šeštadienis, sausio 16 d.
Aktualijos
Infrastuktūra
Susisiekimo ministerija kelių projektams perskirstė dar 9 mln. eurų
Susisiekimo ministerija kelių, dviračių bei pėsčiųjų takų projektams perskirstė dar apie 9 mln. eurų iš 150 mln. eurų paketo, numatyto investuoti į kelius mažinant koronaviruso pasekmes ekonomikai. 
Aktualijos
Susisiekimo ministerija
LAKD: J. Narkevičius 1 mln. eurų Trakų, Šalčininkų keliams skyrė apeidamas taisykles
Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius praėjusią savaitę paskyręs dar beveik 16 mln. eurų Automobilių kelių direkcijos valdomiems valstybinės reikšmės keliams remontuoti ir asfaltuoti, beveik 1 mln. eurų atseikėjo trims Trakų ir Šalčininkų rajonų projektams, kurių nebuvo direkcijos paraiškoje. 
Aktualijos
Susisiekimo ministerija
J. Narkevičius Trakų rajono keliams skyrė dar 600 tūkst. eurų
Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius Trakų rajono keliams  skyrė dar beveik 600 tūkst. eurų.
Finansai ir investavimas
Pagalba verslui
Verslo NT nuomai padengti – 100 mln. eurų, keliams – 150 mln. eurų
Vyriausybė trečiadienį iš pasiskolintų lėšų paskirstė apie 271,5 mln. eurų. Iš jų 100 mln. eurų skirta verslo nekilnojamojo turto nuomos kaštams padengti, dar 150 mln. eurų – valstybinės ir vietinės reikšmės keliams.
Aktualijos
Keliai
Keliams asfaltuoti paskirstyta 20 mln. eurų
Susisiekimo ministras paskirstė 20 mln. eurų keliams bei žvyrkeliams asfaltuoti. Už juos bus suremontuota apie 250 vietinės reikšmės kelių ir
Verslas
Keliai
Vyriausybė kelininkams paskirtys daugiau nei 20 mln. eurų
Vyriausybė šiandien spręs dėl Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų rezervo paskirstymo.  Programos rezervo lėšos siekia 21,4 mln. eurų, iš kurių 7,1 mln. eurų yra įšaldytos lėšos.
IT ir transportas
Lietuvos keliai
Kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas: įšaldant lėšas keliams, teks pamiršti „Via Balticą“ ir kitus projektus
Valdžios sprendimas įšaldyti reikšmingą dalį Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų – jas nukreipti socialinėms išmokoms, turės neigiamos įtakos šalies kelių tinklų plėtrai, teigia Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas.
Pasaulis
Mirtys keliuose: kuriose ES šalyse yra pavojingiausia?
Rytų Europos valstybėse mirtys keliuose nusineša didžiausią santykinį skaičių žmonių visoje ES, nors bendras žuvusiųjų skaičius bendrijoje per pastaruosius 2 dešimtmečius sumažėjo perpus, praneša portalas Euronews.
Aktualijos
Karštis JK kelius tirpdo lyg šokoladą: į gatves išriedėjo kelių barstymo technika
Jungtinėje Karalystėje pastarosiomis dienomis tapo taip karšta, kad pradėjo tirpti net keliai, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Už saugos diržo nesegėjimą vairuotojams gresia baudos taškai
Transporto priemonių vairuotojai, kelių policininkų už vairo pagauto be saugos diržų, už nesirūpinimą savo gyvybe gali sulaukti baudos taškų, praneša Bbc.com.
Aktualijos
Perspėjimas vairuotojams: per šventes kelionė gali trukti tris kartus ilgiau
Gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas – ruošiatės sutikti su artimaisiais ir draugais? Tada reikėtų iš anksto nusiteikti ilgesnei nei įprastai kelionei. Nenuostabu, kad per Velykas keliuose padaugės automobilių, dėl to gali susidaryti kamščiai. Jei nenorite ilgam įstrigti kelyje, kelionę reikėtų susiplanuoti iš anksto.
