antradienis, spalio 27 d.
Verslas
Pandemijos padariniai
Gera žinia aviacijai: 73 proc. keleivių Europoje artimiausią pusmetį planuoja vėl skristi
Vienos didžiausių pasaulyje skaitmeninės skrydžių informacijos teikimo bendrovių OAG atlikta keleivių apklausa parodė, kad 73 proc. Europos gyventojų per artimiausią pusmetį planuoja skristi. Daugiausia skraidyti nusiteikę jaunesni – Y ir Z kartų – gyventojai, kuriems šiuo metu – vidutiniškai iki 40 metų.
Lietuva
Lietuvos oro uostuose daugėja keleivių, bet optimizmą temdo koronavirusas
Dėl koronaviruso pavasarį apribojus oro susisiekimą, Lietuvos oro uostams po kelių mėnesių pertraukos liepą atnaujinus apie 70 skrydžių krypčių, stebimos
Verslas
Keleivių teisės
ES pradės teisines procedūras Lietuvai ir dar 9 valstybėms dėl pažeidžiamų keleivių teisių
Ketvirtadienį EK pranešė, kad ji pradeda pažeidimo procedūrą prieš 10 ES valstybių narių, kurios pažeidžia įvestas Bendrijos keleivių teises. Dėl tos pačios priežasties teisinės procedūros Graikijai ir Italijai pradedamos jau antrą kartą, praneša portalas „Euractiv“.
Aviacija
Keleivių komfortas
Būk gerutis, neauk didutis
Skrydžių bendrovės į lėktuvų salonus stengiasi pasodinti kuo daugiau keleivių. Ateityje geriau nebus. Dažnai skraidant iš Vilniaus nieko keista lėktuve sutikti
Pasaulis
Vokietijoje apalpus tramvajaus vairuotojui transporto priemonę sustabdė keleiviai
Vokietijoje vieno tramvajaus keleiviai, netikėtai apalpus vairuotojui, įsiveržė į jo kabiną ir sustabdė dideliu greičiu lėkusią transporto priemonę, pranešė policija.
Aktualijos
Po naktį įvykusių gedimų vėluoja traukiniai
Šalia vienos labiausiai užimtos Londono traukinių stoties atsiradus gedimams ir sutrikus elektros tiekimui laidais, keleiviai įspėjami dėl vėluojančių traukinių.
Gyvenimas
Odontologas brangiai sumokėjo už nemokšiškumą
Už nekokybiškai suteiktas paslaugas, dėl kurių žmogus patyrė skausmus ir kitus nepatogumus, vienas Jungtinės Karalystės odontologas sumokėjo beveik 40 tūkst. svarų sterlingų kompensaciją.
Aktualijos
Jauni britai imigrantą užmušė norėdami pasilinksminti
Nuosprendį už žiaurų žmogaus nužudymą išgirdo du jauni Jungtinės Karalystės gyventojai, kurie su savo auka – benamiu imigrantu – susidorojo norėdami pramogauti ir dėl to visą likusį gyvenimą turėtų praleisti už grotų.
Aktualijos
Bedarbis britas užsipuolė imigrantus: „Jie atima iš mūsų darbus“
Pietryčių Anglijoje prieš teismą stojo vyras, traukinių stotyje viešai iškeikęs atvykėlius iš Rytų Europos ir liepęs jiems dingti ten, iš kur atvykę. Jis imigrantus kaltino dėl to, kad yra bedarbis, tačiau vėliau pripažino, kad darbo negauna dėl žinių trūkumo ir pomėgio svaigintis.
ŽYMA
KELEIVIAI