antradienis, rugsėjo 22 d.
Gyvenimas
6 klaidos, kurių reikia vengti norint skaniai paruošti grybus keptuvėje
Pačių rinktais ar pirktais grybais gardiname įvairius patiekalus visus metus. Ruošdami grybus keptuvėje nusiviliate jų skoniu ir jaučiatės tik sugaišę
Gyvenimas
Santykiai: didžiausios moterų klaidos
Pripažinkime: kiekvienas darome klaidų, ir net tuomet, kai atrodo, kad santykiai yra tobuli, toks manymas gali būti dar viena didele
IQ Tema
Kaip Jurgelis (ne)daro: imigracijos iššūkiai, iš kurių galima pasimokyti
Turtingos Vakarų valstybės su imigracija susiduria jau ne vieną dešimtmetį. Lietuva privalo išvengti jų klaidų.
Gyvenimas
6 dažniausios keliaujančiųjų lėktuvais klaidos ir patarimai, kaip jų išvengti
Jei paprašytume pakelti ranką tų, kurie bent kartą patyrė nuotykių, susijusių su kelionėmis lėktuvu, neabejotinai minioje išnirtų daugybė delnų. Tačiau aviacijos ekspertai pažymi, kad daugumai nesklandumų, kurie gali apkartinti pakilią kelionės nuotaiką dar net neįsėdus į lėktuvą, oro uoste tikrai galima užkirsti kelią – jiems tereikia iš anksto pasiruošti. Ekspertai dalijasi 6 dažniausiomis keliaujančiųjų lėktuvais klaidomis ir pataria, kaip jų išvengti.
Pramogos
Londone iškepta didžiausia pasaulyje samosa
Londone antradienį buvo pasiektas didžiausios pasaulyje samosos – populiaraus azijietiško užkandžio – rekordas: savanoriai aliejuje išvirė įspūdingą 153,1 kg „pyragėlį“.
Pasaulis
85-erių nepaliečio planas – įkopti į Everestą
Nepalietis, buvęs gurkų karys, Min‘as Bahadur‘as Sherchan‘as siekia susigrąžinti seniausio į Everesto viršūnę įkopusio planetos žmogaus titulą.
ŽYMA
KLAIDOS