penktadienis, spalio 23 d.
Pramogos
Plastikos chirurgo paskelbtas įrašas apie K. Middleton sukėlė skandalą: apie karališkuosius asmenis atvirauti nevalia
2018 m. sausio mėnesį June Kenton, ilgametė karalienės liemenėlių siuvėja, išmoko sunkią pamoką, kad karališkajai šeimai paslaugas reikia teikti diskretiškai ir apie tai niekam neatvirauti, praneša vanityfair.com. Kai ji išleido memuarus, žavingai pavadintus „Audra D dydžio liemenėlės kaušelyje“ („Storm in a D-Cup“), kuriuose nurodė keletą detalių apie karalienės krūtinę, Bakingamo rūmai panaikino jos karališkąjį įgaliojimą, pažymėjimą, kuriame nurodoma, kad asmuo tiekia produktus ar paslaugas karališkajai šeimai ir gali naudoti šeimos narių vardus savo reklamai.
Aktualijos
Princas Williamas ir K.Middleton laukia trečios atžalos
Kelias savaites sklandę gandai patvirtinti – praėjus penkioms dienoms po 20-ųjų princesės Dianos žūties metinių minėjimo, Kensingtono rūmai šiandien paskelbė, kad vienas jos sūnų – Didžiosios Britanijos princas Williamas ir jo žmona Kate turės trečią vaiką.
Anglijoje
JK rinką gali užtvindyti nuodingo pieno upės
Baiminamasi, kad po skyrybų su Europos Sąjunga į Jungtinę Karalystę plūstels maistas, kuriame aptinkama daug daugiau vėžį sukeliančių toksinų.
Lietuva
Prasidėjo trijų dienų prekybininkų boikotas
Antradienį Lietuvoje prasidėjo trijų dienų prekybininkų boikotas. Pasipiktinę pakilusiomis kainomis, aktyvūs lietuviai pakvietė bendraminčius jungtis prie socialinės iniciatyvos – tris dienas nieko nepirkti didiesiems mažmeninės prekybos tinklams priklausančiuose centruose.
Pramogos
Tuščios pieno lentynos „Morrisons” prekybos centruose
„Morrisons“ prekybos centrų pieno skyrių lentynos ištuštėjo po to, kai grupė įpykusių ūkininkų sukėlė protestą prieš žemas pieno supirkimo kainas. Žemomis kainomis pasipiktinę ūkininkai ne tik išpirko visa pieną, bet ir nepatingėjo į protestą prie prekybos centro atsivesti žalmargę.
ŽYMA
KENSINGTONO RŪMAI