antradienis, rugsėjo 22 d.
Pasaulis
Įsėsti į lėktuvą leido tik privertę pasidaryti nėštumo testą
Oro linijų bendrovė atsiprašė už tai, kad privertė keleivę atlikti nėštumo testą, jog leistų jai skristi iš Honkongo į Jungtinėms Amerikos Valstijoms priklausančią teritoriją Ramiojo vandenyno regione.
Gyvenimas
Keleivių saugumo patikra oro uoste: kaip ją įveikti per keletą minučių?
Atvykus į oro uostą ne vienam keliautojui sukirba klausimas – kaip kuo greičiau ir be vargo praeiti keleivių saugumo patikrą? Aviacijos ekspertai teigia, kad ji tetruks vos kelias minutes, jei kai kuriuos darbus padarysite dar būdami namuose ir prisiminsite, kokių daiktų į bagažą dėti negalima.
Gyvenimas
6 dažniausios keliaujančiųjų lėktuvais klaidos ir patarimai, kaip jų išvengti
Jei paprašytume pakelti ranką tų, kurie bent kartą patyrė nuotykių, susijusių su kelionėmis lėktuvu, neabejotinai minioje išnirtų daugybė delnų. Tačiau aviacijos ekspertai pažymi, kad daugumai nesklandumų, kurie gali apkartinti pakilią kelionės nuotaiką dar net neįsėdus į lėktuvą, oro uoste tikrai galima užkirsti kelią – jiems tereikia iš anksto pasiruošti. Ekspertai dalijasi 6 dažniausiomis keliaujančiųjų lėktuvais klaidomis ir pataria, kaip jų išvengti.
Gyvenimas
Kelionių kosmetinė: kokias priemones būtina turėti?
Rugpjūtis – tai kone populiariausias atostogų ir kelionių mėnuo, tačiau su išvykomis atkeliauja ir galvos skausmas: kokia kosmetika būtiniausia kelionėje? Visi šimtus kartų girdėjome, kad svarbiausias vasaros kompanionas – tai apsauginis kremas nuo saulės, tačiau atostogų metu odą reikia ne tik apsaugoti, bet ir tinkamai maitinti bei drėkinti. Amerikiečių kosmetikos „Artistry“ specialistas Andrzejus Sawicki dalijasi patarimais, kaip išvengti daiktų pakavimo streso ir kokius būtiniausius kosmetikos produktus vertėtų pasiimti į kelionę.
Pramogos
Škotijoje prieš skrydį sulaikyti du galimai apsvaigę „United Airlines“ pilotai
Škotijoje sekmadienį buvo sulaikyti du pilotai, kaip įtariama, apsvaigę nuo alkoholio ar narkotikų prieš numatytą skrydį į Naująjį Džersį, informavo policija.
Pasaulis
Siaubinga kelionė: skrydžio metu užmigusi moteris pabudo užrakintame lėktuve apsupta aklinos tamsos
Užmiegi skrydžio metu, o pabundi užrakintame orlaivyje aklinoje tamsoje. Būtent taip nutiko vienai moteriai, kuri skrido „Air Canada“ reisu. Kaip rašo „Independent“, moteris tikina skrydžio metu užmigusi ir buvusi palikta užrakinta lėktuve.
Aktualijos
Moteris padūrė savo vaikiną, nes šis bandė jai sukliudyti pasiimti „per daug” drabužių į kelionę
Lesley Bradbury padūrė Gary Moore, kai pastebėjo, kad šis ištraukė kelis daiktus, kuriuos ji susidėjo į mašiną.
Pramogos
„Ryanair“ skrydyje – alų geriantys britai
Grupė nuo alkoholio apsvaigusių britų buvo įamžinti geriantys alų oro linijų „Ryanair“ lėktuve. Kaip teigiama, tai daryti juos skatino ir pati skrydžio palydovė.
Aktualijos
Prieš pat pakilimą lėktuve mirė moteris
Maljorkos Palma oro uoste prieš pat oro linijų „Ryanair“ skrydžio pradžią, lėktuve, keliaujančiame į Edinburgą, mirė britė, praneša Metro.co.uk.
Vietovardžiai
Dvi paros smėlio
48 valandų per maža padaryti išvadoms apie Jordanijos beduinų gyvenimą. Bet, kaip įsitikina Viktorija Vitkauskaitė, tiek visiškai pakanka įsimylėti dykumai ir įgristi vietinių muzikai.
