstančiai Jungtinės Karalystės lietuvių penktadienį vakare prisijungė prie iniciatyvos vienu metu visame pasaulyje giedoti Tautišką giesmę.
Pramogos
Jungtinėje Karalystėje garsiai skambėjo Lietuvos tautiška giesmė (nuotraukos, vaizdo įrašas)
Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną Jungtinės Karalystės lietuviai noriai prisijungė prie tradicijos ir kartu su tautiečiais iš viso pasaulio vienu metu užtraukė tautišką giesmę.
Pramogos
Lietuvos Himno istorija: kūrinys, nugalėjęs daugybę konkurentų
Lietuvos himną giedame svarbiausiomis mūsų šaliai akimirkomis, su pasididžiavimu klausome jo po sėkmingų Lietuvos sportininkų pasirodymų, kylant šalies vėliavai. Turbūt daugelis galėtų įvardyti ir Himno autorių – Vincą Kudirką, tačiau ar žinote, kokį kelią V. Kudirkos sukurta „Tautiška giesmė“ nuėjo, kad taptų Himnu?
Pramogos
M.Mikutavičius atskleidė keisčiausias vietas, kur giedojo Lietuvos Himną
Artėjant liepos 6-ajai, kuomet visa tauta gieda „Tautišką giesmę“, vieno didžiausių koncertų šia proga Lietuvoje vedėjas atskleidė, ką jam reiškia Lietuvos Himnas. Koncertą vesiantis Marijonas Mikutavičius įsitikinęs, kad ši tradicija suartina žmones.
Aktualijos
Lietuvos generalinis konsulas Kazachstane pareigas prarado dėl vizų
Penktadienį pranešta, jog Lietuvos generalinis konsulas Almatoje Regimantas Jablonskas atšauktas iš pareigų. Užsienio reikalų ministerijos atstovė sako, kad suabejota jo darbo etika.
Verslas
Lietuvos paviljonui „Expo 2017“ – kliūtys
Aplinkos ministerija nerado tinkamo pasiūlymo Lietuvos stendui „Expo 2017“ parodoje Astanoje įrengti.
Lietuva
Tautinė giesmė Moksleivių dainų šventėje skambės per visą pasaulį
Liepos 6 – 8 d. Vilniuje vyksiančios VII Moksleivių dainų šventės „Mūsų vardas – Lietuva” akcentas – „Tautiškos giesmės” giedojimas liepos 6-ąją 21 val. visame pasaulyje. Šią akimirką transliuos Lietuvos TV, „LTV World” ir kiti televizijos kanalai bei radijo stotys.
Lietuva
Užsienio lietuviai kviečiami Liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“
Liepos 6-ąją dieną, lygiai 21 val. lietuviai visame pasaulyje vėl sustos kelioms minutėms, kad atiduotų pagarbą savo tėvynei.
ŽYMA
KAZACHSTANAS