Aktualijos
Pinigai į balą: už praeivių aptaškymą - £5,000 bauda
Blogos naujienos taip pramogaujantiems kelių ereliams.
Lietuva
Atvira tolimųjų reisų vairuotojo išpažintis: paralyžiuojančios dujos, įpykusios žmonos ir banditai su automatais
Su Nerijumi prieš pat jo kelionę į Škotiją susitinkame jo namuose Vilniuje. Čia mus pasitinka jo žmona Onutė su dvejų ir aštuonerių metų berniukais, kurie nuo mūsų neatsitraukia nė minutėlei. Vaikai džiaugiasi kiekviena akimirka su tėčiu, mat žino, kad rytoj jis vėl išvažiuos. Taip Nerijus dirba jau dvylika metų: tris savaites būna su šeima, o šešioms išvyksta į Didžiąją Britaniją arba Vokietiją.
Aktualijos
Anglijos savivaldybės įspėja: išnyks tūkstančiai autobusų maršrutų
Tūkstančiai autobusų maršrutų Anglijoje gali išnykti, nes savivaldybės nebeišgali už juos susimokėti. Jos kaltina £652 milijonų skylę paliktą nemokamų kelionių autobusu projekto, kurią užkamšyti teko vietinėms valdžios įstaigoms.
The Economist
Kelininkai bando iš perdirbto plastiko gaminti tvirtesnius paviršius
Atliekos gali būti panaudojamos ir keliams tiesti.
Pramogos
Londone praūžė audringas vakarėlis su legendiniais atlikėjais
Londone praūžė legendinės muzikos vakarėlis „90’s Fest London Vol. 2“. O2 arenoje pasirodė pasaulį praeityje užkariavusios ir iki šiol milijonus gerbėjų turinčias muzikos žvaigždės „2 Unlimited“, „Haddaway“, „Masterboy“ ir „Maxx“.
Pramogos
Anglijoje dirbanti prodiuserė Klaudia Keziah „Lietuvos balse“
Šį sekmadienį „Lietuvos balsas“ pradeda „dvikovų“ etapą – mokytojų dalyviai scenoje dainuos kartu. Vienu daugiausiai ovacijų sulaukusiu vakaro pasirodymu taps prodiuserės ir atlikėjos iš Anglijos Klaudios Keziah ir Beatričės Jevdokimovaitės duetas. Merginos iš naujo prikels seniai girdėtą Atlantos kūrinį „Mergaitės nori mylėt“.
Pramogos
Paaiškėjo, kas dalyvaus 2019-ųjų „Eurovizijoje“
2019-ųjų „Eurovizijoje“ dalyvaus atstovai iš 42 šalių, tarp jų – ir Lietuvos bei Jungtinės Karalystės. Apie tai šiandien pranešė renginio organizatorė Europos transliuotojų sąjunga.
Pramogos
Ar dar pamenate „Gangnam Style“? Pasaulis jau eina iš proto dėl naujo hito
„Skibidi“ gali būti ne taip lengvai ištariamas žodis, tačiau ypač sparčiai plintantis Rusijos grupės „Little Big“ hitas neabejotinai privers šokti. Internete lyg virusas sklindantis kūrinys gali atkartoti reperio Psy hito „Gangnam Style“ fenomeną, kuris tapo muzikos istorijos dalimi ir akimirksniu užkariavo pasaulį.
Pramogos
M. Kavaliauskas su žmona leidosi į neįprastą kelionę
Martyno Kavaliausko gyvenime tikras darbų įkarštis – pagrindinis vaidmuo naujajame miuzikle Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, naujas, ambicingas koncertinis turas, repeticijos ir kūrybiniai darbai neleidžia atsikvėpti, todėl šių metų Liepos pabaigoje savo ilgametę mylimąją Rusnę vedęs Martynas tik spalio viduryje rado laiko išvykti į savo povestuvinę kelionę. Nors nauja šeima sako nesureikšminusi ir šios kelionės iš pradžių net nevadinusi savo medaus mėnesiu, dabar yra labai laimingi, kad viskas susiklostė būtent taip.
ŽYMA
KELIAI