sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Aktualijos
Studijavusiems JK teks gerokai papurtyti kišenes
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Mykolas Majauskas kreipėsi į finansų ministrą Vilių Šapoką ir švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę dėl mokesčių reformos padarinių Jungtinėje Karalystėje studijuojantiems lietuviams.
Aktualijos
Kinija ieško vietos antrai užsienio karinei bazei – Vanuatu pasiūlymo atsisakė
Vanuatu antradienį pareiškė neturinti planų leisti savo teritorijoje įkurti Kinijos karinę bazę, pasirodžius pranešimui, kad Pekinas stumia tokį pasiūlymą, keliantį nerimą Australijai ir Naujajai Zelandijai.
Lietuva
Prastas įvertinimas: Lietuva stovi vietoje
Lietuvos pastangos reformuoti stagnuojančias sritis įvertintos itin kukliai. Europos Komisija (EK) pateiktoje ataskaitoje rašo, kad šalis padarė tik ribotą pažangą reformuodama mokesčių ir pensijų sistemas bei spręsdama kvalifikuotos darbo jėgos trūkumą, nesmarkiai pasistūmėjo gerindama ir sveikatos apsaugą.
Aktualijos
Gyventojų laukia socialinio būsto reformos
Jungtinės Karalystės (JK) valdančioji konservatorių partija palaipsniui keičia taisykles dėl socialinio būsto. Kaip teigė Independent.co.uk., pagal naują įstatymo projektą, planuojama nebesuteikti socialinio būsto visam gyvenimui.
ŽYMA
KINIJOS KARINĖ BAZĖ