trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pasaulis
Nuslėpti bandyta tiesa apie Michaelio Schumacherio gyvenimą po kraupios nelaimės
Slaptas Michaelio Schumacherio pasaulis: prabėgus penkeriems metams po „Formulės-1“ lenktynininko gyvenimą pakeitusios nelaimės, jis nėra prikaustytas prie lovos, tačiau jam reikalinga daugiau nei 55 tūkstančius eurų per savaitę kainuojanti priežiūra, skelbia dailymail.co.uk.
The Economist
Didžiausios pasaulinės įmonės traukiasi
Reikšmingiausia pastarųjų trijų dešimtmečių verslo idėja susidūrė su rimtomis bėdomis
Gyvenimas
Svarbiausios M. Shumacherio lenktynės tęsiasi
Legendinis „F-1“ lenktynininkas Michaelis Shumacheris tebėra stabilios, bet vis dar kritinės būklės dirbtinai medikų sukeltoje komoje. Artimieji ir gerbėjai visame pasaulyje kiekvieną dieną laukia gerų žinių iš Grenoblio (Prancūzija) ligoninės, tačiau gydytojai kol kas santūriai tyli.
Aktualijos
M. Webberis palieka F-1 trasą
Šis F-1 sezonas „Red Bull“ pilotui Markui Webberiui paskutinis. Sportininkas prasitarė, jog nusprendė trauktis iš lenktynių trasos, nes jau nebejaučia tokio azarto kaip anksčiau, be to, jam trūksta motyvacijos.
Aktualijos
Naujienos iš „Ferrari“ stovyklos
Šią savaitę pasiekė naujienos ir iš dar vienos „F-1“ komandos stovyklos. „Ferrari“ ekipa atsisakė Felipe Massa‘os paslaugų. Ši žinia pagaliau patvirtinta oficialiai, o gandai sklandė jau kurį laiką. Manoma, kad realiausias kandidatas užimti F. Massa vietą yra suomis Kimmi Raikkonenas. Tai jau patvirtino BBC, tačiau kol kas oficialių pranešimų iš komandos dar laukiama.
Aktualijos
„Red Bull“ pasirinkimas: jaunas vietoj patyrusio
„Red Bull“ komandą sezonui pasibaigus paliks Markas Webberis, o jo vieta tikrai tuščia neliks. Pamaina – Danielis Ricciardo, kuris šį sezoną atstovavo „Toro Rosso“ ekipai. Šis oficialus pranešimas nutraukė ilgą laiką viešumoje sklandžiusias spėliones, kas užims M. Webberio vietą.
Aktualijos
Kanados F-1 lenktynės paženklintos mirtimi
Kanados „Formulės -1“ etapas baigėsi skaudžia nelaime. Tarptautinė automobilių federacija (FIA) patvirtino, jog Kanados GP metu po patirtų sunkių traumų mirė trasoje dirbęs maršalas, skelbiama portale „F-1“.
Aktualijos
Monake lenktynės nebuvo lengvos
Nors Monako lenktynės vyko su pertraukomis, buvo kupinos įtampos, tačiau „Mercedes“ pilotas Nicas Rosbergas sugebėjo susikaupti ir, dominavęs visas lenktynes, džiaugėsi pergale.
Aktualijos
„McLaren“ svajoja sugrįžti į nugalėtojų gretas
„McLaren“ ekipai šis sezonas nėra sėkmingas, tačiau tiek lenktynininkai, tiek vadovai tikisi, kad jiems pavyks sugrįžti ant nugalėtojų pakylos. Praėjusiais metais „McLaren“ buvo tarp lyderių, o šiemet teturi 23 taškus.
Aktualijos
L. Hamiltonas nugalėtoju mato ne save
„Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas pareiškė, kad šiemet F-1 nugalėtoju taps Kinijoje triumfavęs Fernandas Alonso. Britas įsitikinęs, kad greitą automobilį pilotuojantį ispaną šiemet įveikti bus itin sunku, pranešė portalas „F-1“.
Aktualijos
Lyderių komandoje – gandai apie skyrybas
Vidinių nesutarimų varginamos „Formulės-1“ „Red Bull“ komandos savininkas Dietrichas Mateschitzas pareiškė, kad Kimi Raikkonenas yra vienas iš kandidatų, galinčių kitais metais komandoje pakeisti Marką Webberį.
Aktualijos
Etapas Malaizijoje baigėsi S. Vettelio atsiprašymu
„Formulės 1“ etapas Malaizijoje buvo išties karštas. Jam pasibaigus ant nugalėtojų pakylos pakilęs „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis bandė šypsotis ir džiaugtis, tačiau jo pergalę temdė negarbingas elgesys.
Aktualijos
L. Hamiltonas šiemet stebuklų nesitiki
„Mercedes“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas teigia, kad stebuklų šiemet nesitiki, tačiau gerbėjai ir ekspertai tikina, kad jis ir naujajame F-1 sezone bus tas sportininkas, kuris kovos dėl prizinių vietų.
Aktualijos
„F-1“ komandos ruošiasi naujam sezonui
„Lotus“ komanda – pirmoji šiais metais „Formulės-1“ čempionato ekipa, pristačiusię naują bolidą, skirtą šiam sezonui. Naujasis kūrinys gavo E21 vardą ir buvo pademonstruotas per oficialią ceremoniją D. Britanijoje. Naujuoju bolidu važiuos Kimis Raikkonenas.
Aktualijos
„Froce India“ pristatys naują bolidą
„Force India“ naują bolidą pristatys kitų metų vasario pirmąją. Tai pirmoji F-1 komanda, kuri nurodė, kada įvyks pristatymas.
Aktualijos
„Mercedes“ turi naują pilotą
Lewisas Hamiltonas atsisveikino su „McLaren“ komanda ir nuo kitų metų atstovaus „Mercedes“ ekipai, pranešė portalas „F-1“. „McLaren“garsus lenktynininkas atstovavo šešerius metus. L. Hamiltonas prisipažino, kad priimti tokį sprendimą ir pereiti į kitą komandą buvo labai sunku.
Aktualijos
Malaizijoje planuojama nauja lenktynių trasa
Malaizija traukia „Formulės-1“ sporto gerbėjus ir milijonierius. Štai milijardierius iš Singapūro Peteris Limas prasitarė norintis Malaizijoje pastatyti dar vieną, visus FIA reikalavimus atitinkančią lenktynių trasą, pranešė portalas „F-1“.
Aktualijos
Ostine sekėsi L. Hamiltonui
„McLaren“ ekipos vadovas Martinas Whitmarshas įsitikinęs, jog komanda šiemet galėjo laimėti čempionatą, tačiau to nepadarė dėl įvairių problemų, su kuriomis susidūrė šį sezoną, pranešė portalas „F-1“. Ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas turėjo puikią progą iškovoti pergales Singapūre ir Abu Dabyje vykusiose F-1 lenktynėse, tačiau koją britui pakišo automobilio gedimai.
Aktualijos
F-1 pilotai laukia starto JAV trasoje
„McLaren“ lenktynininkai su nekantrumu laukia naujoje Ostino trasoje vyksiančio JAV GP, o šios ekipos pilotas Jensonas Buttonas savo „Twitter“ paskyroje šią trasą pavadino epine, pranešė portalas „F-1.lt“.
ŽYMA
KENTUCKY FRIED CHICKEN