antradienis, sausio 19 d.
Pramogos
Paaiškėjo, kuriame JK mieste gyvena laimingiausi žmonės
Nekilnojamojo turto tinklalapis „Rightmove“ atliko apklausą, kurioje dalyvavo 21 tūkst. žmonių, ir nustatė, kokiame JK mieste gyvenantys asmenys jaučiasi patys laimingiausi.
Aktualijos
Nusikalstamumas: vaikai vos neužmušė vyro
Savaitgalį pietryčių Anglijoje prie greito maisto restorano keli vaikai užpuolė vyrą ir smarkiai jį sumušė, aukos gyvybei gresia pavojus.
Pramogos
Paaiškėjo, kokį titulą gaus karališkoji pora po vestuvių
Princas Harry ir jo išrinktoji Meghan Markle iškart po vestuvių taps Sasekso grafystės kunigaikščiu ir kunigaikštiene.
Aktualijos
Automobilis rėžėsi į grupę pėsčiųjų
Liudininkai pasakojo, kad dėl neaiškių priežasčių vairuotojui žiede praradus automobilio valdymą jis tiesiog nestojęs rėžėsi į šaligatviu ėjusius žmones. Kai kurių asmenų būklė kritinė.
Aktualijos
Motina iš Essexo kaltinama 7 mėn. kūdikio nužudymu
Motina, kuri gyveno Essexe, penktadienį stos prieš teismą, kuriame bus kaltinama dėl septynių mėnesių kūdikio mirties ir nepriežiūros.
IT ir transportas
Kiekvienam – po dvynį
Skaitmeninės daiktų, įrenginių, gamyklų ar net žmonių kopijos tampa neatsiejamomis ketvirtosios pramonės revoliucijos palydovėmis
Pramogos
Parodė biurokratams, kaip reikia dirbti
Essexo grafystės tarybos narys biurokratams parodė, kad problemas spręsti reikia ne kalbomis, o darbais. Valdininkams ginčijantis, kas atsakingas už gatvės apšvietimo lempų atnaujinimą, politikas ėmė ir jas pakeitė pats.
Aktualijos
Perspėja policija: saugokitės keliuose paliktų kliūčių
Policija išplatino pranešimą, kuriame vairuotojai perspėjami būti itin atsargūs Essex’o keliuose. Pasak pareigūnų, judriuose keliuose specialiai paliekami betono blokeliai, medžio gabalai ar spygliuota viela.
Aktualijos
Du drąsūs britai išgelbėjo purve skęstantį žveją
Šeštadienio popietę Essexo pakrantėje įvyko neįprasta gelbėjimo operacija. Dumble įklimpusiam 63-ejų žvejui į pagalbą atskubėję netoliese dirbę Aaronas Simpsonas ir Danas Ansellis plikomis rankomis traukė įklimpusį vyrą, - pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.
ŽYMA
KAZIMIERAS JUZĖNAS