Pramogos
Dėl nepadoria laikytos aprangos merginos vos neišvarė iš lėktuvo
21-erių merginai, keliaujančiai iš Birminghamo į Tenerifę, buvo liepta prisidengti kūną „padoresniais“ drabužiais arba ji bus išvaryta iš lėktuvo.
Gyvenimas
Kas vyksta lėktuvui patekus į Lietuvos oro erdvę?
Atvykę į oro uostą registruojame bagažą, atliekame saugumo patikros procedūras ir patogiai įsitaisę lėktuvo kėdėje imame mėgautis kelione. Tuo metu procesas, kad lėktuvas laiku ir saugiai atsirastų jūsų galutiniame kelionės taške, dar tik prasideda. Keleiviui dažnai nematomas, bet svarbias funkcijas atliekanti valstybės įmonė „Oro navigacija“ atskleidžia, kad vienas svarbiausių sėkmingo skrydžio garantų – tai darnus pilotų, skrydžių vadovų darbas ir tiksliai, tarsi šveicariškas laikrodis veikianti įranga.
Lietuva
Po incidento oro uoste – skandalingas teisėjo nutarimas: pareigūnės peržengė visas ribas
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste dirbantys muitinės pareigūnai gali specialiai provokuoti į šalį atskridusius keleivius nusižengti Lietuvos įstatymams. Tokią prielaidą padaręs Vilniaus apygardos teismo teisėjas teigia, kad muitininkų elgesys niekaip negali būti pateisinamas, o nusižengti provokuojami keleiviai neturėtų būti baudžiami vien dėl to, kad pareigūnai tinkamai neatlieka savo pareigų.
Gyvenimas
Nestandartinį „WizzAir“ bagažą įsigijusiai grupei lietuvių – nemalonus siurprizas: oro uoste liepė sumokėti dar 5000 eurų
Grupei lietuvių skrydis su pigių skrydžių bendrove „WizzAir“ kainavo daugiau nei buvo planuota. Slidinėti į Barseloną vykę keleiviai apmokėjo sportinį bagažą, kuriame vežėsi sportinį inventorių. Iš Vilniaus sėkmingai į Ispanijos miestą nuskridusiems lietuviams nuotaiką sugadino kelionė namo, kuomet paaiškėjo, kad visa kompanija už bagažą turės sumokėti 5000 Eur.
Aktualijos
Lėktuve šeimai nebuvo vietų: 2 valandas turėjo sėdėti ant žemės
Vyras, žmona ir jų dukrą kelionės lėktuvu metu turėjo sėdėti ant žemės, nes oro linijų bendrovė jiems pardavė neegzistuojančius bilietus.
Aktualijos
„Wizz Air“ skelbia 24 valandų išpardavimą
„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje, skelbia žiemos išpardavimą ir siūlo 20 proc.* pigesnius šiandien užsakytus skrydžius. Vietas skrydžiui galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Pasiūlymas galioja iki kovo mėnesio pabaigos.
Aktualijos
Teroristams suteiks galimybę gauti ir darbą, ir socialinį būstą
Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenantiems įtariamiesiems, kurie yra susiję su terorizmu, Vyriausybė planuoja suteikti antrą šansą.
Aktualijos
Užkardytas teroro aktas galėjęs nusinešti šimtus gyvybių
Australų grupei, įtariamai planavus susprogdinti bombą oro bendrovės „Etihad Airways“ lėktuve, ir planavus dar vieną išpuolį naudojant nuodingas dujas, vadovavo vienas svarbus džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) vadeiva, penktadienį pranešė policija.
Aktualijos
Ieškoma būdų, kaip minioje atpažinti teoristus
Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė programą, kurios tikslas – rasti būdą, kaip atpažinti teroristus minioje. Ieškoma technologijos, padėsiančios apsaugoti žmones nuo galimų ginkluotų išpuolių ar sprogdintojų.
Aktualijos
Sužinokite, kaip apsisaugoti per teroro išpuolį
Įsibėgėjus atostogų sezonui, žmonės įspėjami apie galimas teroro grėsmes. Jungtinės Karalystės saugumo tarnybos ragina turistus sužinoti, kaip elgtis teoristinio išpuolio metu. Jį būtina pažiūrėti ir norintiems sužinoti, kaip elgtis atvykus policijai ir nepatekti į jų taikiklį.
ŽYMA
KELIONĖ