trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
Aktorė S. Vievesė prisiminė skaudų susitikimą su ją palikusiu tėčiu: būčiau tave auginęs, būčiau normalų žmogų užauginęs
LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė Skaistė Vievesė šiuo metu gyvena pirmaisiais motinystės džiaugsmais, ant rankų sūpuoja pirmagimį sūnelį Vėją.
Pramogos
Vienuolės ir signataro žmonos knygoje – šmeižtas apie žinomus Lietuvos romus? Pasipiktino ir Radži
Panevėžietė verslininkė Rasma Pažemeckaitė – romė. Moteris kasdien nuo pat vaikystės susiduria su žeminimu, patyčiomis ir diskriminacija. „Buvau labai stipriai sumušta, taip sumušta, kad reikėjo daug ko mokytis iš naujo. Tai yra žiedeliai. Mokykloje buvau engiama, niekada nepamiršiu, kada į mano skaitinių knygą buvo įdėtas kiaušinis, ir aš išsitraukiu tą knygą prie lietuvių mokytojos, o ta masė visa tįsta, o man ašaros rieda“, – šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. KK2 laidoje per LNK televiziją skaudžius įvykius prisimins Rasma.
Pramogos
Krepšinio komentatoriaus K. Tiškevičiaus kūdikį gelbėjo medikai
Renginių vedėjas ir krepšinio komentatorius Karolis Tiškevičius per šias Kalėdas gavo išskirtinę dovaną – žmona pagimdė sūnų. Tačiau vos ketvirtą gyvenimo dieną mažasis Kristupas pateko į medikų rankas:
Pramogos
Kunigas egzorcistas A. Valkauskas: siaubo scenos Holivudo filmuose labai panašios į tikrovę
„Turėjom sunkių atvejų. Vienas sutartį su velniu sudaręs buvo sąmoningai. Tiesiog surado internete, satanistų puslapiuose. Atsispausdino sutartį, pasirašė ir sudegino. Ir prasidėjo keisti dalykai. Maldos už jį truko kas savaitę po valandą ir daugiau. Pusantrų metų“, – tokios istorijos kunigo, karo kapeliono Arnoldo Valkausko kasdienybė. Dvasininkas yra vienas iš dešimties Lietuvos egzorcistų. Žmogus, kuris vos ne kasdien akis į akį susiduria su velniu.
Pramogos
Pasėdėjusios ant „vaisingumo“ kėdės pastojo 30 moterų
Neeilinė vaisingumo istorija – į vieną Vilniaus plastinės chirurgijos kliniką moterys plūsta ieškodamos stebuklo. Moterys tiki, kad pasėdėjusios ant vienos iš klinikos kėdžių sulauks šeimos pagausėjimo.
Pramogos
Buvęs realybės šou dalyvis, skaistuolis A. Ulvydas apsivogė: šiuolaikinis „Robin Hudas“ ar nusikaltėlis?
Neseniai viename iš naujienų portalų pasirodė vaizdo įrašas, kuriame rodoma, kaip vyriškis iš parduotuvės galimai pavogė 140 eurų vertės įrankių rinkinį.
Lietuva
Lietuviai pagaliau išsirinko Lukiškių aikštės paminklą
Vilniaus Lukiškių aikštėje bus statomas mišką ir partizanų bunkerius primenantis memorialas laisvės kovotojams.
ŽYMA
KK2